Starší rám a novější osazení ???

27 nepřečtených
  • Sarelli

    Pořizuju si bike a nejsem si jistý, jestli dělám dobře: Rám Author Egoist 2002 + osazení Vision 2004

    Není lepší zůstat u komplet Visiona 2004 (rám+osaz)? Egoist je prý dělaný výhradně na diskovky a Vision je nemá, tak váhám, poraďte!!! Dík

    0 0
    • fousmen  

      kamos vozi visiona s hydro deoreckama. Bez problemu..

      0 0
    • Lister  

      Pro mě nejdůležitější věci na kole, které ovlivňují chování bajaku:

      1. rám
      2. vidlice
      3. komplet kola+ pláště

      pak a? na to navěsíš cokoliv tak už to bude prakticky stejný.

      0 0
      • Lister  

        zapomněl jsem, takže: 4. brzdy

        0 0
      • Sarelli  

        no, právě proto by mě zajímalo, jestli osazení z Visiona (04) na starší rám Egoist (02) bude lepší než na původní (Vision 04) ???

        0 0
        • Sarelli  

          Egoist = COLUMBUS Airplane dural

          Vision = COLUMBUS Zonal dural

          abych nezapomněl

          0 0
          • Lister  

            Myslím, žew ti nikdo neřekne co z toho je lepší. Záleží taky hodně ny tom kolik má který najeto. Navíc pokud má ten egoist jen navářky na disky tak si musíš projít co všechno bys musel vyměnit abys tam narval kotoučové kotvy.

            0 0
            • Sarelli  

              no, tak s tim problem neni, vsechno (!) je nový…

              a složej mi to taky dohromady, takže s tim neni problem… a cena je stejna tak i tak

              jen trochu doufam, ze by ten Egoist mohl byt kapku lepsi :-)

              0 0
              • BH  

                to mas uplne fuk, pokud jsou to funglovky.Z hle­diska jizdnich vlastnosti, hmotnosti(rozdil minimalni) a pod. nic neziskas ani neztratis Egoistem ziskas pouze to, ze tam n i k d y nebudes moc dat „V“, ale bude s kotocema lip vypadat.

                0 0
                • Sarelli  

                  tak jsem zjistil,že Egoist 02 má navářky na „V“, takže není problém, díky za rady a moudra :-) (upřímně)

                  0 0
                  • BH  

                    asi mas pravdu z katalogu 02 to neni tak jasne pozdejsi modely ty navarky nemaji.Myslel jsem to take uprimne.

                    0 0
                    • Sarelli  

                      jasne, dik, bude to v pohode, zitra uz to snad budu mit, to budou sny… :-)

                      0 0
      • enjoy  

        podle me na prvni misto ram nepatri,staci kdyz bude mit spravnou geometrii,pak je skoro jedno co to je.za druhy vidlice,razeni a brzdy.dal nic:-) nevim co bych dal na druhy misto jako prvni,podle me na nej patri vsechno co jsem napsal:-)

        0 0
        • zirecek  

          nj, ale ram <⇒ geometri, takze to je jedno a totez… .

          0 0
          • enjoy  

            aha:-).no ja jsem uz nejak zvykly na to ze se tu lidi furt hadaj o ruzny materialy a znacky… takhle pak jo:-)

            0 0
            • Lister  

              Byla myšlena hlavně geometrie, ale taky trochu matroš. No co ti bude skvěla geoška, když bude mít 3 kila. Radší dobře postavený rám, který vydrží a má 2 kg, místo hodně lehkýho, který mi nesedí.

              0 0
              • enjoy  

                ale tak zase nebudeme prehanet ne:-).3 kila,to uz neni argument myslenej vazne,snad:-)

                0 0
                • fousac  

                  3 kila se jeste daj, teda pokud je to i s tlumicem.. :D

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    I u pevnaka to jde. Zase se na ten ram muzes spolehnout. Loni jsem vozil 3kg ram na vsechno od speedtrialu po sjezd :)

                    0 0
                    • fousac  

                      teda uz sem ti chtel napsat, ze tady resi ram vicemene na silnici, ale pak sem si vzpomel jak kolikrat po bixce litaj typci na arturech s rst.. takze radsi mlcim.. ;)

                      0 0
                      • Pá-dlista1  

                        Kamos zlomil artura minuly tyden. Ono je to dimenzovany spis pro pozery nez pro ridery :)

                        0 0
                        • fousac  

                          ja myslel spis moduse a podobny modely, ne a-zona … ;)))

                          0 0
                          • Pá-dlista1  

                            Tohle byl a-gang p.m. 03. Kolo na „ostry“ jezdeni :) Ta hmotnost je vzdycky na ukor neceho.

                            0 0
    • MartinXC  

      Egoist rám je o cca 0,1 kg lehčí, jinak geošku i montážní rozměry měl shodné s Visionem02. Ty kotoučovky ale budou stát něco navíc.

      0 0
      • Volf  

        Introvert stojí stejný peníze a je dělanej na Véčka.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.