• Romík

    Projel jsem vyhledávání a i recenze, ale stejně by mě zajímaly Vaše zkušenosti? Původně jsem si chtěl koupit MX Comp, ale jsem na vážkách díky tvrdšímu chodu. Chtěl bych spíše žehličku, nevadí nějaké to houpání a blokaci také nepotřebuji. Pokud bych dal nižší tlak u MX, tak půjdu na doraz při ostré jízdě? Podle charaktertistik má tvrdší začátek kroku, to bych ale větším ponořením vidle odstranil ne?! Dalším adeptem cenově nejbližším je Duke XC. Časem bych chtěl přihodit kotouče, takže Manitou asi ne nebo myslíte, že by to Black přežil? Díky

    0 0
    • Homer  

      Duke jsem kratkodobe zkousel (lonsky XC) a docela se mi libil, kazdopadne je citlivejsi nez mxc. Ale MXC je podle lepsi celkove :). Za ty penize sezenes i Manitou black super 05, ktera ma vyhodu (nebo mozna nevyhodu) v RTWD (90–120mm) a skoro bych rekl, ze na blacka jsou lepsi kotouce nez vecka – je ale mozny, ze black ma silnejsi reverse arch nez skareb, kteryho jsem jezdil. Ja bych to proste seradil:

      1. MXC (sezenes i za cenu kolem 6000)
      2. duke
      3. black
      0 0
      • Romík  

        Kde se dá MX sehnat na 6000Kč?!!

        0 0
        • Homer  

          Zkus se podivat po e-shopech. Ja mel na mysli lonskou mxc na velotrade: http://www.velotrade.cz/index.php?…

          cena je 6200–2% slevy za platbu predem= nejakych 6076. Ale mam pocit, ze bylo neco i na trinnity, zkus se podivat. POZOR – jde o lonsky model, ktery ma dost jinou korunku. Pokud jde o citlivost/ne­citlivost. Snizenim tlaku docilis sice vetsi citlivosti, ale pak se to uz nehorazne houpe. Proste je to ciste vzduchova vidlice. Ale po zajeti (u me takovych 200km) a spravnem tlaku je to alespon pro me nejlepsi vidlice na XC do 10000,–Kc – hlavne odolnost a cena. Taky jsem slysel, ze s etou je to o neco citlivejsi. Duke je taky dobrej, ale loni na jare stal o tretinu vic nez to MXC a to u me rozhodlo. Pokud bezpodminecne trvas na citlivosti, tak bych vzal toho blacka, kdyz tam natocis 120mm bude citlivy az az.

          0 0
      • Martyss  

        Co Splice?

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Nebo rovnou Suntour?

          0 0
          • jakub  

            (((((((((-:

            0 0
          • danno  

            Mas nejake vlastni negativni dlouhodobejsi zkusenosti? Ja sni sem spojeny, za ty prachy super vidla.

            0 0
            • enjoy  

              a jak by asi mohl mit?:-)

              0 0
              • danno  

                No ne, protoze hodne lidi tu jenom prudi aniz by meli to ci ono vyzkousene, coz me celkem s.re. Mohl jsem jit do vidle, ktera by byla drazsi, znackovejsi ci co, ale proc? Si myslim ze fakt za ty penize funguje naprosto skvele, lock funguje jak ma, v terenu paradne zehli, jde nastavit podle gusta, ty bazmeky tam fakt nejsou jenom na frajereni, tuhost dobra kdyz opru predni kolo o stenu a otocim riditkami. Fakt si nemuzu stezovat, az se posmoli tak to tu klidne napisu.

