• wroum

    mate nejakej tip na odolny hlavovy slozeni? koupil sem si novej ram a prijde mi prasarna tam rvat stary (uz nekolik let dosluhujici) hlavovy slozeni. kolo je urceny na FR/DH a je dost odolny. bude lepsi koupit hlavac s veneckama nebo s kartridgovejma loziskama? proc? no a nechtel bych dat za hlavac vic jak cca 1400. tak a ted radte.

    dik

    0 0
    • vlk  

      na fr/dh nevím, ale když jsem podobnou věc řešil na xc, tak jsem vzal ritchey logic.Dole to má kuličky mnohem většího průměru.V car­tridchích jsou kuličky malé-a u těch mých to nevydržely a rozdrtili se a válečky do je problém trochu se to uvolnilo a pak se to docela hýbalo.Tak mi bylo nabídnuto toto složení zadara od mého „občasného“ sponzora, tak jsem to vzal a zatím spokojenost-ale jezdím jen xc a sem tam blbnu po lese.Navíc jsi nenapsal jestli klasiku nebo už máš integrované.

      0 0
    • Seppy  

      jestli neni integrovany, tak zkus normal FSA the PIG DH, je to prumyslovy a stoji asi 900 a vydrzi

      0 0
    • bajaja  

      FSA SKY PILOT, FSA PigDH Pro, Woodmann, novej Syncros, Funn, …

      0 0
      • wroum  

        ja mam v merku tri: Funn, Pig DH a Pig DH PRO, vsechny muzu mit za stejny prachy. ale doufal sem ze nekdo napise neco konkretniho nebo nabidne neco o cem nevim. doted sem mel Pig DH a vydrzelo dost (±3 roky). nicmene dik

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Bych sel do Pig DH PRO, ale rozumny duvod pro to nemam, pac ja sem si vzdycky vystacil se slozenim do 300,– a s drazsim (Ritchey) jsem mel jenom problemy. A kdyz mam poradny hlavko, tak jedine protoze bylo uz na kole :) No a jinak muzu teda doporucit Chris King :)

          0 0
          • mastihuba  

            Já mám na kole IHS cca za 200–300kč a přijde mi jako dyby tam kuličky ani nebyly. Dělá se něco na způsob kluznýho ložiska?

            0 0
          • djano  

            Chris King za 300,– – o tom snivam.

            0 0
          • wroum  

            takze bys sel do cartridgeovyho radsi nez do klasickejch kulicek?

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Jako jo. Vcera jsem rozebiral a mazal Sirennino slozeni na slalomaku (Token za 300,– na valeckach) a to chodi naprosto perfektne a je netknuty. Otazka je jak moc tomu dava zabrat :)

              0 0
              • wroum  

                ok dik. vyhraje to asi FUNN:

                HEAD BANGER HEADSET 1 1/8

                CNC-7075 ALUMINIUM JAPANESSE SEALED INDUSTRIAL CARTRIDGE BEARINGS LABERINTH SEALING SYSTEM EXTRA LONG HEAD TUBE INSERTS FOR EXTRA SUPPORT 32.5 STACK HEIGHT

                cena cca 1100,–

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Ten Pig DH PRO je zase levnejsi (jestli na FUNN nemas spesl cenu)

                  0 0
                  • wroum  

                    funn stoji na krame lehce prez 1200 (pro me cca 1050), FSA stoji pod litr na koloshopu, ale je tam 150 postovny. takze to vyjde temer nastejno a pro funn nemusim na postu, ale ke Krabovi (kazdej den jedu kolem). nicmene pokud nekdo vyjadri nazor ze je to FSA lepsi nez ten FUNN, tak se muzu jeste rozhodnout jinak.

                    0 0
                    • Pá-dlista1  

                      Tak to ti fakt nereknu. Jsem nikdy s hlavkem problem nemel (teda krome Ritchey), takze si nejak nedovedu predstavit v cem by mohlo byt lepsi/horsi.

                      0 0
    • black.horse  

      Můžeš ještě zkusit freestylový Primo s velkejma koulema:-) obecně freestylový hlavový vydrží hodně, páč na fríčku máš pevnou vidli a dostává kotel, takže sou to často bytelný oceláče…

      0 0
      • wroum  

        zchecknu to. dik

        0 0
        • BUCEW  

          no to sem ti chtěl napsat já i mouidras máme dole primo a já nahoře zbytek z cane creek a M. má WTb.Freestl.hlava je nezničitelná a důležitá je dole nahoře to jenom drží vidlu.

          0 0
          • wroum  

            vim co tam ma pavel, co tam mas ty si nepamatuju. jenze ja to budu kupovat vcelku. no asi se stavim u cizmara a kouknu se na to. ale cim vic o tom premejslim tim vic zjistuju, ze to je vcelku asi i jedno co tam dam, pac az to odejde tak koupim zas novy. dik

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.