• Azagthoth

    Sorry, ze zakladam thread kvoli takej pi**vine, ale nechcem kupit brzdy a potom zistit ze nepasuju. Chalan mal povodne na nich 185mm kotuce a ja mam 203mm.On tam nemal adapter. Nasiel som od A2Z nejaky zo 185 na 203, je to spravny?Bude to pasovat?THX

    0 0
    • hanz  

      bude to pasovat…ty a2z adaptery ještě dovolujou malej posuv, v nejhorším ti to nebude brzdit na 1mm na kraji desek ale to není problem.......horší je napasovat 185 kotouč na HOPE M4 mono

      0 0
    • Azagthoth  

      a este otazka, oplati sa prilozit 5 litrov a mat M6Ti?

      0 0
      • hanz  

        ne

        0 0
        • hanz  

          nekupuješ to náhodou od Bikemanna?

          0 0
          • Azagthoth  

            hej, kupujem.Co, aj tebe ponukal?

            0 0
            • Bleda tvar  

              tam bude naka zrada :D

              0 0
              • Azagthoth  

                nebude…ma to overene

                0 0
              • hanz  

                myslím že ne

                0 0
                • Azagthoth  

                  teraz neviem na co odpovedas, mysliz ze to nebude zrada?Bo ja som sa uz rozhodol… Mal by to byt tento: urlwww.cykloprofi.cz/…daptery.html prvy zo 185 na 203, nie?

                  0 0
                  • hanz  

                    jo adapter máš správně a myslím že to zrada nebude, že budou v pohodě…ale myslet si můžu cokoliv, že.

                    0 0
                    • Azagthoth  

                      to mozes, „myslim, teda som“. Ja to vravim skor „bajkujem teda som“ :-) Ono sme sa dohodli ze mi da svoje M4 a kotuce z M6 a potom ked budu loowe tak mu dam cca 4 litre a tie M4 a on mi da M6, myslis ze je v tom nejaky zasady rozdiel?

                      0 0
                      • hanz  

                        měl jsem možnost m6 ošahat, zkusit a pokecat s majitelem…takže: brzdí stejně jako M4 ale trošičku líp se dávkujou, jsou hezčí, jsou těžší.

                        závěr: pokud na to máš proč ne ale kupuješ víc image než funkčnost oproti M4 a jak se tak koukám na tvýho bika tak bych si nechal M4 a ušetřený peníze použil na upgrade jinde.

                        ps: mona jsou dělaný na rozměry kotouču 180 a 200 kdešto M4 na 185 a 205…abys pak nemusel zase šašit s kotoučema a adapterama.

                        ps2: možná bych od tebe koupil jeden kotouč od těch hope…kdyžtak napiš na icq.

                        0 0
                        • Azagthoth  

                          ved na to som myslel, asi upgradnem bajk za to co ostane. Ja na tie M6 mam, ale ako pises, je to skor taka imidzovka, aj ked viaceri mi potvrdili ze sa lepsie davkuje sila, tak sa asi „musim uspokojit s M4“ :-) Kotuce budu z M6, ten by si kupil?Prepac, ale ten ti nepredam, ved samotne 2 kotuce stoja 6000sk a uz to mam v cene, takze fakt, sorry. Za to co ostane asi kupim zadne koleso (vlastne skor urcite) a plaste, ak ostanu lowe. Nevies ci sa daju objednat tie adaptery A2Z na SR?Ja mam ICQ, ale sa mi nejako po**balo. S tymi kotucmi som nejako nepohopil, takze M4 budu s adapterom na 8" pasovat, zejo..

                          0 0
                          • hanz  

                            jj budou

                            0 0
                          • hanz  

                            k tem kotoučům…se nemusíš omlouvat, sháním jen nějakej do foroty a nemusí bejt nutně hope ale proč tam nedáš ty original když ti je k tomu dává a dáváš tam nějaký 8"?