                0 0
                • enjoy  

                  no.ja moc neverim ze je tak uzasna.ale je dobre ze jses s ni tak spokojeny,vazne.me se treba tezko veri ze tak uzasne zehli.protoze jsem jeste nezkousel vidlici ktera by mela hladsi chod nez vanilla.tim si nechci hrat polivcicku,jenom je to proste tak. ale samozrejme vzdycky narazis na potizisty jako je treba padlista,ktery musi vsechno vtipne okomentovat(buhvi jakou ma vlastne diagnozu:-)) a spousta lidi se toho drzi.pritom on to vlastne nemysli vazne.protoze on ma vsechno podlezene zkusenostmi a nikdy jenom tak neplaca,ze.takze kdyz ti bude o splice neco tvrdit tak uz vime co si z toho mame vzit ze:-).

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Jen jsem pridal dalsi levnou, vazelinou mazanou alternativu a vy s toho hned delate kovbojku.

                    0 0
                  • vlk  

                    nevím jestli jsou vidle s haldším chodem než Tvá vanilia ,ale garantuji Ti, že min 1 firma vyrábí min 1 vidlu co má krok skoro stejný.Hádat se samozřejmě nechci jen mě docela štve jak všichni děláte s vanilií modly.To co fox dokáží i jiné značky.

                    0 0
                • jakub  

                  ja dodam, ze mam taky suntourku a taky si nestezuju, ale je fakt ze jsem nic jinyho nejzdil tak nemuzu srovnavat ale proste vidle funguje a mozna ji este prihraju milanovi a bude /mam SL 03!

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Jestli mas SL 03 bez zasadnich uprav, tak mas opravdu znacne zkreslene predstavy o „fungovani“ vidlice :))

                    0 0
                    • jakub  

                      mnooo mam tam vyndanej ten krouzek – vyssi zdvyh , a jinej olej chodi docela pekne… je este neco co bych s ni dokazal udelat sam??? nejsem moc talen v tomto tak prosim vysvetlivky pro blbce…

                      0 0
                      • Pá-dlista1  

                        Jestli mas opravdu jenom tyhle upravy, tak si radsi nikde nezkousej odpruzenou vidlici nebo te to bude stat hodne penez, nervu a litosti nez svou chybu napravis :) SL se odpruzenou da nazvat jen s velkou merou nadsazky, ktera Suntouru nechybi pri popisu svych vyrobku.

                        0 0
                        • jakub  

                          hmmm tak to se na mne nezlob, ale s timhle nazorem mi vlez nekam, ja vim ze to neni takovej zazrak, ale jsem rad ze mam alespon tohle…

                          0 0
                          • Pá-dlista1  

                            Indulonu mas ty nebo ji mam vzit ja? :) Ja vim o cem mluvim a srovnani mam. Pritelkyne tehle vidlici pricita sve problemy se zapestim. Rok zkusenosti a nerekl bych zrovna dobrych bych tedy nestavel proti nazoru, ze jsem spokojen jelikoz jsem nic jineho nejezdil a nevim jak ma (muze) vidlice fungovat. Ted muzes klidne jeste jednou zhodnotit kdo kam a s jakym nazorem muze lezt. Tomu milanovi bych ji hodil. Horsi uz to byt nemuze :)

                            0 0
                            • jakub  

                              indulonu neber nejsme snad mekejsi, jo jenom jsem tim chtel rict ze kazdej nema proste na foxe nebo pace pomalu setrim, chtel jsem poradit esli na ni muzu neco zlepsit a tys mi odpovedel ze je na hovno tak jako takovy rady nepotrebuju. az bude peniz na neco lepsiho tak do toho pujdu ale tedkom jsem ve stadiu, ze bych radsi z teto vymackal maximum zvlast dyz vim ze se s ni da ledacos delat,,, kapisto ??? :-))))))

                              0 0
                              • Jogador  

                                Vedeš marný boj, to máš ztracený.:) Jak říká klasik: Pláčeš sice dobře,ale nad špatným hrobem:)

                                0 0
                                • jakub  

                                  viiim jemon proste musim mit poseldni slovo…

                                  0 0
                                  • Jogador  

                                    Fakt? Tak ale to nezakončuj se Suntourem…:)

                                    0 0
                                  • McBlacky  

                                    a právě proto by sis měl koupit lepší vidli, bez zubů se blbě mluví :)

                                    0 0
                                    • jakub  

                                      hahaahah :-)))))) ja vim no…

                                      0 0
                                      • Jogador  

                                        Dokud nepřesedláš na RST, nebudeš vědět…

                                        0 0
                                        • Lister  

                                          Jo jo nejtěžší pevná vidle. Mám doma, uvažuju, že tam vrátím tu původní CrMo, aspoň na jaro kdy jezdím 90% silnici.

