• Kubajz.1

    ma někdo všech osm dilu?

    0 0
    • kolouš  

      mam dily 3 – 7 ale existuji i lepsi videa.

      0 0
    • Tomcat  

      Všechny nemám . Jen 1 –6 , 7 sem viděl , 8 sem ani neviděl.

      Nevim, jak píše nademnou pokud nechceš mít zbírku všech videí, tak sou dnes už lepší.

      0 0
      • blue  

        nejde prece srovnavat prvni videa s dnesnima, vzdyt dneska je uplne nekde jinde vsechno, kola, technika jezdeni, ale i filmova technika, moznosti strihu

        0 0
        • Tomcat  

          Ja taky nesrovnávám jak jezděj , Co co dávali v roce 199× a hlavně načem je dost HC. Ale obsahově to není nic moc (scenař a kamera to je takový ) home-video

          0 0
          • Kubajz.1  

            mrkni když udělaš lepší home video, řeknu, že NSX je obsahově a scenařově home.

            0 0
            • Tomcat  

              Neudělám, ale to neznamená že mi to nemůže připadat jak homevideo. Dneska FR crew nasadili laďku podstaně jinam takže v konfrontaci stím to není už tak HC.

              0 0
    • kesu  

      jestli myslis krakend tusim 1–4 a north shore 1–4 tak ty mam,pokud jsem to nekde spletl a nebo si myslel neco jinyho tak promin..

      0 0
    • los_tomanos  

      Mam NS 8

      0 0
    • Satori  

      Ja mam dily 1–7, ani jsem nevedel, ze 8. uz je :) takze dik za info. Kazdopdane ty prvni dily jsou dost zajimave, predevsim po shlednuti poslednich dilu… Veliky respekt, co davaji na tech oldskulovych kolech, k nevire…

      0 0
    • Kubajz.1  

      JAsně, ja neříkám, že nejsou lepší videa s lepšima zaběrama a lip propracovane. Třeba NWD 1–6 v jedničce je taky vidět na čem jezděj a trošku se směju, (ne zlomyslně) a když si pustim patej, šestej dil Disorderu čumim jako puk a je fakt jak řikal tady dole „respekt“ Na netu se toho da stahovat tuny po DC++ nebo tak. Ale ten North Shore ma svy kouzlo, a chtěl bych mit všech 8 dilu, mam jen 8. A to je prušvih skoro nikde nemužu narazit na lidi co je maj, je to prostě klasika. O originalkach ani nemluvim, maj je na northshore.cz ale jen na VHSkách a většinou vyprodané. A ta osmička se mi fakt libi. No ot je jedno to je na každym jak se mu co libi. A ten „Digger“ v DBčku v tom članku psal, že na ty videa nema cely tymy lidí a specialní efekty, jak tu taky bylo psano home video. Ale neřekl bych že je to zas až tak home.

      0 0
    • Kubajz.1  

      a v kerym to je dile jak te nejden ryder nevim jak se menuje jak je v bonusu a čucha k tomu dřevu, nadělava z něj pěkný prkýnka na trailsy a prdi do pařezu :-D to sem viděl jednou někde a chca* sem smichy

      0 0
    • ddd - andy  

      www.northshore.cz/ :-)

      0 0
    • Kubajz.1  

      a to video co jste točili jak vysí na etbikez.com je super, když nemam co dělat poušti msi ho :-D

      0 0
      • sir_mike1  

        Na www.trinnity.cz maji nekolik videi Nosrt Shore, vcetne 8. dilu a na DVD

        0 0
        • Kubajz.1  

          thx

          0 0
          • sir_mike1  

            nz…ja se ted snazim sehnat 8. dil zatim mam jen 7. a ten jsem dneska stahnul z DC++, bohuzel 8. dil nemuzu najit. nevite jak je stara ta sedmicka???

            0 0
            • ddd - andy  

              Nechci flame – ale placu kdyz slysim o tahani techdle videi z netu.. ;-((

              0 0
              • cabbage  

                ja taky, trvalo by desne dlouho nez by se to stahlo;)

                0 0
              • Kubajz.1  

                zdarek Andy. Proč plaše když čteš o tahani videí z netu? Ja teda mam radši tyhle věci v original verzi ale taky na ot nema každej. Viš jak to myslim.

                0 0
                • ddd - andy  

                  Ja vim ze dat treba 7kil za video je dost a kdyz to muzes mit zadarmo byla by to vlastne blbost platit, ze jo? Tohle je o principu.. a nema cenu to dal rozebirat – presvedceny nepresvedcim, akorat by byla zbytecna hadka.

                  0 0
                  • Manas  

                    No ja jsem treba drive dosti stahoval pac sem na to nemel, ale ted spis kupuju pac je to original, ma to peknej prebal, a bonusy. A vubec. :-)

                    0 0
                  • Kubajz.1  

                    ne ja nejsem presvedceny. jen rikam, ze 7 kil za video je zbytečny vyhazovani peněz. Kdyz na to budu mit, s přehledem. Tak bych ho klidne koupil je z toho potom lepsi pocit. Ale vedsina lidi nema na to kupovat si originalky, at je to hudba, nebo bikový videa. trebaja sem rad, ze si vystacuju s penezma na kolo a komponenty.

                    neco jinyho je kdyz někdo pali ve velky a pak to prodava, nebo z toho jeste dela kopie originalek.

                    0 0
                  • Kubajz.1  

                    Andya co ty osobně si mysliš, nebo viš o tom parku na Šumavě?

                    0 0
            • Kubajz.1  

              Zdarek přes DCčko? Hele mužem se domluvit (ANDY NEDIVEJ SE) na jakym hubu si stahl NS 7 ku? A ja pověsim na hub NS 8. řeknu ti na kerym a uživatele a mužeš to sosnout, a ja sosnu 7ku, jo?

              Ta sedmička 2 roky stara, předpokladam, když osmička vychazela minulej rok.

              0 0
              • sir_mike1  

                pres CZ Anafra a Stepanskou – mam StongDC++, takze jsem tam mel segmentovy stahovani, momentalne to ma 7 uzivatelu

                0 0
                • Kubajz.1  

                  tak jo mrknu po tom a až tam šoupnem tu 8 tk ti dam vědět

                  0 0
                • Kubajz.1  

                  prosimtě neviš jakej program na PS2 sitě běha na win98 něco podobneho jako DC++ nebo Kazza? Ale ta je pry nespolehliva. (vi­ry)

                  0 0
                  • sir_mike1  

                    to nevim, ale nejaky starsi vydani DC++ by melo, Kaazu rozhodne ne! to radsi eMule, ale nic enma na StrongDC++ :) Uz jsem tu 8. zacal stahovat, bohuzel jsem se musel odpojit:( Na Stepanske ji meli 2 uzivatele

                    0 0
                    • goofy  

                      Chlapci, nevite o nejakem programku, kde bych nemusel sdilet? Nejde mi jenom o bike videa, ale hlavne nektere mp3 se na Kolejnetu blbe shani, a kdyz budu sdilet, tak mi hrozi odpojeni na mesic, a to bych neprezil… ;o)

                      0 0
                    • Kubajz.1  

                      jo? ot je dobře, ja už začal sosat tu 7.ku, tak dej vědět až dotahaš ten osmej díl :))

                      0 0
                    • Kubajz.1  

                      tyblaho ani starši verze DCčka nejde.

                      0 0
                • Kubajz.1  

                  zdravim tak ja tu sedmičku mam stahlou chceš tam hodit 8čku?

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.