• discover

    kedze bolo vcera v Bratislave fakt pekne a bol by hriech si nikde na biku nevybehnut spravil som si znamu cestu Bratislava-Baba a spat.vratil som sa cely spokojny a zapoteny a zablateny a… a tak som vsetko co som mal na sebe rovno natlacil do pracky,vcetne ladvinky,ktoru som samozrejme vyprazdnil.zapol som pracku sadol si pred TV s flasou mineralky.proste parada.chel som zavolat priatelke a zacal som hladat mobil,lec nikde ho nebolo, tak ma napadlo kde som ho mal naposledy. v puzdre… na boku…na ladvinke… do ******… tak som len pockal dokial pracka doprala vylial z mobilu vodu nadal si do ko…tov a pokusil sa ho vysusit – neuspesne.telefon to uz asi nerozchodi aj ked je cistunky ako bozie oko – a vyprany len na tridsiatke aj ked s predpierkou… mate niekto podbny zazitok ??? alebo som tk moc blby len ja :)))

    0 0
    • Jogador  

      Znám holku,která si točila s mobilem nad půlitrem, a on tam žbluňk, a taky to nerozdejchal. Známej je zahradník, dělá zahrady, jakožto každej zahradník, měl siemenc M35, měl ho v monterkach v te horni kapse, a delal nejakej rybnik a jak se naklonil, tak tam ten mobil taky zahucel, ten uz byl natom lip, ale blbne, tak sel taky do srotu. A tatovi se stalo, ze mel mobila v kapse u kosile, a byl na zachode, a nejak se sehnul, aby neco zuývedl ze zeme, a ten mobil vypad, spadnul na prkynko, od nej se odrazil, a spadnul mimo misu, ale bylo to stesti. vic nic:)

      0 0
      • Pekáček  

        Taky často padaj do kýble :o) Když se to stane tak prý to chce vyndat baterku bez vypínání telefonu (jinak zavysílá a šmytec), vysušit a doufat že to rozchodí.

        0 0
      • Jogador  

        ještě mě napadlo, že mou nokii 5510 přejel autobus, když sem ho dobíhal, a vypad z kapsáčů, a pak siemenc m45 mi málem sjel z ledovce v 4000km nad mořem, nestát pár metrů podemnou brácha, kterej ho chytil, byl mokrej, od sněho, ale v poho. Ta nokie to nerozchodila:)

        0 0
      • slayer  

        No to s tim mobilem v kapse u košile se mi stalo taky. Akorát to štěstí trochu chybělo. :)

        0 0
      • saly  

        znamymu spadl ho zachodu a po vysuseni fungoval !!! (nikia 5110)…

        0 0
      • climber  

        To s tím mobilem v hormí kapse košile se stalo švagrovi, když se nakláněl na žumpou. Mobil je tam dodnes.

        0 0
    • Twisp  

      mno jednoho krasny ho vecera sem si vylil vinko do klavesnice pri zapnutym kompu. Pocitac nezacal prskat jak to znate z filmu, iba ruzny znaky psali neco jinyho nez meli psat. Klavesnici sem rozdelal a ty platy vycistil lihem. nechal osusit a v poho. Ale u mobilu nevim. Jedine ze bys ho ponoril do lihu a nechal znova vysusit. :)

      0 0
      • discover  

        ono ten mobil je v prdaku a hotovo,to neriesim.ved sa tam aj nejaku chvylu tocil,plachal,­odstredoval…o­no je to sranda ale jak v nom bol vo vnutri bordel,tak teraz je tam vazne cistunko… ako z reklamy, mozno by sa to dalo pouzit namiesto uzlov na vreckovkach/ka­pesnikoch…

        0 0
        • saly  

          a navic krasne voni – jako rozkvetla louka, ne?

          0 0
      • robero  

        klavesnice je jeste v pohode – pod ni nemas vnitrnosti, ale takovej notebook! :-) mel jsem novej asi mesic a vylil si na nej asi pul decky cervenyho vina – rozebral jsem ho co to slo (ale moc ne) a nechal ho susit nad topenim do druhyho dne! Se strasnym kvilenim a smradem se nastartoval a od ty doby funguje, takze to vypada, ze jsem mel obrovsky stesti… :-)

        0 0
        • kusabi  

          :))) ja mam ntb IBM a ten ma pod klavesnici prostor prave na tohleto…a normalne kanalky aby to proteklo a neudelalo zadnou skodu…IBM RULEZ

          0 0
      • metronom  

        Klavesnice je stavena na rozliti kavy nebo neceho takovyho. Tam se to predpoklada.