                                          0 0
                                          • Jogador  

                                            Tak to máš doma tři pevné vidle?:)

                                            0 0
                                            • Lister  

                                              Jen dvě původní ocelovou a koupenou RST.

                                              0 0
                                              • Jogador  

                                                Si zapomněl Suntourku,ne?:)

                                                0 0
                                                • Lister  

                                                  Tu má Jakub, já se přidal až před chvílí :-)

                                                  0 0
                                                  • Jogador  

                                                    Aha, ale já jsem taky Jakub, a žádnou Suntourku doma nemám:)

                                                    0 0
                                                  • enjoy  

                                                    ja nejsem Jakub a taky doma zadnou nemam.tak to jsem na tom z vas nejlip:-))

                                                    0 0
                                                  • Jogador  

                                                    Bejt Tonda,nebo Jakub, natom už nesejde,ale mít fox nebo skareba, to jo, to si asi natom nejlíp:)

                                                    0 0
                                                  • McBlacky  

                                                    majitelé scareba comp 03 (živí majitelé) jsou skoro přírodní úkaz :)

                                                    0 0
                                                  • ondras  

                                                    Coze:),proc bysme meli bejt nezivi?????

                                                    0 0
                                                  • Jogador  

                                                    Ty máš podle foto 04,ne? Protože tento molem byl vyslán s fabriky ne zrovna vhodně navržen, a praskal… Ale letos se to Manitou povedlo ještě vtipněji:)

                                                    0 0
                                                  • davidak  

                                                    ne je to OEM verze z myslim visiona, určitě 03. odpovídám za bratra, ale sehnal jsem mu jí já, tak to vim ještě líp:). a není tak špatná.

                                                    0 0
                                                  • Jogador  

                                                    No počkej, já skareby nepomlouvám, já mám taky jednoho, taky 03, ale Super a dovezenýho z německa, teda spíš s CUBE. Já jen řikám, že měla výrobní vadu, která se ale né každého dotkla. Jinak ho taky chválím, kde jaká suntourka na ní nemá:)

                                                    0 0
                                                  • McBlacky  

                                                    první série 03 comp měly vadu na spojení revers archu a vnějších nohou na pravý straně ho praskalo. Chvíli to trvalo něž to vychytali :)

                                                    0 0
      • enjoy  

        cela situace je celkem smutna..:-).kdyz si to tak shrnu,tak nejlepsi by byl black,protoze se chova jak by asi vidlice mela.jenze podle vetsiny toho moc nevydrzi atd. pak je tu duke,kterej podle me nema dobrej chod(mozna spatna zkusenost) a pak je tu uzasna slavna marzocchi,u ktery uz jsme rezignovali tak nizko ze ji odpustime i to ze vlastne nezehli a ze vlastne ani nejde poradne nastavit,ale co,vzdyt dlouho vydrzi.no tak to je vsechno super:-)).tak bych rekl ze asi nema cenu kupovat levny veci a pak z toho chtit vytriskat co nejvic,nic jinyho mi z toho nevychazi.ja bych vzal blacka a byl na nej hodnej(relativne). padlisto kousni se,radsi:-). anebo ne:-),napis mi neco:-).

