• Vrci

    Účastní se někdo z vás závodů na běžkách. Já chci letos zkusit tohle: http://www.skisumava.cz/…ozice_sm.pdf

    0 0
    • McBlacky  

      pro mě by byl spíš zajímavej ten součet běžky+kolo :) na lyžích bych bednu nikdy nedal a asi ani nikdy nedám, vzhledem k podmínkám pro běžky v Praze :(

      0 0
      • kolombo  

        Tak můžeš zkusit Krále Jizerských hor :-) Zimní J50 na lyžích a jarní na kole.

        0 0
      • Vrci  

        zajímavý by to bylo, kdyby to byla silnice a ne MTB :-(

        0 0
    • blue  

      kdyz uz tu je zase dalsi vlakno o bezkach, tak ho zneuziju :-)

      vite nekdo, jestli je v praze nejaka pujcovna, kde maj slusny skejty? zatim jsem vzdycky v pujcovnach videl jen strasny turisticky prkna

      0 0
      • Vrci  

        Neviděl jsem půjčovnu, kde by měly slušný lyže. Ono je to taky pochopitelný: z cizího krev neteče a podle toho se k nim každej chová. Další důvod je, že lepší sportovní nebo závodní lyže by se asi hned tak nezaplatily

        0 0
      • tjuren  

        Investice do bezek se urcice vyplati, dobry dostanes za 2 litry. Spis je probelm si vybrat ty dobry akorat pro sebe. Podle vahy,snehu,podminek stopy.. Kdyz uz mas boty na skate tak jdi do toho. Nejsem prazak takze nevim nic o prazskych obchodech , ale radeji nakupuj v bezeckych mekach jako Jablonec, Liberec, Nove Mesto na Morave atd.

        0 0
        • blue  

          dobry skejtovy bezky z 2 litry? a ktery to jsou?

          0 0
          • tjuren  

            Treba sporteny. Nemusis mit Fišery a bát se, že si je někde škrábneš. Navíc i u běžek na skate je důležitejší mazunk než lyže.

            0 0
            • figur  

              Jasně,letos jsem mazal ty skatový jen jednou a od té doby jsem dal cca 300km.Dnes a včera jsem jezdil a ta holá skluznice jede jak blázen(Fischer RCS).Takže mý zkušenosti po cca 15000km na běžkách říkají,že máza je rozhodující hlavně u klasiky (pokud nejsi zrovna veslař – těm to tak moc nevadí).

              0 0
              • Vrci  

                Opravdu máš tu skluznici holou – šedou a ne černou. Pokud je skluznice jasně černá a ne našedlá tak je správně namazaná.

                0 0
            • Vrci  

              Nevim jak skejty od sportenu, ale sprinty na klasiku jsou dost měkký. Já s 85 – 90 kg jsem se na 210 moc nepovozil.

              0 0
            • blue  

              jo, na Sporteny sem koukal a uvazuju nad nima, i kdyz v moji dylce ani Sprinty nejsou za dva litry, ale stejne bych bral Bohemky za ty 3,3 litru, porad jsou dvakrat levnejsi nez SCSka (ktery mam i vyzkouseny) a uz jsem se poucil a nehodlam delat kompromisy a pak nadavat, ze se poradne nesvezu, v tyhle otazce mam uz celkem jasno :-)

              kazdopadne abych to uvedl na pravou miru, smysl otazky byl v tom, ze letos uz do toho investovat nehodlam a ani nemuzu, takze jsem chtel zjistit, jaky (a jestli vubec) jsou jiny moznosti zajezdit si na slusnejch lyzich, skejtovy boty mam svoje

              0 0
        • kolombo  

          Přitlač :-) Běžky sice koupíš i za mín než 2 tisíce, ale potřebuješ i boty, vázání, hůlky … Budeš tak kolem 5-ti tisíc :-( minimálně.

          0 0
          • McBlacky  

            5 je tak minimum… litr vázání, dva lyže, litr hůlky, a boty hmm?

            0 0
            • enjoy  

              me spis prijde ze to kolombo moc nepochopil.on se ptal na lyze za dvojku,ne na komplet vybaveni.

              0 0
              • kolombo  

                Jsi snad moje manželka, aby jsi vysvětloval, jak jsem co pochopil? :-D

                Reagoval jsem na to, jak tam nekdo tvrdi, ze bezky jsou za 2 tis. Minimum je + 1 tis. za vázání. A mě se povedlo sebrat boty synkovi, už z nich vyrostl :-D Ale uspora přirozeně 0, musel jsem mu koupit větší …

                0 0
                • martt  

                  vo vypredaji v hypernove som za 1200,–SKK (teda asi 950,–Kc) objavil bezky EPOKE 900 s viazanim rotefella NNN a palicami swix a kupil som to pre dceru.

                  Pri porovnani so synovymi fischer SC (to su jedny z tych lacnejsich zavodnych beziek) vyzeraju prakticky uplne rovnako a stali asi 20% z ich ceny.

                  0 0
                  • MaPa  

                    Epoke jsou běžky z Ukrajiny, ale dělaj se asi ještě někde víc na východě (to nemyslím nijak ve zlym) a zatím se neplatí značka. Podle tvrzení kámošů – běžkařů (závodně) to jsou dobrý lyže – na jednu sezonu. Což v součtu cen vychází většinou lépe než běžky zvučných jmen. A při rekre ježdění vydrží možná déle. Je ale třeba dávat pozor na geometrii jednotlivých kusů.

                    0 0
                • enjoy  

                  tak to bych byt vazne nechtel:-)

                  0 0
    • Basa  

      Šumavák je podle mě jeden z nejhezčích lyžařskejch maratonů u nás. Pěkná tra?, málo lidí, pohodová atmosféra. Můžu jen doporučit. Zato letní bikový maratón mi moc nesedl :-((

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce