• Heliopolis

    Chci si koupit kolo do 20 000, ale nemam vubec zadne zkusenosti s kupovanim kol. Videl jsem ve sleve Kellys Imagine za 19 500 nema ho svas nekdo, nebo co na nej rikate. Nebo by jste mi doporucili neco jineho. Jezdim po beskydech a obcas v tatrach.

    0 0
    • davidak  

      Mrkni do vyhledávání, měl bys určitě něco najít. Je tam toho hafo.

      0 0
    • Jenda  

      kolem 20000 by mel jit sehnat i Apache Blackhawk celkem solidni kolo za ty prachy

      0 0
      • strady  

        Kolem 20 tis.se dá ve slevě sehnat Author Modus 04 (pův.27000,–) nebo Rock Machine Tsunami 04(pův.25500,–bez disc.),samozř. i jiné, zkus on-line prodejce…

        0 0
    • VTA  

      A co Merida Speed, je ve slevě za 20 000,– na komplet Deore, s hydraulickejma kotoučeme Magura Julie, rám je hydroforming a v šede nevypadá vůbec špatně.

      0 0
    • robero  

      ted na podzim je spousta slev, kdyz si das trochu prace a projdes internet, urcite neco najdes. Pro inspiraci http://www.velohanak.cz/slevy.asp (napr. GT avalanche 0.5 Disc – 20750,–)

      0 0
    • radek z BF  

      Odkuď seš? :-)

      0 0
      • cube  

        My se jednou povedl takový kousek že jsem sehnal GHOST v předu na bombrovi a v zadu ROCK SHOCX SID a na kompletním XT parádní desing a cena:23.000 KČ.

        0 0
    • Azagthoth  

      Urcite by som sa popozeral po inzeratoch,ak je bike v dobrom stave bud usetris kuul prachy alebo za tie iste mas omnoho lepsi…alebo ak chces novy tak by som odporucil Specialized Hardrock XC Comp (22000Kč) alebo Ravo Meniax (18000Kč).Su to ceny bez zlav,mozno niekde najdes so zlavami,ak nejake su…ale hovorim,radsej skus inzeraty

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.