• davidak

    Tak jsem konečne díky radám od Candyho nastříkal korunku. Bylo to vážně jednoduchý, takže Twispe a všichni ostatní, kdo to taky plánujete, je to v pohodě. Stačí všechno pořádně zakrejt novinama, hlavně nohy a krk natěračskou páskou, na ventilky namontovat třeba čepičky od duší, ucpat papírem. Korunku jsem odmastil a pak nastříkal jednoduše 3 vrstvy akrylátovýho autolaku. Základovku jsem nedával a drží to. Zatim:) Náklady- cca 90 Kč za sprej.

    http://www.bike-forum.cz/forum/foto.php?…

    p.s. Nohy na fotce jsou ještě umatlaný od lepidla.

    0 0
    • fousmen  

      juuu to musim udelat se svym dirt jumperem taky! (-:

      0 0
    • Dumbo  

      aj si ten povrch zdrsnil ?… neolupe sa to ? :) inac zmena prijemna…

      0 0
      • davidak  

        nezdrsnil, je to leskly, ale da se koupit i matna barva. no a po kazdym nastriknuti jsem to zbrousil jemnym smirklem- kuli kapickam.

        0 0
    • Twisp  

      moc pekny…urcite do toho pujdu

      0 0
      • miki  

        moc pěkný ,škoda mám korunku z výroby lakovanou JUDY RACE,ale přízpěvek je vynikající.

        0 0
    •  

      škoda že na vidli s prachovkama by to vypadalo blbě :(. jinak bych do toho určitě šel :)

      0 0
      • davidak  

        Tak sundej prachovky:) Ne, za to to nestojí..U santusky by se urcite jeste vic zhorsil chod:(

        0 0
        •  

          bez tech prachovek by mi ta vidle za chvilku odesla, a to ted nepotrebuju

          0 0
      • Pá-dlista1  

        Si myslim, ze by to vypadalo jeste lip.

        0 0
    • figur  

      Stejným způsobem (ale matným) opravuju omlácený duralový komponenty.Když přestříkneš takový rohy ale i kliky,jsou jak nový.Předtím lehce zabrousím,odmastím.

      0 0
    • Candy  

      super, cista praca – lupat sa to urcite nebude. Dobre ze si prve dve vrstvy prebehol jemnym smirglom, budu na seba pevne naviazane. Zo zaciatku ale pozor na velke mrazy – 4.den po streknuti som to zobral do –8C a urobilo sa tam par nastastie takmer neviditelnych prasklin. Tiez sa treba pripravit ze ak obcas pouzivas neopren na spodnu misku hlavaku, tak v kontaktnom mieste s korunkou trochu farby zosucha – hravo to zatieram centrofixkou – ale nie az takto: http://www.bike-forum.cz/forum/foto.php?…

      0 0
      • davidak  

        :)) kolo stoji na vude v 4–8st, tak si snad pomalu zvykne:) btw, ten egoist vzadu je tvoje stary kolo? Podle vidle bych to tak tipoval.

        0 0
        • davidak  

          vude=pude

          0 0
        • Candy  

          vravis ze bike takto starostlivo postupne otuzujes:)

          hej hej, je tam moj stary srsen – bol to Instinct'03 – 10tisic km sluzil k mojej absolutnej spokojnosti

          0 0
    • vlk  

      No jen aby to drželo.Jinak nestříkal jste někdo někdy barvou titanové komponenty?Já to zdrsnil smirkem nastříkal barvou na auta a trochu se to odlupuje.A to i mimo styčné plochy.

      0 0
      • Vilém  

        To loupani barvy z titanu bude spis tim jak pracuje.Koukal jsem jednou na cyklokros kde jezdil borec prestrikanou morati vidlu a taky se to pekne slupovalo.

        0 0
        • vlk  

          no já mám stříkaný nosič lahví-titan a objevili se šrámy i jinde než je jen dotyk láhve.No a uvažoval jsem o Titanových řidítkách, ale ty bych měl stříbrné a chtěl bych je na černo, tak nevím.