                            0 0
                            • Azagthoth  

                              nene…si ma nepochopil.On ma teraz doma M6 aj M4. Teraz jazdi M4 a M6 mi chcel predat, ale nechcem dat tolko lowe za brzdy, takze on mi da svoje M4 a kotuce z M6, on si necha 185mm kotuce z M4 a da si tam brzdy M6. On ma tie kotuce a naboje na 5 dier, takze by mu to aj tak nepasovalo, a davat 203 kotuce, obzvlast hope na bikross je trosku blbost.Takze asi tak.Bodka :-)

                              0 0
                              • hanz  

                                no tak nevím co tu celou dobu meleš o 8" protože hope dělá original kotouče 180,185,200,205 a včera jsem si ještě ověřoval a M6 maj originalně 205mm takže žádných 8".

                                0 0
                                • Gumicuk  

                                  Ahoj Hanzi mam na tebe takovej dotazek, myslim ze v nejakem jinem a starsim threadu jsem cetl tvuj nazor na Hope Mono M4 a psal jsi ze jejich brzdna sila o dost vzroste kdyz se tam da kotouc z M4… teda doufam ze jsi to psal ty… Mohl by ses o tom rozepsat trochu podrobneji… jaks tam narval ty o 5mm vetsi kotouce jestli bych si treba mel koupit ten 185mm kotouc- jestli se to vyplati. A tak nejak tvuj nazor. Diky!

                                  0 0
                                  • hanz  

                                    nacpal jsem je tam přes adapter A2Z s posunem a to kuli tomu že jsem musel bo jsem dřív měl oba náboje hope na 5 šroubů. Jestli se ptáš či to za to stojí tak říkám že ne, mnohem víc poznáš když tam vrazíš deky od kool stopu, mě totiž brzdí víc jak original…a jestli to chceš na to svoje kolo tak mi to přijde jako zbytečná investice, ale samozřejmě chápu když si člověk dělá radost komponentama a tuněním…ja poslední dobou už víc tunim jak jezdim, bo prostě nějak nemám času.

                                    0 0
                                    • Azagthoth  

                                      ta druha polka o tuneni bola o mne?Hmmm, no je pravda ze cez zimu moc nejazdim a snazim sa vylepsit co sa da na sezonu, aby to malo grady… :-) tak uz mam tie brzdy, je to krasa, hlavne tie kotuce. Takze uz iba kupiot adaptery a frcim…dik za rady

                                      0 0
                                    • Gumicuk  

                                      Huz jsem si ty desky od koolstop obednal, na trinnity.cz za nejakejch 483 Kc zatim jenom na predek a uvidim jak se mi osvedcej, kdyztak je potom prdnu i na zadek :-) Ja vim ze je to na kolo jako mam ja asi zbytecne, ale mam takovou uchylku na co nejbrzdivejsi brzdy :-)

                                      0 0
                                      • hanz  

                                        jj, tak tudle uchylku dobře znám, ale aspon se na ní můžu vymlouvat protože prej kdo nebrzdí vyhrává. A já teda nevyhrávám.

                                        0 0
                                        • Gumicuk  

                                          :-)) hlavni je ze se ucastnis

                                          0 0
                                        • Gumicuk  

                                          Tak uz jsem ty koolstopy prodnul na kolo a musim rict ze hnedka po vyjeti z baraku to brzdi tak jako ty original a zajete hope desky… takze je to parada! Jen jeste musim zjistit jak to bude brzdit na mokru, za deste mi ty hope vubec nebrzdili ale o to vic kvilely az to tahalo za usi. Diky za dobrou radu Hanz :-)

                                          0 0
                                      • enjoy  

                                        prosimte,pekne si me nalakal a ja je tam pak nenasel:-),jak si to predstavujes:-).kdyz sis je objednaval tak je normalne meli v nabidce?

                                        0 0
                                • Azagthoth  

                                  tak sa hadaj kvoli dvom milimetrom :-/

                                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.