TV Prima - 12 odvaznych (RACE BIKE)

31 nepřečtených
  • grafik

    Pro některé ‚malá náplast‘ na zhulené bajkery z CT1 :) /zprava prevzata a zkracena z: selasport.cz/

    RACE BIKE a cyklus 12 odvážných

    Televize Prima začíná 17.1.2005 vysílat seriál dokumentů 12 odvážných

    Mezi prestižní dvanáctku byla na základě dosahovaných úspěchů zařazena jako jediná z oboru firma RACE BIKE. Jedná se již o druhé uznání kvalit tohoto producenta rámů, protože MF Dnes zařadila RACE BIKE mezi českou firemní špičku v obdobném projektu nazvaném „Prorazili v byznysu”.

    Pokud patříte k příznivcům značky RB, anebo ve vás doposud dřímá hrdost na šikovné české ruce a hlavy, můžete se na Primě 7.2.2005 podívat, jaký pohled na RACE BIKE připravilo Febio.

    0 0
    • Pá-dlista1  

      To je mi novinka. Ale dneska jsi prvni kdo zalozit thread s timhle tematem :)

      0 0
      • coeboy  

        Mám už u nich objednanej rám (CR 1300, velikost L, na večkové brzdy, v tý nejprofláknutější barvě – černá mat) 4 měsíce. Tak se na něj kouknu alespoň v televizi… Možná jim to natáčení vzalo dost času a ten pak nezbývá na stavby rámů…

        0 0
        • enjoy  

          tak bych rekl ze od toho mas telefon,popripade nohy abyses dokazal ozvat.

          0 0
          • vinca  

            Od toho maj telefon a nohy voni, od zakaznika se ceka jen to ze zaplati to co si objednal, jejich starosti je dodat pozadovane zbozi ve smluvenem terminu a kvalite, nebo to je u RB nejak jinak ?

            0 0
            • RomanH  

              Ano, od toho by skutecne meli byt oni, ale nejak Cowboyovi neverim. 4 mesice je opravdu hrozna doba, to snad selhal e-mail, prodejce ci co (nevim, jak to objednaval). Vem si, jak zde neustale Petr Heinik reaguje na dotazy ohledne RB. Prave ze ostatni vyrobci by si z nich meli vzit v tomto priklad.

              0 0
            • enjoy  

              hele nikdo neni dokonalej.i Dan Turecek neni:-).mam u nej Racing ralfy asi tak pul roku a nic:-).a neobdnaval jsem to telepaticky:-).ale to uz je jedno,me to nevadi:-)

              0 0
              • Pá-dlista1  

                To je nejaky divny. Pritom ty plaste urcite jsou. Sirenna si o ne minuly tyden rano rekla a vecer uz jsem je nazouval na kolo.

                0 0
            • Kozel  

              Kde beres jistotu, ze je chyba na strane RB? Z prispevku neni patrne jak nebo skrze koho se ram objednaval.

              0 0
        • JMT  

          ja mel ram od rb do druhyho tejdne :-)

          0 0
        • Petr Heinik  

          To coeboy – Bohuzel nejsem schopen posoudit kde mohl vzniknout problem, ale 4 mesice je neprijatelne dlouha doba. I v pripade, ze ram v dobe objednani neni skladem je dodaci lhuta max. 6–8 tydnu. Rad bych tuto zalezitost co nejrychleji napravil, prosim kontaktujte me na rb@racebike.cz nebo 2 72 77 05 56.

          0 0
          • RomanH  

            A vida, my o vlku… :o)

            0 0
          • MARIN  

            POZOR!!! asi je tu mezi nami donasec :)

