nema nekdo skusenost s beyondbikes.com

15 nepřečtených
  • Honza99

    zdar nema nekdo zkusenost s timhle shopem,objednal sem si dve helmy 661, i s dopravou to dela 140 dolacu,pouzil sem interentovou kreditku od GE,ale furt se nic nedeje,platba jeste ani neprobehla a uz je to 3 nedele objednany akorat je u ty objednavky napsany toto: Your Quotation Note:awaiting conformation from customer that he is lagitamite. JD čemuž dost dobre nerozumim

    0 0
    • tk  

      zkusenost s uplne jinym US shopem. po objednani a predani udaju svoji UK kredit karty, mi dosel automaticky vygenerejovanej mejl a pak se dlouho vubec nic nedelo. napsal jsem jim a oni rekli, ze pri plabe kartou ktera neni vystavena na US adresu, chteji nejaky zvlastni potrvzeni od moji banky, a ze moje banka jim ho nechce dat. smesny bylo, ze mi o tom ani oni ani banka nerekla. musel jsem to objednat na kamosuv ucet.

      0 0
    • ravo  

      Nejrozumnější věc, kterou můžeš udělat je poslat dotaz na sales@beyondbikes.com, a ve své bance v centru pro platební karty se poptat, jestli nevědí proč neproběhla platba.

      0 0
      • Honza99  

        nojo to uz sem samozrejme udelal,psal sem jim uz asi 3krat,nejdriv jeste pred tim nez sem si to objednal sem chtel vedet jako spedici ci postu pouzivaj,odpoved mi dosla do dvou hodin,pak sem objednal ty helmy,jenze v jejich system maj stale czechoslovakia,tak sem napsal mail ze sme se rozpadli pred vice nez 11 lety a ze by si to meli opravit a at mi to poslou do Cech, a vod ty doby mi neodpovedeli na nic......buzici americky

        0 0
        • Radek Broz  

          BTW: Kolik je z ty ceny postovny a zjistoval jsi, kolik ti na to daj clo?

          0 0
          • Honza99  

            50 dolacu je jedna helma,100 za 2 + 43 doprava za obe 143*27=3861 + 22%dph + asi 4%clo to dela asi 2450 Kč za jednu

            0 0
    • Vojtíšek  

      Myslím, že problém je právě v tom Czechoslovakia. Už jsem si tam 2× něco kupoval a pokaždý jsem to musel urgovat. Vždycky tvrdili, že není možný ověřit adresu (posílaji americkou poštou – USPS) a když jsem jim poslal svoji přesnou adresu, tak to většinou vyřídili bez problémů, ale příště jsem si to už radši nechal poslat ke kámošovi do US.

      0 0
    • Vojtíšek  

      Pošta většinou při balících, na kterých je udané poštovné tak kolem 50,– dolarů, žádné DPH ani clo platit nechce… Počítej s tím tak na půl. Jestli ti to jde na soukromou adresu a ne na firemní ovšem.

      0 0
      • Honza99  

        Dik za info v tom pripade by ty helmy byly skoro zadaco, kdyz v Katmaru za ni chtej 3650 :)

        0 0
        • Radek Broz  

          JJ, katmaru se dost vyplati jich klidne 5 objednat z maloobchodu a pak je tady rozprodat za jejich ceny;-) BTW: Pokud jde o 661 Ful Comp (jako, ze asi jo), tak i na oficial. strankach vyrobce je cena 80$ (*27= 2160; 3650–2160= 1 490,–) Uvazime -li, ze zisk distributoru je v tech 80$ na 99% jiz obsazen, tak si na jedne helme prijdou na slusne penize:D

          0 0
          • Honza99  

            Jo jo jedna se o 661 Full Comp,mel sem ji uz na hlave a podle me sou to slusne vyvedeny kousky, asi si s nima rozjedu malej byznys :))))

            0 0
            • Radek Broz  

              Akorat doufam, ze jsi si objednal tu nejvetsi, protoze jsou protijinejm znackam dost tesny.

              0 0
              • Honza99  

                no zkousel sem si M,L,XL M je maly a L s XL mi prislo uplne nastejno…divny tak sem vzal L

                0 0
    • Pilot  

      ja tam nakupoval pred rokem a pul a v pohode. ohledne GE-elektrikari normalne blokujou karty proti placeni na netu, mas ji odbloklou?

      0 0
      • Honza99  

        no ja mam spesl kartu urcenou pro internetovy platby,kterou sem si nechal vystavit extra, neni ani cipova ,takze slouzi jenom k tomu ze je na ni cislo,jinak sem ji pouzival v amazonu a chainreactioncycles a no problem

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.