        0 0
        • vlk  

          Když už házíš na duke špínu, ono bylo je hodně druhů duke, na kterou z nich tu špínu např házíš.Ty pružinové se té Tvé vanilii bez problémů vyrovnají co do citlivosti a chodu.Samozřejmě že v tuhosti 32 a 30 nohy nemohou asi soupeřit ty 32 budou o krůček vpřed, ale co do chodui jsou si skoro rovné.

          0 0
          • RomanH  

            Tak uz se smir s tim, ze Enjoy ma holt nejlepsi brzdy, nejlepsi vidlici…

            0 0
            • enjoy  

              hele,nebud idiot.napsal jsem snad jasne ze se tim nechci chlubit.nebo zavidis?nechapu. jinak teda ti klidne reknu ze si myslim o vanille ze za tu cenu je to nejlepsi vidlice pro me.a ze hope jsou nejlepsi brzdy na svete.oboji si myslim a s obojim se nechlubim,jenom konstatuju!

              0 0
              • blue  

                nejlepsi brzdy na svete, i kdyz poradne nebrzdi? ;-)

                0 0
                • enjoy  

                  kazda brzda muze byt zavzdusnena.to snad je resitelny ne?a i tak brzdi velice dobre.

                  0 0
                  • blue  

                    na muj vkus si s tim mel problem docela dlouho :-) ale dobre, mas nejlepsi brzdy na svete :-) i kdyz porad zavzdusneny, jestli jsem dobre pochopil poznamku na konci :-)

                    0 0
                    • enjoy  

                      jenom proto,ze jsem to celou dobu neresil.protoze mi to vic nez stacilo jak brzdi.ale tak zase je tak nemusim nechat naporad ze jo:-) ps:napsal jsem ze hope dela nejlepsi brzdy na svete,ne ze ja mam nejlepsi brzdy na svete.uz jses dost dospely(tady to tak ale nevypada:-)) na to abysis takhle nehezky nebral ze vseho co se ti hodi.a ja ti pak musel pracne odepisovat abys to pochopil.

                      0 0
                      • blue  

                        nejak brzo ztracis pamet… napsal jsi, ze hope jsou nejlepsi brzdy na svete, ne ze dela… no a kdyz jsou a ty je mas, tak mas logicky nejlepsi brzdy na svete, ne? :-) tak nevim, jak to je s tou dospelosti :-)

                        0 0
                        • enjoy  

                          ne,ty ses fakt jak malej.. ted jsem napasal ze dela,to plati.protoze jsem tusil ze napises tkaovou hle kravinu. taky nevim jak je to s tou dospelosti.no o sobe to urcite netvrdim.ale ty uz by si mel byt:-)

                          0 0
                          • blue  

                            s tebou to je fakt marny :-) napsal jsi, ze jsi napsal, ackoliv jsi to predtim nenapsal, tak ja fakt nevim, co si o tom myslet… o predtuse, ze ja napisu kravinu, vykladej nekomu jinymu, az si to cely znovu poradne prectes :-)

                            0 0
                            • enjoy  

                              kvuli tobe bych si musel brat k ruce ucebnici gramatiky abys uz s prominutim zavrel zobak.. taky si rikam ze je to nejaky marny.. tak toho nechame ne,kdyz je to cely tak strasne marny:-))

                              0 0
                              • blue  

                                kdyz me hrozne bavi, jak se zamotavas do vlastnich nesmyslu :)))

                                0 0
                                • enjoy  

                                  hele pockej,ja se do nich zamotavam?jedinej kdo se v tom rejpe a zamotava se do toho jsi ty,jestli jsi si toho jeste nevsimnul.ja neco docela jasne napisu a ty to hned prekroutis? diskuse s tebou je asi jako kdyz reknu ze mam skodovku.a ty na to reknes oktavku?ja reknu:ne,120ku.a ty:ale vzdyt si rikal ze mas skodovku. klidne ti tedy jeste jednou zopakuju(ostatnim by to jiste stacilo takhle,ale pro tebe clovek musi hodne jednoduse) ze hope jsou(dle me) nejlepsi brzdy na svete.jako znacka! tak.a dal nechapes co? ps:nestalo se ti v posledni dobe neco?nevim jestli je to normalni chovani..

