• Sponge

    Objednal jsem si krosové kolo Gary Fisher MONTARE 29“ (http://www.cykloservis.cz/…2/karta.php3?…). Chystáte si ho někdo také pořídit? Jaké máte zkušenosti se značkou Gary Fisher, popřípadě s těmi komponenty, které tam jsou (mechanické diskové brzdy Avid BB7, vidle Manitou South Elite atd.)?

    Díky za každou odpověď..

    0 0
    • zirecek  

      Celkem pozde hledat nazory, kdyz uz ho mas objednane. Ja bych koupil neco, kde platis mene za znacku. Nic vic, kolu nemam co vytknout, jen ze bych si na crossa kotouce nedal, :-). Ale ja bych si je nedal ani na mtb, :o)))

      0 0
    • Kohout  

      Teda vedel bych o lepsim zpusobu jak utratit 40000,– Jsi si jist, že tam jsou opravdu BB7?

      0 0
      • fousac  

        to souhlas.. za ty prachy uz by byl doma giant AC s jinou vidli a na SRAMu.. ;) a i na pivo by zbylo.. :-P

        0 0
      • Sponge  

        No těch 44444 Kč je „běžná cena“. Nyní je to v limitované nabídce zhruba za 30 tisíc. V popisu je opravdu Avid BB7, výbava Shimano XT/LX, rám Platinum ZR 9000…

        0 0
        • Kohout  

          I za 30000 je to drahy. Vidle je dost bidna-bez tlumeni. Dat vidli bez tlumeni na takhle drahy kolo je ostuda vyrobce. MTB v tehle cene uz maj vidli o tridu lepsi. Koutocovky jsou na treku podle meho blbost. Jenak ram je urcite spicka, o tom neni pochyb.

          0 0
    • fousac  

      tak ted sem se na to kouk poradne a nejak tu cenu nechapu.. dyk to by melo stat o 20k min..

      btw: ta vidle je: Zdvih: 60, 75 mm Pružení: pružina Tlumení: – Regulace: tuhost pružení Mazání: Microlube Vnitřní nohy: Cr-Mo 28,6 mm Váha: 1725 g Barva: černá, červená

      to si preber jak chces..

      0 0
    • Volf  

      V krosovej kolech se moc nevyznám, ale co je na něm tak drahý / kromě značky / a potom by bylo dobrý vědět kolik váží. Jinak si troufnu tvrdit, že za stejný peníze dneska seženeš loňský modely MTB podstatně kvalitnější.

      0 0
    • Meesha  

      No, vidim, ze ti to tady moc lidi nevychvalilo… Aspon te muzu ujistit, ze pokud budes reklamovat, tak by to mel byt minimalni problem, protoze GF resp. Bretton sou na tohle v poho.

      0 0
    • Sponge  

      Hmmm, vy mně dáváte :o((

      To vám (většině) připadá předražený jenom tenhle model nebo GF všeobecně? Mě totiž zaráží, že do konce února bude za 30 tisíc a pak má být za 44444 Kč. Podle toho, co tu píšete, si ho pak přece nikdo nemůže koupit?!

      Ach jo, teď mám brouka v hlavě :o)

      0 0
      • náčelník  

        Nesmíš to brát moc vážně, tady každý pohaní to, co sám nemá. K té ceně – např. materiál rámu ZR 9000 se používá i na rámy KLEIN. HT rám Attitude stojí přes 20 tisíc.

        0 0
        • Sponge  

          Díky za útěchu – už už jsem chtěl i s obrázkem GF skočit pod vlak.. :o))

          0 0
        • zirecek  

          Útěcha příjemná, ale nutno dodat, že rám je taky dost předražený.

          0 0
      • Kohout  

        Mrzi me, ze jsem ti pokazil radost. GF je kvalitni, ale dost draha znacka. Ale konkretne model Montare me prijde extremne predrazenej. Za 44000 koupis uz docela pekneho fulla a za 30000,– koupis pekne HT (treba nove GT Avalance 0.5 stoji 30 000 a ma to hydr. kotoucovky a Marzocchi vidli, osazeni Sram x-9). Za krosove kolo bych nedal vic jak 20000,–

        0 0
      • Milan  

        Taky si ho nikdo nekoupi, a to se vi, marketing je holt vychytanej, na kazdy kolo jina strategie, aby tech kombinaci bylo co nejvic a chytil se celej prurez zakazniku. Ty si z tech, co chtej slevu, tak Ti ji dali a ty jsi si o ni ani nemusel rict. (Ke kolu:Ja tam moc XT nevidim, vyjma saltru.Elastomer na kole za ty prachy?)

