• McBlacky

    Ahoj 16.3. mě ukradli kolo v areálu ČZU v Praze. je to postavené kolo a už dost jeté

    rám: RM stříbrný bez polepek Vidle: RST omega aet bez polepek řazení a páky: Deore Smyk + šaltr: LX Kliky: ICON Zapl. kola: ROLF sattelite Brzy: P – avid arch rival, Z – deore sedlo: Fizyk Nisene Pedály: Hliníkové FR Poznávací znamení – modrý přestavec

    Kdyby jste ho někde viděli volejte na 737576175 nebo mailujte. Odměna 4000Kč

    Pokud by někdo měl tip na bazar nebo zastavarnu prosím napište.

    0 0
    • LukasX  

      Panejo … slysel jsem, ze v nasem arealu se kradou i ty nejhorsi plecky. Ja nastesti mam kolo na koleji, takze nemusim ho nikde na CZU opoustet. Jezdim dost po okoli, tak kdybych videl neco podobnyho dam vedet. Mel si to privazany? A kde presne? Jenom jestli to vzal nejaky poberta aby si pojezdil, nebo rovnou sel na prodej. Je to hnuj

      0 0
      • McBlacky  

        cau, mel jsem ho pred PEF a asi jen hodinku 15,30– 16,30, samo že přivázaný. Divný je, že je tam pořád postává dost lidí na cigárko. A nikdo nic…

        0 0
        • enjoy  

          nikdo nic?nic jinyho bych od nich ani necekal:-( jinak ja nekde nechat kolo hodinu tak snad umru strachem na infarkt.

          0 0
          • LukasX  

            Jo lidi tam stojej, hulej a nic jim neprijde divny. Slysel sem, ze jedny holce tam kamosi asi pul hodiny montovali ciselnej zamek a nikdo ani brvou nehnul.

            0 0
            • enjoy  

              ono je asi kazdymu blby rikat nekomu hele je to kolo tvoje?nebo je jim to jedno.

              0 0
              • ravo  

                Nebo si jen tak říkaj – koukej na blba, ztratil klíč od zámku a ještě se u toho dobře bavěj…

                0 0
    • Misc  

      To sou mi veci,uz i u „nas“ na vesnici se kradou biky…Pritom se to tam tvari tak privetive…Kaz­dopadne pri cestach kolem bazarů budu mit aspon o duvod vic kouknout na sortiment.Drzim pal­ce.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.