                                  0 0
              • RomanH  

                Podivej, nemam rad lidi, co se porad chlubi. Precti si zpetne za rok po sobe par prispevku a treba pochopis.

                0 0
                • fousac  

                  kliiiid… ;)) se holt smir s tim, ze nejlepsi je crx s vanilou a hopama a bez helmy.. sice nevim, kde a jak na to prisli, ale asi to tak teda bude… :/

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Opakovana lez se stava pravdou :)

                    0 0
                  • enjoy  

                    sis driv hral na kamarada.. njn,lidi jsou ruzny.nektery jsou skety,nektery…

                    0 0
                    • fousac  

                      te muzu ujistit, ze sem cim dal stejnej… rejpal sem do tebe, rejpu a rejpat budu.. ;)

                      0 0
                      • enjoy  

                        tak kdyz uz rejpes,tak at to nejsou kraviny,aspon.nebo mi rekni jestli jsem nekdy na svihu basnil o mym uuuzasnym biku atd.maximalne reknu jo,ta vidle je fakt dobra.nebo.jo ty brzdy jsou fakt skvely.no a?je to sakra pravda!tak klid uz:-) me se libi ze ty si otevres hubu kdekoliv,jak tady tak klidne osobne.ale takovej blue jev realu fakt introvert,nikdy toho nenakecal tolik co tady.je tu pekne schovanej a ma plnou hubu kecu,takovy lidi mam fakt rad,co by mi to nedokazali rict do ksichtu.

                        0 0
                        • blue  

                          hochu hochu, ty si fakt smesnej :-))))

                          az se budeme na svihu bavit o takovejch vecech, tak si pis, ze ti do oci reknu klidne to samy

                          0 0
                          • enjoy  

                            ze si byl vzdycky takovej utaplej..:-))

                            0 0
                            • blue  

                              no jasne, si vybornej psycholog :-)))) jeste ze me tak dobre znas :-)

                              0 0
                              • enjoy  

                                nemuzu za to jak ses zatim prezetoval..

                                0 0
                                • blue  

                                  myslis tu jedinou vyjizdku, na ktery sme spolu byli :-))) nebo dve? to je uz jedno… dyt to rikam, vybornej psycholog :-)))

                                  0 0
                                  • enjoy  

                                    no tak bylo jich vic…:-).ale na tom nezalezi.ale tak proc psycholog?:-),jenom rikam jak jsem te poznal.venku utaplej,tady hroznej borec.nic vic nerikam.necil se:-) ps:opet na tebe plati presne to co jsi napsal:-))

                                    0 0
                                • McBlacky  

                                  ** pro vas oba ** o tomhle by to tady na foru fakt být nemělo, jestli proti sobě něco máte tak se to dá vyřešit na icq, mailem, telefonem, rozbitím držky :) offtopic ano, ale jen do určitý míry. a osobní věci vůbec stranou.

                                  0 0
                                  • enjoy  

                                    taky te mam rad:-)

                                    0 0
                                  • sun7dots  

                                    Ještě by si mohli roztrhat občanky. To by bylo asi nejlepší:)

                                    0 0
                                  • enjoy  

                                    totiz blue by to mezi ctyrma ocima nikdy neresil,protoze by jeho ostrovtip nemohl ocenit dostatek lidi jako tady.to jentak na vysvetlenou. uz jsem ticho:-)

                                    0 0
                              • enjoy  

                                ps:zkus se zamyslet nad tim co jsi napsal.mozna ti dojde ze na tebe to plati uplne dokonale.