        0 0
    • fousek  

      NO a jestli ti tu nasadili moc velkyho brouka do hlavy tak jestli je to koupeno pres i-net obchod tak se zbozi muze do 14 dnu od dodani vratit bez udani duvodu

      Kupující má právo odstoupit od kupní smlouvy do 14-ti dnů od převzetí zboží podle platného Občanského zákoníku. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebení, v původním obalu a s veškerým příslušenstvím poslat zpět v uvedené lhůtě (určující je datum doručení zboží prodávajícímu). Prodávající, po obdržení vráceného zboží, vrátí kupujícímu zpět odpovídající částku předem dohodnutým způsobem.

      Spotřebitel nemůže odstoupit podle odstavce 6 od smluv

      1. na poskytování služeb, jestliže s jejich plněním bylo s jeho souhlasem započato před uplynutím lhůty 14 dnů od převzetí plnění,
      2. na dodávku zboží nebo služeb, jejichž cena závisí na výchylkách finančního trhu nezávisle na vůli dodavatele
      3. na dodávku zboží upraveného podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu, jakož i zboží, které podléhá rychlé zkáze, opotřebení nebo zastarání,
      4. na dodávku audio a video nahrávek a počítačových programů, porušil-li spotřebitel jejich originální obal,
      5. na dodávku novin, periodik a časopisů,
      6. spočívajících ve hře nebo loterii.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        To je smula, ze na moje kola se vztahuje ta trojka :(

        0 0
      • Sponge  

        Já to kolo ještě koupené nemám. Zatím prý nikde v ČR není, takže ho mám jen objednané.

        Sháněl jsem KROSSové kolo, původně jsem si vybral GIANT Cypress SL http://www.progresscycle.cz/detail.asp?…, (http://www.progresscycle.cz/firma.asp?…) ale každý mi tvrdil, že to MONTARE je určitě lepší..

        Tak teď fakt nevím…

        0 0
        • blue  

          mozna by sis mel nejdriv ujasnit, co vlastne chces, zda se mi, ze ackoliv jsou to obe krosovy kola, tak kazdy je uplne jiny, ten Giant jde spis vic do silnicky, na rozdil od „bikovyho“ GF

          0 0
        • zirecek  

          Kdo je ten „každý“, kdo Ti to tvrdil. Ten Giant je pekne zihadlo, to musi jet jak drak, :-).

          0 0
          • Sponge  

            Každý v „jistém“ obchodě.. Jezdím tak 70 % po silnicích a 30 % lesní cesty. Ten GIANT je uvedený jako krossové kolo, ale nevím jestli by ty lesní cesty (žádný velký řádění) vydržel? „Opticky“ se mi také víc líbí, ale nedokážu posoudit to vybavení..

            0 0
            • Kohout  

              Ten Giant má silniční komponenty (přehazovačka Shimano Ultegra, řazení a přesmykač Shimano Tiagra). Na lesní cestu bych se s ním neodvážil. Je to spíš taková „silnička s rovnejma řídítkama“. Docela pěkné krosy dělá Author a Apache.

              0 0
            • fousek  

              Hele ja lital po lesnich cestach i na ciste silnicnim kole, sice to parkrat odnesl plast a duse, ale neda se rict ze bych jel nejak pomalu, takze na polnich cestach se da jezdit na vsem, akorat to mozna bude kapku vic drncat

              0 0
              • Kohout  

                Zalezi kolim vazis. Taky jsem jako dite jezdil po lese na favoritu s „pologaluskama“. Ale tyhle doby jsou uz nastesti pryc, ted je mnohem vetsi vyber kol. Docela bych se u toho Gianta bal o ty kola pri jizde mimo silnici. Je tam „par“ dratu. Jeden praskne a je to v pr…

                0 0
            • zirecek  

              To je právě ono, že Tě někdo začne masírovat, že právě to kolo co Ti nabízí je pro Tebe nejvhodnější. Giant by to vydrzel, ale jsou i vhodnejsi kola. Ja bych fakt sel do „mensi“ znacky: Merida, Apache, Author, Superior.

              Zkus si prohlednout crossy techto znacek, pekne prehledne to jde dle znacek na: http://www.cykloshop.cz

              0 0
    • robero  

      no ja te snad trochu potesim, mam GF HooKooEKoo a po roce jezdeni naprosta spokojenost s kolem jako celkem, geometrie me naprosto vyhovujici, neni sice nejlehci, ale vydrzi toho celkem dost. Jediny co budu menit, tak brzdy – z Vcek na kotoucovky (BB7)… Jinak kupoval jsem ho min. rok za 26,5k coz mi prisla jako solidni cena (na znackovy kolo). Krosum neholduju, GF mam rad, ale ta cena 44k se mi taky nezda – je to dost…

      0 0
    •  

      Máme rádi zvířata!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.