Jak rychly je obchod Progresscycle

13 nepřečtených
  • HabanR

    Ahoj, objednal jsem si nejake zbozi (ktere meli podle jejich webu na sklade) na Progresscycle. Jedina odezva od nich, byla kratka emalova zprava „objednavka vyrizuje“, ktera prisla hned po odeslani objednavky. Uplynuly jiz 2 dny a zadna dalsi zprava ve stylu „zbozi bylo vyexpedovano“ neprislo a zbozi take nikde… Je to u nich normalni?

    0 0
    • Karotka  

      Zdravim, taky jsem si objednal zbozi, ktere bylo na sklade, taky mi prisla kratka zprava „objednavka se vyrizuje“ a potom me uz jenom prekvapilo, ze zbozi prislo hned druhy den. Prekvapilo me to o to vic, ze zbozi prislo hned na druhy den 300km daleko od Prahy.

      0 0
    • MartinXC  

      Počítej tak 3–5dní (s víkendem).

      0 0
    • Zil  

      Ja jsem si objednal přilbu a do 3 dnů byla doma takže spokojenst

      0 0
    • enjoy  

      ty ses naakej nedockavej.

      0 0
      • HabanR  

        Nedockavy jsem, to je pravda :-) Hlavne ale chci, abych to zbozi vubec dostal. Mam uz s obdobnymi obchody sve zkusenosti – obcas je treba jejich administrativu a dopravu trochu prostouchnout. Ostatne tentokrat se mi „prostouchnuti“ take vyplatilo. Informoval jsem se na stav sve zakazky u Progresscycle a tam me odkazali na PPL. Na strankach PPL jsem u sve zakazky zjistil, ze zasilka je nedorucitelna, a prestoze meli muj telefon, tak se vubec nesnazili me kontaktovat a mou adresu zjistit. Ma zkusenost je takova, ze dopravni firmy NIKDY nevolaji a spolehaji na to, ze bude prijemce snazit sam :-(

        0 0
        • MARIN  

          zrovna s PPL mam jen dobre zkusenosti. Nezastihnou me doma-zavolaji a dovezou do prace

          0 0
        • Twisp  

          jj PPL-ko je vyborny. Borec privez kamosovi flashku naskocil do auta a vodfrcel aniz by udelal vyuctovani. Druhej den kamaradovi volal jakto ze mu nezaplatil :)

          0 0
        • TinkTink  

          Hele…to ja objednal jednu vec a vezlo mi to PPLko…

          Meli tam muj telefon…meli to tu kousek odeme, ale nemoh jsem to tam vyzvednou…3× mi ten typek psal mailem po moji urgenci, ze se mi nemuze dovolat…to ovsem bylo divny, protoze normalne SMSky a volani jsem mohl prijimat i odesialt…fakt vynikajici zkusenost…ale zbytek probehl ok a zbozi jsem pak, sice trosku tezko, dostal :)

          0 0
    • Pablo9  

      Objednal jsem si u nich vidli a za dva dny jsem jí měl doma,takže max.spokojenost na rozdíl od jiných e-shopů…Možná by bylo dobrý se s nimi tel.zkontaktovat.

      0 0
    • m-k-1  

      Maximální spokojenost, druhej den volal maník z PPL a bylo to doma do 24 hod. od objednání.

      0 0
    • Darkson  

      jelikož bydlím 10 minut od pevnýho shopu, jezdim si osobně:-)

      0 0
    •  

      Kočička! Haf!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.