• TinkTink

    Rozhoduju se :)

    Potrebuju tlumic na bajka – Giant AC – viz sekce foto a rozhoduju se mezi tlumicem s Pro Pedalem a mezi SPV.

    Zatim to vidim na vzduchovyho Swingera od Manitou R 3-Way na krame za nejakych 6990,– , coz se mi zda byt v pohode, ale nejak se asi nedovazi v dylce 190×50…

    No – k otazce – co radsi – SPV nebo Pro Pedal? Na enduro = univerzalni pouziti :)

    0 0
    • visby  

      spv sa mi vidi lepsie, kvoli nastavitelnosti… na tlmicoch to funguje vcelku dobre, z mojho bighita to dokaze spravit komfortneho krosaka :-)

      0 0
    • TinkTink  

      Jo…zapomnel jsem. :)

      Kdyby jste vedeli o nejakym jetym 190×50 , tak by to bylo fajn :)

      0 0
      • kesu  

        a nechces zvazit dnm st 12rc,da se sehnat za 4500kc od autora,davali to na azony pro,ma to nastaveni odskoku a blokaci,v dylce 190mm.A az na postupny posouvani blokace(potrebuje jednou za 2tis km menit olej)je naprosto neznicitelnej ale je tezkej

        0 0
        • TinkTink  

          To uz jsem zvazoval, ale nema to zadny system proti pohupovani a kupovat tlumic s vidinou, ze za 2000km to musim rozdelat, to se mi fakt nechce :)

          0 0
    • cabbage  

      netusim jakej je PP,ale spv, tedy swingera bych urcite nebral, teda pokud nehodlas rozebirat tlumic kazdej tyden, jejich „samonastavovaci“ negativni komora je fakt genialni, ma tendenci se roztahovat na ukor pozitivni az se roztahne na cely zdvih tlumice, takze se tlumic cely zasune. P.S. co si koupis za ram?

      0 0
      • cabbage  

        ac,holt skleroza, uz sem si to jednou precet:-/

        0 0
      • hanz  

        mam ho asi 8 měsíců a zatím nic takového(tuk tuk)

        0 0
        • cabbage  

          divny, mel sem pujceny i QR a to to delalo taky, lempluv Q to sami. jezdis s tim v zime?

          0 0
          • hanz  

            no vyjel jsem s tím asi dvakrát, v zimě mam plnou pr.el práce takže když uspořím čas tak jen dh.

            0 0
      • TinkTink  

        Hele…na mtbr.com ma ten vzduchac prumer 4,22 a pruzina 4,67…to je docela dobry na to, aby to delalo to, co to delalo tobe…ne?

        Ten pruzinovej s SPV za 8990,– se mi zda uz pomerne drahej…ale ten vzduchovej…ten si vsichni chvali…

        0 0
      • o.ndra3  

        Můj to dělal taky. Prý tam dávaj moc hustý mazivo, který když v mrazu ztuhne, tak může způsobit, že při nějakym dropu to těsnění propustí trochu vzduchu. Podle doporučení dovozce jsem to rozebral a dal tam trochu oleje do vidlice a od tý doby je to v pohodě. Vydrželo to i nějaký dropy při –10, tak snad to bude dobrý. Kdyby to nezabralo, tak bude špatný to těsnění.

        0 0
    •  

      Máme rádi zvířata!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.