• bastlar

mam prosbu …cim mazete vidlici po vycisteni od blata???existuje nejaka vazelina? nebo stejne vsechno setrou stiratka…diky za nazory ..napadla mne silikonova nebo grafitova vazelina

• JirkaD  

Pro začátek doporučuju dve věci:

1. přečti si návod k vidli
      2. zeptej se na údržbu v servisu

Údržba se liší podle typu, nedá se to zevšeobecnit.

• bastlar  

v navode nic neni mam MZ EXR 80 .......a kdyz ji vycistim …tak mi prijde, ze by nohy chteli necim namazat ......stiratka po nich lepe jezdili…

• Radek Broz  

Spis nez vazelibna je na to vhodnej silikonovej olej – namazat, parkrat zapruzit a pak klidne setrit.

• Lister  

Dlouho jsem mazal silikáčem a pak jsem zkusil teflonovej. Mylsel jsem si žádný rozdíl, ale po tom teflonu to jezdí mnohem líp a navíc to vydrží dýl namazaný. Po vyjížďce setřu stěrky pak tam nastříkám olej a do další vyjížďky nechám provzlínat. Než vyrazím tak vidli párkrát stlačím ( nemám SPV tak mi to jde :-) ), a setřu zbytek.

• Richie  

Ne na marzochu teflon nedavej!!!!!!!!!!!! Leda silikonovy olej. A toho staci jenom trochu. Kapnes na tesneni a nechas obcect po obvode nebo kapnes na nohu a rozetres!

• RomanH  

Nevidem duvod, v manualu pisi, ze mas pouzivat silikonovy nebo teflonovy olej. TF2 pouzivam na Marzocchi jiz 3 roky a uplne bez problemu

• vlk  

taky tam raději dávám silikonový.Ten teflonový co mám doma-konkord-to je vyloženě žíravina -to bych tam raději nedával-ten mám na řetěz.

• jonti  

ja davam na marzocchi aj na rockshox teflonovy TF2 a nemam ziaden problem. Pouzivam ho aj na retaz, a vlastne vsetko na biku.

• blue.sun  

Proč ne teflon? Podle návodu to fakticky jde a já po roce s TF2 nemám jedinej problém.

• o.ndra3  

Jako spokojený majitel enduroforkseals používám postup uvedený na www.enduroforkseals.com/id24.html. obyčejný olej do vidlice.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.