Zobrazování kol podle kategorie

31 nepřečtených
  • Šlo by udělat aby se dala kola v sekci Naše biky zobrazovat podle kategorie do kretej spadaj, kdyz uz se to pri vkladani vyplnuje, aby si kazdy mohl prohlednout kola kategorie ktera ho zajima atd. Díky

    0 0
    • Pá-dlista1  

      To neni tak spatny napad. Jsem za.

      0 0
      •  

        bych řek že to neni špatnej napad, kupodivu občas vymyslim neco užitečnýho

        0 0
      • Lada1  

        no to neni dobry napad ! To tu azse bude milion threadu, jak se lid prou, kde ma byt dany bajk zarazeny. Uz vidim Padlistu jak prochazi Bike a upozornuje ostatni na chybne zarazeni :P

        0 0
      •  

        Kočička! Haf!

        0 0
    •  

      Ještě mě napadlo že by bylo dobrý kdyby se na úvodni strance v sekci Foto zobrazovaly posledni, nebo neprecteny komentáře nebo tak neco

      0 0
      • mike!1  

        není už to trochu moc přehnané?:-)) ale s těmi kategoriemi souhlasím. myslím si, že admin bude mít z tebe radost:-))))

        0 0
    • Cejlon  

      Na co naše kola zbytečně škatulkovat,řadit a tak podobně.Mě docela potěší,když tam dá někdo nějakou dobrou silničku,nebo sjezdáka nebo ukrajinu.To by ssebou přineslo jisté problémy…možná by se vytřídili blbci:-))

      0 0
      •  

        no ale to neni zadny novy škatulkovani, to si tam kazdej vybere kdyz kolo pridava, je to i u toho napsany, ja jenom chtel aby se dala vybrat jedna z tech skupin, jako to je treba ve foru,

        0 0
        • Cejlon  

          Zdá se ti,že je těch skupin na foru ještě stále málo?

          0 0
    • pavelr  

      Dobrej nápad, už mne to taky napadlo. Nemám v práci na svým pomalým kompu tolik času. Taky musím občas něco dělat. A určitě by šlo zařazení kola do více kategorií najednou.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.