                                0 0
                        • blue  

                          a jeste neco… clovek, kterej kdyz uz nevi kudy kam, tak zacne nadavat ostatnim do idiotu, blbcu a sket, ma nejspis nejakej dost vaznej problem, takze bys s tim mel zacit neco delat, tim jak reagujes, si nedelas moc peknou vizitku o sobe

                          0 0
                          • enjoy  

                            clovek kterej musi za kazdou cenu do nekoho anonimne rejt podle me neni v poradku,to si zase myslim ja.ale no nic. kdyz uz tak to nebyly nadavky,pouze konstatovani,kdyz uz jsem s tema lidma nevedel jak dal,protoze ja opravdu nemam zapotrebi trikrat do zavorky psat ze neskatulkuju a nerikam ze vsechny duky atd.. aby me pak nekdo napadal ze srovnavam vsechny duky.. to mi fakt prijde… radsi nic.

                            0 0
                • enjoy  

                  nemam rad lidi co zavidi.nezlob se ale jinak si to vysvetlit neumim.nevim kde porad vidis jenom samy vychloubani,to jsou keci.nikde nepisu ze jsem nejlepsi,ze moje kolo je nejlepsi… myslim si ze je dobre postaveni,to jo.ale nemachruju s nim!fakt nechapu jak bych s nim machrovat mohl.myslis si ze kdyz s nim treba prijedu do programcyclu tak se tam v vykladni skrini kol vytahuju s tim mym??probud se!

                  0 0
              • Darius  

                nejlepsi je prece Avid Juicy7… :-)

                0 0
                • fousac  

                  taky zasnezeny tak uzasne kviiilíííí jako hope a deore??? ;)))

                  0 0
                  • enjoy  

                    teda ale ty moje pekne jecely ze jo:-))) ale porad verim ze je to tim ze nejsou uplne vporadku:-))

                    0 0
                    • Luky  

                      mokrý pištej i moje Marty

                      0 0
                      • Jogador  

                        i moje LX:)

                        0 0
                      • vlk  

                        když je kotouč mokrý tak ječí vždy.Mě jak vyschne ječet přestane-brzdy LX 2005,kotouč xt 755

                        0 0
                    • fousac  

                      no jogador, jecnak a blacky by mohli povypravet, co dokazou deory.. ;)

                      0 0
                      • Jogador  

                        Nojo, ty když jedeš, tak se lidi otáčí, co to jede za orchestrion:) Aspon se nikdy nestratis a porad vime,kde jsi:)

                        0 0
                    • Pá-dlista1  

                      Hopy jsou svym piskanim povestny a uz z dalky v lese muzes slyset jakou velikost kotouce ma stastny, blizici se majitel Hopu. Ovsem muze se to menit designem kotouce a to pak uz chce velky znalosti a absolutni sluch :)

                      0 0
          • enjoy  

            ten duke co jsem zkousel byl vzduchovej.ale to podle me nic nemeni na tom mel pridreny chod,to neni vina vzduchu. a ja osobne si myslim ze nevyrovnaji.ro­zoodne ne bez problemu,jak rikas. nevim proc si tu nekdo mysli ze se s tim chlubim.copak je fox nejaka znacka se kterou muzu machrovat?myslim ze ne. ps:a ze hazim spinu?no tak pardon,jenom rikam co jsem zkusil,nebudu lhat jenom proto aby se nerozlobil nejaky majitel duka.ale hele to nic,i takova MXpro 04 mela nic moc chod.vanilla ma opravdu znatelne lepsi.pardon,om­louvam se,ale je to tak.

            0 0
            • McBlacky  

              třeba Ječnákův duke mě přijde že má chod hladkej, jediný co bych mu vytknul že ho má málo, protože to má nabušený na chrcení :)

              0 0
              • enjoy  

                no ja si to uvedomuju,prave proto jsem taky predtim prisal do zavorky ze to byla mozna jenom spatna zkusenost.jenze bavit se s lidma ktery jsou asi prisleply nebo ctou moc mezi radky tak to je pak tezky.