            0 0
          • coeboy  

            Vidím, že jsem svojí poznámkou vyvolat vcelku velkou následnou diskuzi… Ikdyž mě k jejímu napsání nevedla touha veřejně si stěžovat na RB a potažmu pana Heinika, bylo by asi v tento okamžik ode mě férové vše vysvětlit a nebýt jen anonymní stěžovatel-potížista pod nicneříkajícím nikem, který se snaží na někoho hodit špínu. Jsem z Hradce Králové a po pázdninách jsem se rozhodl pro stavbu nového MTB kola. Výběr komponentů byl vcelku jasný, jen s rámem jsem dlouho váhal. Nakonec u mě zvítězil rám RB CR 1300, který jsem si byl i vyzkoušet v Praze v jejich podnikové prodejně. Rám (RB CR 1300, velikost L, matně černá barva, navářky na V brzdy)jsem si objednal přes jeden nejmenovaný cyklistický obchod v HK v říjnu 2004 a těšil se že se za 4 až 6 týdnů již svezu (tato doba mi byla oznámena jako obecná výrobní lhůta).Popravdě řečeno, počáteční zádrhel nastal již v cyklistickém obchodu, kde prý zapomněli potvrdit objednávku a tím se ještě mělo vše prodloužit. Při mých každoměsíčních urgencích mi bylo zdělováno, že rám pořád není vyroben.
            Každopádně momentální stav je takový – že již pro mě měli snad minulý týden připraven v RB rám , ale na kotoučové brzdy… Poslední zpráva z RB je, že rám by měl být nejdříve v půlce února 2005. Vina tedy není asi jen na straně RB… To jsem asi ve své první poznámce v tomto odkazu neuvedl přesně. I přes tyto peripetie jsem přesvědčen , že rámy RB jsou skvělé a počkám si na něj!!! Jediný štěstí je, že celou zimu jezdím na trenežeru…

            0 0
            • jakub  

              k tomuto pouze dodam, ze jsem taky cekal o nakej mesic dele na ram CRX ale cekani se vyplatilo… je skvelej „vydrz“

              0 0
            • rhuman  

              pres jakej obchod jsi to objednaval?

              0 0
            • r  

              nezlob se na me ale pred tim nez vyneses takovyhle soudy na RB bylo by treba zjistit v tvem nejmenovanem , a jiste skvelem, kramu v HK jestli ho vubec objednali, u nas RB prodavama a nikdy se nestalo ze by to trvalo takhle dlouho, a hlavne pokud ti tvuj nejmenovany obchod neni schopnej rict nic kloudnyho nei o ferovej kram

              0 0
        • SELMIRA  

          …kde udělali soudruzi z RB chybu? :o)) čim dřív ho budeš mít, tim dřív Ti může rupnout…

          0 0
          • Kozel  

            Osobni zkusenost?

            0 0
            • Radek Broz  

              Pochybuju. (Znate vubec nekdo holku, ktery rupnul ram?)

              0 0
              • enjoy  

                kdo ji ho rupnul?

                0 0
              • Mamutt  

                Pokud se pamatuji, tak pod Neumannkou praskaly Moratky :-)

                0 0
                • robero  

                  jj ale jen kliky, bylo to tesne pred olympiadou v Atlante. (ale byly to nejaky prvni prototypovy serie)

                  0 0
            • SELMIRA  

              Nee. Já to myslela trochu jinak a proto jsem napsala: „Čím dřív ho budeš mít, tím dřív Ti MUZE rupnout.“ Že jako kam tak spěchat, když všechno spěje do záhuby. :o))) Rám mýho titanovýho miláška byl 2 roky ozdobou mý komory a nejdražš prolézačkou pro pavouky, což mě velmi skličovalo, ale útěchou mně bylo, že aspoň se mi s nim nic nestane. :o))) Takže tak.

              Jinač znám víc než pár neš?astníků, kterým se RB rupnout podařilo, ale to jsem psát původně nechtěla. Páč nechci kritizovat něco co neznám a nejsem si moc jistá, že to nebyla částečně vina těch, co své RB miláčky týrali víc než je záhodno. yo

              0 0
    • Dejv  

      ja taky cca za 10–14 dnu byl doma

      0 0
      • Pedro  

        3 dny. Bydlím od té dílny cca 30 km a byl skladem. :-)))

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Sto sel pesky a vyrazel v patek odpoledne, ne? :)

          0 0
          • Pedro  

            Ten rám měly v surovém stavu, tedy musel se nalakovat a to nějakou dobu trvá. Jinak by to samozřejmě trvalo asi hodinu.

            0 0
    •  

      Máme rádi zvířata!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.