• Lubin

    Prosba o pomoc: Podařilo se mi ztratit tu část boty (neznám přesně terminus technicus), která se zapíná do zámku SPD pedálu. Nechce se mi kupovat nové tretry, netušíte někdo, jestli se to dá koupit a případně kde? Mám tretry ADIDAS, jestli to je podstatné. Díky Lubin

    0 0
    • Pekáček  

      Myslíš takový to želízko co je na podrážku přichycený dvouma šroubama? (pokud ti zůstalo na druhý botě, podívej se co je na něm napsaný). Ale tretry se prodávaj bez toho, pokud je to co myslím(e).

      0 0
      • Lubin  

        Jo, myslím přesně tohle želízko. Je na tom napsáno Welleo nebo něco takovýho, je to prakticky nečitelný. Nebyl jsem si jistý, jestli jsem to koupil s tretrami nebo pedály, pokud to prodávají s pedály, tak o nic nejde, svý authory jsem zničil (praskl korpus nárazem o kámen), takže stejně musím koupit nový.

        0 0
        • Pekáček  

          Welgo. Prodává se to s pedálama. Jako nový ti doporučuju Shimano PD-M520, daj se sehnat už za 830kč, což je dobrej kup.

          0 0
          • Lubin  

            Dík za radu, docela mě uklidnilo, že je to součást pedálů, ty 520ky jsem opravdu chtěl koupit, na www.akcebike.cz je mají dokonce ještě o něco levněji.

            0 0
            • Pavlos  

              hmm tam bych to nebral

              0 0
              • Lubin  

                Proč myslíš? Kromě problémů s reklamacemi snad nic nehrozí. Špatný zkušenosti?

                0 0
                • hanz  

                  no hrozí to, že je nebudeš doma mít ani v létě, ale podle toho co jsem tu četl tak je to jak u kterýho zboží.

                  0 0
                  • Lubin  

                    No já jsem je chtěl v každým případě vyzvednout osobně v bike centru na Floře, občas do matičky Prahy zavítám, mělo by to být podle informací na stránkách možné a pak je to myslím bez problémů. Obecně když cokoliv kupuju (nejen na kolo) z internetového obchodu, dávám pozor na dodací termín. Často slibují, že je zboží skladem, ale vždycky se najde zdůvodnění, proč to tak není. Naposled nákup karty do fo?áku, ze 3 dnů byly 3 týdny, ale jinak spokojen.

                    0 0
                    • rasto  

                      server akcebike.cz byl tady propiran snad 100×. kladne recenze snad jen u 5 uzivatelu :-) tolik jen k upozorneni, snad budes mit vetsi stesti ;-)

                      0 0
        • ojoj  

          ty kufry se daj koupit samotny a do wellgo pedalu je sezenes bez problemu

          0 0
          • McBlacky  

            no jo ale cena kufrů bývá okolo 450 kč, což je dost nevýhodný, když nový pedály stojí 800kč…

            0 0
            • Pekáček  

              Přesně tak, navíc srovnávat Wellgo a Shimano 520 se fakt nedá.

              0 0
            • ojoj  

              kufry sezenes za 250 pravda ale je ze wellgo je proti shimanu nic

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.