Batoh s nádrží na 2l za 400,-

20 nepřečtených
  • santi

    V Makru v Ostravě jsem včera koupil batoh s nádrží na 2l za 400 s daní – provedení docela ujde, spoustu kapes, i na mobil

    0 0
    • grafik  

      prihod foto

      0 0
    • orca  

      Tak sem stim , at vidime , cena vypada super , a kolik mista je tam okolo ? je podobnej znackovym ??

      0 0
    • McBlacky  

      tak do toho bych šel už jen proto že chvi novej vak na vodu… má někdo info o situaci v Makrech v Praze

      0 0
    • Lister  

      Nejdůležitější je pro mě zpracování vaku. Pokud by měl zavírání jako Hydrapack, náústek a postříbření jako Camel a stál ty čtyři kila tak bych do něj šel a ten ba?oh pak vyhodil a dal si ho do svého Hydrapacku Owerflow. To je ale scifi tak zástanu u toho osvědčeného. Moc se mi líbí batohy od Hydrapacku na letošní sezónu a i když je to cenově někde jinde tak možná něco většího koupím. Mají zalomené náústky jeko Camel, ale podle mě lepší zavírání, které je asi nepřekonatelné.

      0 0
    • MaPa  

      A jaký jsou záda? Jinak asi bude záležet co to vydrží a jestli to nepoteče…

      0 0
      • santi  

        Náústek je uzavírací, nemůžu porovnat s něčím jiných, ale tohle provedení by mohlo i něco vydržet. Přes nalívací otvor se dá nádrž dobře vyčistit, je dost velký. Jo jinak zadní část batohu je ze sí?ky v místech dotyku se zádama, takže s pocením asi nebude problém. Za tu cenu není co řešit, už jenom pro ten vak.

        0 0
        • santi  

          Ještě by mě zajímalo, jestli tam můžu nalít něco s bublinkama, nebo to může být pro vak problém?

          0 0
    • Santus  

      Neni to nahodou NIKKO? ten tam maji furt za tu cenu, ale myslim ze je bez vaku. Makro Brno

      0 0
    • bikemanx  

      A neni to z tý týdení akce tchibo?? Jak jeden týden měli hadry na kolo, běh a plavání. Už jenom ta cena vypovídá o kvalitě toho ba?ohu. A ten vak bude dost nekvalitně udělanej. Řekl bych, že má úzký vstupní otvor. Z toho plyne špatné čistění a rychlé tvoření plísně. Jde náhubek vyndat (myslím tím jak ten náhubek tak i od vaku)??? Já bych si to v životě na kolo v hyper, super.. marketu nekoupil. Promiňte, ale už jsem asi zmagořen a na kolo jen značkové věci.. má to své výhody

      0 0
      • xstefi  

        No nevim, proc bys nemel ocekavat za 400 kvalitu. Nesmis verit vsem marketingovejm vopicek, ktery se delaj kolem znackovych veci. Pokud to makro nekde koupilo primo vod vyrobce, je docela mozne, ze to bude nejakej znackaz bez loga… Jinac musim, uznat, ze v hyper super bych si kolo nekoupil, ale batoh, kterej stejne at je jakejkoliv za chvili roztrham…v klidu

        0 0
      • Santus  

        Neplati to vzdycky, vozim plastovej kosik na flasku koupenej v obchodnaku a je dobrej.
        Dizajn peknej, cena 48kc dostupna, vaha 22g!(bez sroubu) prekvapiva.Vozim litrovku, ktera mi jeste nevypadla, provereno 6tkm a 4zavodkama.Jsem s nim spokojenej a nevadi mi ze neni znackovej.:))

        0 0
      • McBlacky  

        lidi jako ty si marketingový manažeři přejí k vánocům…

        0 0
      • bikerGT  

        Ne vsechno z Tchiba nebo z Makra (obcas i hypersuper) je spatny. Naopak ne vsechno znackovy je dobry.

        0 0
      • Pá-dlista1  

        Hele mam „camel“ co vysel sakum prdum na 300,– a ma stejnej vak jako se v cykloshopech prodava za 400,– samotnej. Ten bagl ma vic vychytavek nez ledaskterej camel za 3000,– (treba integrovanou plastenku), akorat je proste bez napisu a bral jsem ho z regalu mezi chlebem a rohlikama. Na moje pouziti staci a funguje bezproblemu uz pres rok. Vyplatil se mi i kdybych z nej mel ustrihnout jen plastenku na novej camel.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.