                0 0
            • vlk  

              tak až se někdy setkáš s pružinovým dukem u-turn nějaký novější rok tak si ho zkus ono to je úplně něco jiného než ten vzduchový.Takový lidi mám rád ,už jen povrchová úprava vnitřních noh je jiná, no nic s tebou nemá smysl se bavit.

              0 0
              • enjoy  

                tak tady ten idiot nebude jenom jeden koukam.uz poprvy jsem psal do zavorky…,ne uz toho mam dost,nektery lidi jsou asi vazne uplne blby. s tim kdo neumi cist se taky nema cenu bavit. ps:teda vzduchovej duke neni duke ze:-).ze ono tech vzduchovejch asi jezdi vic no:-)

                0 0
                • vlk  

                  Tak to už je vrchol.Co mi nadáváš do idiota, já jsem s tebou do teď jednal slušně.Kdybys tu Te´d byl tak bych ti asi rozbil hubu.Co si to dovoluješ.

                  Že o dukách nic nevíš je zcela zřejmé.Jednak Duky vzduchové jsou sl a xc každý z mich má jiný systém tlumení a jiný chod.Dále první duky měli jen hydracoil, ty dnešní xc mají hydracoil2 a sl mají pure delite-stejně jako sidiny.Ty xc-uturn mají pružinu a hydracoul 2 a jinou povrchovou úpravu vnitřních nohou, -která také chod ovlivní.Když se na tom projedeš tak xc vzduch a ch u-turn jsou ve všech ohledech zcela rozdílné vidlice.

                  Není duke jako duke.A i vzducho­vých jezdí víc xc hydracoil2 sl puredelite a ještě staré s hydracoil.A ke všemu ještě jsou duke race.Nemohu za to že takový … jako ty to nemůže pochopit.

                  0 0
                  • RomanH  

                    Nerozciluj se, to je zbytecny.

                    0 0
                  • enjoy  

                    hele rekl jsem ze uz budu mlcet.ale tohle fakt nejde.tak teda uz asi po ctvrty napisu ze to byla mozna jenom spatna zkusenost.nikdy jsem negeneralizoval­.chovas se jak potrefena husa.nezlob se ale kdyz to co jsem napsal nekdo trikrat uplne ignoruje tak je to bud provokater nebo fakt idiot. pokud by si mi chtel rozbit drzku,tak bys to obavam se jenom potvrdil.

                    0 0
                    • vlk  

                      ja bych ti nerozbyl držku za nějaké bláboly kolem foxů a duků ale za to že si dovoluješ takhle sprostě se mnou jednat.Před Tvým příspěvkem,který mě uráží jsem se k Tobě choval velice slušně.Když nedokážeš oponovat, tak laskavě nenadávej.Já se nezastávám Duků.Myslím si že jsou lepší vidlice.Dnes bych si taky už koupil něco jiného,co se tenkrát ještě nevyrábělo.

                      „nikdy negeneralizoval“-třeba ta Tvá věta „teda vzduchovej duke neni duke ze:-).ze ono tech vzduchovejch asi jezdi vic no:-)“-tak jsem ti vysvětloval, že ano jezdí víc druhů vzduchových Duke.

                      nebo třeba " ten duke co jsem zkousel byl vzduchovej.ale to podle me nic nemeni na tom mel pridreny chod,to neni vina vzduchu. "-ta druhá část věty také svým způsobem taky genaralizuje

                      S lidma co nedokáží slušně diskutovat se nebavím, ale zde je to o něčem jiném.Nenechám se veřejně urážet.

                      0 0
    • Pá-dlista1  

      Prorazet ji nemusis, kdyz pridas olej.

      0 0
      • Romík  

        A je to tak, že když snížím tlak vzduchu, tak sice přijdu o pár milimetrů zdvihu, ale vidle bude aktivnější?

