• Gumicuk

    Ahojch, chci se zeptat jakou zadni blikacku by jste mi doporucili… zatim vybiram mezi… Cateye http://www.cateye.com/…wProduct.php?… a Blackburn Mars 3.0 http://www.progresscycle.cz/firma.asp?… U te cateye zatim neznam cenu, ale myslim ze bude o chulup lepsi protoze ma o tri diody vice a meli by bejt opticky zvetsene. Pokud vite o nejakej jinejch tak budu rad kdyz mi pisnete odkaz, jinak chci aby to blikalo i do strany :-) Jeste si asi koupim tohle http://www.cateye.com/…wProduct.php?… a prdnu si to na helmu nebo na camela.Chci vypadat jako vanocni stromecek, takze si mozna vyrobim neco s tech zarovicek na sromecek a pak e do toho zabalim :-)) Jo mam averzi vuci authorum a podobne :-) Dik

    0 0
    • Gumicuk  

      Jeste jsem zapomel napsat ze tu hlavni blikacku chci vozit v batohu a nasazovat ji na sedlovku az kdyz se seseri a vic se mi libej kdyz jsou vertikalni, ale to uz je ptakovinka na ktere mi moc nesejde.

      0 0
    • Luka  

      Ja mam toho staryho klasickyho Cateye co ma skoro kazdej, bohuzel, pri jednom skoku pres retarder upadl a prasknul, vcera do neho dokonce uz vlezlo i bahno tou prasklinou ktera se zvetsuje, takze pro me je taky blikna akutni, ale ten ketáj co tu uvadis je pekne hnusnej dizajnove…

      0 0
      • Gumicuk  

        To je fakt to prichyceni je dost dulezite a obvzlast pro me kterej na retarderech straci retez :-)) Ja vim ze ten cateye je vosklivej ale ma deset ledek a ma je i do strany, takze ucinost by mela bejt lepsi. Jak rikam prez den ji budu vozit v camelu.

        0 0
        • Gumicuk  

          Hmm tak to desetiLEDkove „kocici oko“ je nejake mastne… 1095kc mi pripadne trochu hodne za blikacku :-((

          0 0
    • BUCEW  

      ketaj stojí 1099 a navíc jsou tam dvě řady diod a každá řada se dá poštět zváš?.

      0 0
    • Darius  

      zakoupil jsem Sigmu Cuberider, upevneni na sedlovku pomoci gumicky (to jsem chtel), oproti starsi Smart sviti jak dabel…4 diody, 2 nad sebou a zbyle dve trci stran svirajic uhel 220° cena trusim 350,– + baterky LR1

      0 0
      • senožrout  

        Taky jí mám a potvrzuju, cos napsal

        0 0
      • fousek  

        Hmm, ja ji mam taky akorat za 270, ale jak sviti to fakt nevim protoze zezadu sem se jeste nevidel, akorat se mi moc nelibej ty baterky takovy nestandartni, to asi v kazdy samosce nemaj

        0 0
      • chorvat  

        jj, mam taky ten cuberider, fakt dost dobra blikacka, akorat teda to upevneni na gumicku se mi moc nelibi, radsi bych na klip, ktery tam sice je ale gumicka porad zavazi, zvlast kdyz v nejakym sjezdu potrebuju dat niz sedlo…

        0 0
    • Lister  

      Já používám mimo jiné tuhle:http://www.solidosport.cz/detail.asp?… Svítí do stran. Má sponu za kterou se dá připnout kam chceš a cena je taky více než slušná. Za ty prachy asi nic lepšího neseženeš.

      0 0
    • DyEm  

      využiju téma: sháním ultrablikačku asi s jednou LEDkou, co bliká cca 1× za 1–2sec. v miniaturním provedení. Výrobce ani typ neznám, poraďte

      0 0
      • Gumicuk  

        Toz to neco jako je totok? :-) http://www.author.cz/…dukt_id=1845

        0 0
        • Lister  

          Já má tuhle, ale přední a musím ji vřele nedoporučit. V plné palbě vydrží asi hodinua pak asi těch 40 hodin v dostatečné intenzitě, ale odpor spínacího tlačítka je hodně malý takže se mi několikrát stalo, že se mi to seplo a tak jsem nedobrovolně měl šanci otestovat co vydrží. Svíti fakt dlouho, ale je to na nic, protože většinou svítí když to nepotřebujete – v batohu, na kole zaparkovaném ve sklepě, v podesdlovce atd :-((

          0 0
          • vili  

            mam taky predni ale je to snadf jedina vec od authoru co se mne osvedcila.ten spinac by opravdu mohl byt silnejsi ale treba smartka zadni se mne v batohu zapina daleko castejc…navic podobnej typ vyrabi jenom kocici oko a to to cca o 200 draz coz se je dost vzhledem k tomu ze ani jedno neni vodotesny atd.mam ju uz skoro 2 roky a mam ju furt v batohu a je to super nouzovka..

