• JMT

    chci si poridit novou vidli, libi se mi fox frlt a mazocchi marathon 2004 (ta pruzinova). Na foxu se mi libi za ma 32mm nohy a vazi 1,5 kg, ale na druhou stranu, jezdim jako prase, a mam z tak lehky vidle strach, z marzocchi mam jen ty nejlepsi skusenosti, ale je dost tezka a ma jen 30mm nohy…PROSIM PORADTE !

    0 0
    • RomanH  

      U Foxe bych se nebal o vydrz. Spise jde o to, ze Marathon S je pruzinovka a ten typ Fox FRLT je vzduch. Ze vzduchovych Foxek jsem zkousel jen FX80 (to je ale uplne jina vidle) a ta me vubec nenadchla – mam rad zehlicky. Marathona S ma zena (model 2003), nicmene v dnesni dobe bych ze dlouze rozhodoval mezi nim a Vanillou.

      0 0
    • BB  

      u Foxe se neboj o vydrz. Je to tuha a naprosto funkcni vidle. Nevyhoda je, ze je trochu drazsi.

      0 0
      • Twisp  

        Ja sem slysel ze je narocnjsi na udrzbu. Resp. vnitrnosti jsou sloziteji udelane nez u M. Nevim co je na tom pravdy, kdyztak me negdo vyvedte z omylu.

        Kdybych se mel rozhodnout jestli M nebo FOxx tak asi lisaka a to asi jen kvuli pozitivnim zkusenostem ostatnich uzivatelu, ale kazdej neni tak soudnej aby priznal ze si koupil zmetek a vychvali ti treba smradlavy ho*no. Ale hlavne budes IN :D

        0 0
        • RomanH  

          Prave ta jednoduchost a spolehlivost byla sila starych Marzocchi. Po te, co jsem rozdelal Marathona, duvod jednoduchosti odpada. Ted uz bych krome funkce porovnaval jen spolehlivost a dostupnost ND.

          0 0
    • hanz  

      mam marathona s 120mm 2004 a naprostá spokojenost, krásně se dá doštelovat dofouknutím jedné nohy a je to super žehlička, občas stím někde aj jumpnu a protáhl jsem to aj jedním takovým sranda DH závodem, brzdím kotoučem 160mm a po cca 1200 km žádnej problem.(tuk tuk)

      0 0
      • hanz  

        jo a vevnitř je tak jednoduchej že jsem se málem nasral za co chtěj tolik penez…proste dve pružiny a dvě patrony, do jedný vede eta a do druhý odskok.

        0 0
    • kesu  

      ty chces novou vidli?!!!jel sem na F100 a na vzduch byla naprosto skvela ale k ty maratonce je konkurence vanilla, a ta ma chod bud stejnej a nebo lepsi a urcite vydrzi podobne co ta marzoska ale servis na foxe je vetsi(drazsi )úproblem, ale mozna bych sel do talase,to je fakt skvela a naprosto univerzalni vidle az na to ze je to vzduch je uplne skvela

      0 0
      • JMT  

        ano Kesu, ja si chci koupit novou vidli !!!!! :-) do jara chci mit kolo hotovy, to mxcomp je tam jenom provizorne......a ten talas nechci, stoji moc penizku.....tamty bych me za ehmmm…lepsi cenu :-)

        0 0
        • cabbage  

          fakt si chces koupit novou vidli? ja bych si pockal na modely 2006, ty budou urcite lepsi:-)))

          0 0
          • JMT  

            a nebo 2009 vid :-)

            0 0
            • cabbage  

              a do ty doby muzes jezdit na rotopedu:)

              0 0
              • enjoy  

                na rotopedu ne,ty budou dobry az v roce 2010:-). ale jinak je tohle dost vazny tema.fakt:-).ja si treba chci ted koupit samsunga D500,hrozne se mi libi,ale mam problem s tim ze uz ted je zastaralej,ale nic lepsiho neni(teda nic co by me designem neurazelo).jenze brzo bude:-) pardon za offtopic.

                0 0
                • JMT  

                  jestli ti d500 prijde zastaralej, tak to ti uz asi neni pomoci.........

                  0 0
                  • kungpao  

                    Jaký má ten Samsung zdvih? Podľa označenia 500? To bude asi dáka žehlička na super brutálne zoskoky z poneláku. A aký máš k tomu rám? Predsa len, na polmetrový zdvih vpredu treba aj dáku adekvátnu zadnú stavbu........ :-)

                    0 0
                    • JMT  

                      ma zdvih 500 a nema tlumeni…

                      0 0
                      • kungpao  

                        … a robí sa na rovnakej linke v Kórei ako vidlice Top-Gun (tie čo sa dávajú na Meridy).....

                        0 0
                        • JMT  

                          ne ze bych chtel hajit topgun a nebo nedejboze meridu, ale prece jenom ta linka na ty kola bude asi vic vychytana (aspon sem videl vic posranejch samsungu nez merid..)

                          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.