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Teoreticky urcite, ale popravde nevim jak to funguje u vzuchovy MX. A jak moc vazna je ta udajna necitlivost. Nemam a ani nechci s tim mit zadne zkusenosti :)

          0 0
          • mastihuba  

            ta necitlivost tam skutečně je(alespoň u té mé), ale pevnou už bych nechtěl. :))

            0 0
      • Peslezedirou  

        S výškou hladiny oleje jsem už několikrát laboroval se Z4, když jsem dal více oleje, tak abych vidlici nemohl prorazit, musel jsem jí vozit s hodně malým tlakem, ale pak se zase stávalo, že při jízdě ze sedla vidlice hodně podklesla a moc se jí nechtělo vracet a ani toho moc nepobrala, prostě jen visela. Ale zase byla citlivější při jízdě v sedle......­......já bych bral duka. Na italce se mí líbí její jednoduchost, skoro žádný servis a dobrá tuhost. Co mě zas štve, je ta citlivost. Kdybych si mohl vybrat znova, vzal bych jí ale s pružinama.

        0 0
    • JJ  

      No, pokud bys chtel Duka , tak u Kerdy v Liberci maji XC 02, 80mm za 5000. Ale to asi nebude ta zehlicka jakou hledas

      0 0
      • Romík  

        Pokud jsem to studoval, tak u 04,05 mají už novější tlumení. Asi bych raději připlatil. Jde mi i o funkčnost.

        0 0
      • vlk  

        tato má trochu jiné tlumení než ty dnešní.Pružinové Duky -xc u-turn jsou citlivější jak vzduchové duke xc-ale i tak vzduchové duke jsou citlivější než např vzduchové marzocchi.

        0 0
      • enjoy  

        tak tahle vidle fakt nema zrovna uzasny chod.

        0 0
        • Karaya  

          Co je spatnyho na chodu Duka?

          0 0
          • enjoy  

            no,prisel mi takovej pridrhnutej.proste ne tak hladounkej jak jsem zvykly.ale to nemel ani skareb comp 03.nevim proc se o nem rika ze uzasne zehli..

            0 0
    • Karaya  

      Jestli chces citlivost, tak jdi do Duka. Ja jezdim MXC Eta, mensim tlakem u ni sice docilis vetsi citlivosti , ale kdyz jdes ze sedla, nebo jedes z kopce tak ti zbudou jen tak 2cm zdvihu :-) Navic Duke ma uvnitr vsechno kovove, M ma uvnitr plast…

      0 0
      • Romík  

        Tak nevím. Na mtbr se můžou všichni z MX comp ETA posr.t!! Dost to tam srovnávali s Dukem a chválí MX! Ještě si jí projedu u kamaráda a asi půjdu do Italů.

        0 0
        • Homer  

          Jenomze s ETA je to trochu jina vidlice – tam je i kus pruziny, kterou si ovsem muzes do mxc v případě zajmu taky sehnat. Jinak s tim plastem v mxc je to pravda – vypada tak trochu jako vnitrek splachovace u nas na haj…WC

          0 0
          • Karaya  

            I kdyz je v jedny noze pruzina, tak zehlicka to rozhodne neni. Vsak dej vyhledavani „pruzina MX Eta“ a uvidis… Jinak M nejcitlivejsi, kdyz je v ni oleje co nejmin (ale tak, aby jeste nesel na doraz kov na kov a tlumil na zacatku chodu) Chce to laborovat… Nepripomina vam to neco? S? :-)

            0 0
    • Pekáček  

      Si přihřeju polívčičku, nedá mi to. Marzocchi dělá dobrý vidle, jen si dej pozor na servis jednoho dovozce, viz: http://www.bike-forum.cz/…16104754.jpg http://www.bike-forum.cz/…08222549.jpg Pro ty co ví o co jde: Záručák DOTEĎ neposlali!

      0 0
      • mastihuba  

        Nechápu proč dělají mezi lidma reklamu Motorexu když mají olej ve vlastním balení.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.