            0 0
      • miťo  

        Od roku 1996(asi) mam jednodiodovou CatEye, velkou jako „Srdce oceanu“ z filmu Titanic :) Blika pomalu, zezadu je dost jasna. Baterku tam ma teprve druhou! Nejakej drahej spesl clanek. Vozim ji na zavodce, silnicni a bikovy. Je tak mala, ze ji kolikrat na zavody ani nesundavam. Zpocatku delala problemy v desti, je v proudu vody od zadniho kola, ale po vyplneni mezer hustou vazelinou slape jak hodinky. Treba se da jeste nekde sehnat.

        0 0
    • Daf  

      Mqam 5-ti diodovou Smart za 200Kc a jsem spokojenej. Sviti vic nez CatEye za stejnou cenu.

      0 0
      • BiSon  

        Tu smartku mam taky, a myslim si ze je docela dobra, za tu cenu. Hele, podle mejch pozorovani, lepsi nez 10 diod jsou treba jenom tri, ale s novyma baterkama.

        0 0
        • martt  

          najlepsia je len jedna – luxeon. Ta svieti mnohonasobne viac ako desat diod s mensou ucinnostou.

          0 0
          • BiSon  

            To asi jo, ale za nebitejma/novejma baterkama si stojim. Smutny je videt lidi v noci na kole, blikacku sice maji, ale ze sviti je videt tak na pul metru, kdyz se clovek dobre podiva. K cemu ji pak maji?

            0 0
            • miťo  

              To je tim, ze lidi pouzivaj obycejny zinko-uhlikovy baterky, kterejm pada napeti prubezne. Sviti jim to jak svetluska treba rok. Alkaliky jsou nejlepsi, drzej dlouho a pak najednou dojdou (bacha na to, zvlast v zime).

              0 0
              • djano  

                Ja do blikacky rvem RAM akumulatory, obcas dobijem. Vydrz dostatocna, uz ich tam mam asi 6 rokov (a to blikam dost casto).

                0 0
          • Gumicuk  

            A ktere ty blikacky ji maji? Fakt se v nich moc nevyznam…

            0 0
            • martt  

              obavam sa, ze ziadne. Ta LED-ka sama o sebe stoji asi 500,–, takze blikacka by stala niekolkonasobne viac. A nie som si isty, ci vobec predpisy povoluju koncove svetlo s takou velkou intenzitou.

              Predna lampa s Luxeonom sa uz robi aj v konzumnej kategorii Cateye HL-EL 500

              0 0
      • Paja  

        Pokud je to ta, ktera ma 3 diody dozadu a po 1 na bocich, tak taky doporucuju, sviti vyborne nejen dozadu ale i do stran.

        0 0
        • Daf  

          To je ona. Akorat k ni davaji obycejne baterky, ktere moc nevydrzi. Chce to koupit rovnou alkalicke.

          0 0
        • wroum  

          mam taky a taky muzu jen doporucit.

          0 0
      • Schumi  

        Naprostý souhlas, taky mám tu 5-ti diodovou Smartku a je vidět již z dálky.

        0 0
    • Pijer  

      já mám http://www.bike-eshop.cz/…T-RL307R-05/?… a naprostá spokojenost – asi větší než s tou klasickou oválnou Cateye co jsem měl dřív.

      0 0
      • Rolei  

        Tak tu mám taky, ale nedoporučuju ji. Baterky se dávají do té části co se sundavá při výměně baterky (tedy ne do té, co zůstává přídělaná ke kolu, ta odendavací část je tudíž těžká a po přeskočení čehokoliv odpadá. Vyřešil jsem to tím, že jsem ji přidělal páskama na kabely…

        0 0
        • Pijer  

          Beru zpět, už (po dvou letech) mám jen držák na sedlovce :-(

          0 0
    • BB  

      doporucuji Cateye LD 100, vozim v naradicku a nazazuji pouze za zmensene viditelnosti. Drzi vyborne, nezabira misto. Je to cca 10 blikacka co mam a jednoznacne nejlepsi.

      0 0
    • jonti  

      doporucujem blikacku sigma, velmi dobre blika ci svieti a ma system uchytenia, kde nic neostava na bicykli.

      0 0
    • rabukate  

      cokoliv od kateya, zalezi na tvych pozadavcich (sviceni do stran) – vylka vydrz alkalickych baterii, pevne, strikajici vode vzdorne. Mam vsechny svetla od kateya, nektere uz 10 let (mam vicero biku), vyzkousel jsem ruzne vyrobce v prijatelne cenove kategorii a cateye vyhrava… Cenou bych si nedelal starost, protoze kdyz potrebujes svitit, tak je ti jedno kolik to stoji…

      0 0
    • Lada1  

      ja použivám blikačku na helme KED

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.