          0 0
      • davidak  

        Taky bych řek, že to bude tou deformací- korunka se snad pohybovat nebude :)

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Kdyz myslis :) http://dolekop.com/photos/2062.jpg Tahle vidle to prej rozdejchala.

          0 0
          • TinkTink  

            Mne todle strasne pripomina Prerov…sice nevim kde je todle, ale typek kterymu se stalo presne todle, tak ta vidle to ten den uz urcite nerozchodila – chtelo to dat novy sloupek minimalne (jel jsem za nim…dost brutal pohled :o))) )

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Moc o tom nevim. Jen, ze na ty vidlici pak jeste jezdil. Novymu slopku celkem verim :) Jinac to vypada jako skok v mistech, kde je ted ten docela velkej dabl. Rekneme na druhe rovince, ta po te trailsove.

              0 0
              • TinkTink  

                Jo…todle je ten double, ktery jsem tam v treninku nedal…hehe :o)…nechci videt, jak by vypadala v te dobe moje RST HI-5 :o)

                0 0
              • TinkTink  

                Jo…todle je ten double, ktery jsem tam v treninku nedal…hehe :o)…nechci videt, jak by vypadala v te dobe moje RST HI-5 :o)

                0 0
    • rock  

      Moc pěkné …

      0 0
    • BH  

      moc pekne, ale odfusovane(chybi vhodny zaklad na hlinik, odmasteni je malo), zivotnost bude velmi nizka.

      0 0
      • davidak  

        nojo, holt nejsem profík, udelal jsem to podle svyho nejlepsiho svedomi a moznosti:)

        0 0
      • hanz  

        co by byl vhodný základ na hliník…nejlépe koupitelný ve spreji eventuelně aj v plechovce ale pokud možno né 3kg?

        0 0
        • BH  

          je dobre se zeptat v nejake specialce,ale urcite existuji a používají se.Existuje take moznost tzv.„gumove“ barvy, ta vytvori velmi odolny povrch ,dodava to Motip, musel bych se podivat jak se to jmenuje

          0 0
    • bafuna  

      pěkný, hračičko, móc pěkný :)

      0 0
    • speedy gonzales  

      to je zajimave kolik muze takova blbost nadelat radosti :-)

      0 0
    • fousek  

      Tolik prace to dalo a pri tom takova blbost:-)))) ja si nemuzu pomoct tohle prislovy me napadne vzdy kdyz se mi zda ze necemu je venovano vic nez si to zaslouzi, treba bratr je celej veselej kdyz mu tohle reknu na dobre postavenyho plastikace:-)

      0 0
      • Matts.  

        presne tak, blbos? ako hrom, a keď sa mu to olúpe, bude to škaredšie ako originál.

        0 0
    • davidak  

      Tak jsem ji ještě onálepkoval.

      http://www.bike-forum.cz/forum/foto.php?…

      0 0
      • Pablo9  

        Je to hezký a věřím ,že si pyšnej na svůj výtvor,ale přál bych ti,aby ta barva na tom vydržela,ale bojím se,že se to začne loupat…Chtělo to lehce zbrousit,jen jako narušit ten hladkej povrch,pak odmastit,stříknout základem na lehký kovy (potřebnej mezičlánek mezi alu a vrchní barvu) a nakonec vrchní barvu…No a? je to co nejdýl takhle hezký!

        0 0
        • davidak  

          dík za rady, až se to sloupe, tak to udělám, jak řikáš:) snad to trochu vydrží..

          0 0
      • K2  

        Kde jsi koupil ty nálepky a kolik tě stály?

        0 0
        • davidak  

          Udělal jsem si je ve photoshopu a udělali je v reklamce, za cca 100 kc, kdyztak se ozvi na mail.

          0 0
    • atrex  

      Tak jak drží?

      0 0
    •  

      Zdravíme pozemšťany!

      0 0
    • -b-n-x-  

      Korunku bych nechal stříkat jedině Mistrem Onucem.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.