• JackXl

    Jaky mate zkusenosti s duralovou montpakou?dik

    0 0
    • Lance  

      zadne:)

      0 0
    • Lensik  

      Pouzivam plastove od zefalu, jdou vsadit do sebe. S pumpickou jsem koupil kovove – nevim jestli dural (vybava pumpicky, lepeni, smirgl a montpaky v rukojeti), ale pri prvnim a poslednim pouziti mi poskrabaly rafek a sly do …

      0 0
    • K2  

      Duralové nepoužívám, ale vozím ty obyč plasové – cca 10 Kč kus, dají se zaháknout i za špice a jsou super. Ráfek nepoškodíš a nandáš jakýkoliv pláš?

      0 0
      • Seveřan  

        Nesundáš, už jsem dvě zlomil, když jsem přezouval silnici – děs a hrůza. Sháním něco spolehlivějšího, co nepropružuje. Nevíte někdo o něčem…

        0 0
        • tk  

          michelin. nepropruzuji. nelamou se. ale nejdou zahaknout za spici.

          0 0
          • Meesha  

            jj, taky mam Micheliny. konecne vim, k cemu sou ty ocka u ostatnich montpak! :-))

            0 0
          •  

            já taky ty žlutý od myšelinu, sou jediny ktery nezlomim, teda zatim, sice vic stojej, ale vydrzej, ty levny mely docela nizkou zivotnost, tak jedno prezouvani

            0 0
            • Seveřan  

              No sinička co přezutí, tak alespoň jedna, a teď v zimě hrůůůůza. Zrovan dnes, 30minutový zápas.

              0 0
              • Meesha  

                ja mam ty Micheliny taky oproti jinejm dlouho – asi rok a pul! A to prezouvam drateny plaste docela casto…

                0 0
      • Pá-dlista1  

        Ano. Ty pouzivam ja, ale k hliniku maji hodne daleko. Pokud tedy zrovna nesundavaji neco z rafku :)

        0 0
        • homat  

          bylo to jako doporučení, ale jsou i tam i ty hliníkový

          0 0
    • BH  

      pouzivam je radeji nez ty plastove, nebot mam jistotu, ze pri sundavani napr. silnicniho plaste neprasknou, coz se me jiz parkrat u plastovych prihodilo.Jsou vsak ponekud motnejsi nez napr. PT (o cca 2 g), coz u nekterych typku zde na BF hraje zasadni roli.Montpaky vsak nikdy nepouzivam pri nasazovani plaste.

      0 0
      • Gumicuk  

        Docela se divim ze jeste nedelaj karbonove :-) a nebo delaj?

        0 0
      • pitelboy  

        ja používám plastové.. vpohodě stačí a ještě se mi nestalo, že bych zlomil…

        0 0
        • Uža  

          taky používám plastové „parktůly“. ty obyčené plastové jsou při jisté kombinace ráfek – pláš? pouze na jedno použití.

          0 0
          • duk  

            Ja používám ty za 8Kč a vždycky si beru jednu navíc.

            0 0
            • hanz  

              tak si vem správnej dh plášt se správným ráfkem a nebo ust system a tři ti stačit nebudou..používám micheliny nebo schwalbe…s obojema max spokojenost.

              0 0
    • martt  

      ja pouzivam bezne tie od Yarrowline (je na nich napisane made in england). Zlomil som ju iba raz, ked sa dostala pod stolicku na ktoru dosadlo moje stokilove telo :-). Ostatne plastove paky sa mi neosvedcili.

      Na velmi problemaicke plaste pouzivam velke no-name montpaky z oceloveho plechu – tie vydrzia vsetko.

      0 0
      • hydrant  

        Jsem silničář, páky vozím tři plastový, zacvakávací do sebe pro lepší skladnost a nikdy jsem žádnou nezlomil. Ztratil ano, spadla mi ze čtvrtýho patra z balkona do trávy a ani jsem ji nešel hledat. Jsou pláště, co jdou i rukou tam i zpátky a pak ty, co nejdou ani tam ani zpátky, dříve některé silniční pláště Vittoria na vybrané ráfky Mavic např. Teď mám na silničních Mavikách Schwalbe Stelvio 23–622 a jdou bez pák nasadit i sundat. Dříve Continental, Hutchinson, Panaracer, Barum na ráfky FIR, Remerx, Bayer vždycky víceméně dobře, ale s pákami ( plastovými ). Hliníkový páky by mě ani nenapadlo použít, protože mi je jasný, že bych poškrábal ráfek.

        0 0
        • defenger  

          … na cesty mám plastové, doma ale používám páky duralové. Dělám v strojírenské firmě, takže mi je udělal kamarád na CNC lisu. Používají je i v „mém“ cykloobchůdku…

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.