        U mobilu je problem, ze se tam ta voda dostane jeste jinudy.

        0 0
    • visby  

      mne padol m35 do jazierka… okmazite sa vypol a ked som ho vysusil(asi tri dni som ho nechal schnut) tak fungoval znova… asi rok a pol…

      0 0
      • discover  

        tak mu este dam trocha casu na spamatanie,ale aj tak je uz asi po nom.do ******,mal som ho asi dva mesiace…

        0 0
    • Darkson  

      já spad z lávky s kolem do takový tůňky a telefon to úplně nerozchodil. sice funguje, ale má rozmazanej displej :/

      0 0
    • Eila  

      ja jsem ho omylem hodila do hrnku s cajem, byl to siemens c35, zustal tam si tak 20 vterin nez jsem si to uvedomila. vyrvala jsem baterku a dala ho ne dva dny susit a sel:-) jeste ze ten caj nebyl sladkej:-)

      0 0
    • Meesha  

      Chce to poradnej telefon… Driv mel kamos i ja Alcatel OT Club – to byl telefon! Vydrzel sileny polety pres celou tridu na dlazbu – slozil si ho a fungoval. Pak sme ho topili v pivku a porad sel… Fakt neskuatecnej! Nakones ho kamos ale prece jen nejak dostal… Ale ten muj este funguje! :-))

      0 0
      • Meesha  

        Jo a este o prazdninach muj Sonyericsson… Na Pradedu, volal sem si s tatou a nechtel ho furt davat do Camelu. Tak sem si ho dal pod trenky. Za chvilku sem se rozsekal (ale daleko vic nez obvykle) a jaxem se kutalel, tak spad na tel telefon… Takze pekne odrenej, telefon na sra*ky, novy kalhoty taky a prodrenej dres…

        Chjo, kvuli takovy ptakovine :-(

        0 0
    • rasto  

      mne spadnul tachac (cateye enduro2) do horkyho caje (mel nabehano 50km), nastesti to rozdychal :-)

      0 0
      • robero  

        mam taky cateye a myslim, ze jsou vodotesny do 10m – aspon teda ten muj je (ani uz nevim, co to je za typ, ale je tak 8 let starej a porad pohoda)

        0 0
    • yuvaa  

      mne nokia 3310 spadla v nizkych tatrach medzi dva sutre, su tam take velke platne ako sa ide z chopku na dumbier a taky som bol rad ze sa mi ju nejakym zazrakom podarilo vybrat ze som ho nechal cestou domov vo vlaku..samozrejme sa nenasiel a ked mi kamoska pozicala miesto neho svoj stary c35, skoncil aj so mnou zasluhou mojich kamaratov na chate v potoku, ale cca za tri dni to rozchodil a funguje doteraz aj ked uz mam iny

      0 0
    • yuvaa  

      to som este stary panasonic rozbil ked som sa ucil jazdit na in-linoch a nejaku staru nokiu co mi dal bracho stratil vecer po promocii v stave polokomatoznej opitosti..tak sa mi s tymi telefonmi celkom dari..

      0 0
    • Luke  

      kamosovi v praci vypadnul z kapsy do louze a pak si na neho jeste pro jistotu stoupnul. nejakou dobu pak jeste jel, ale sel do srotu. pak jedne zname spadnul mobil do hajzlu… jestli jeste funguje a jestli tam spadnul pred nebo po nevim :-) jinak ja tukam na drevo… tuk tuk

      0 0
    • vlk  

      my jsme svého šéfa hodili na oslavě jeho narozenin do bazénu komplet s oblečením a mobilem, Ten po vysušení fungoval, ale časem mu nějak začala blbnout klávesnice-asi pak dodatečně zkorodovaly kontakty.No a kámoš se tak neš?astně vyboural, že skončil s autem střechou dolů v poloce, tak tu vodu jeho mob. už nerozdejchal.

      0 0
      • Gatier  

        A ze preco sa mobily stale dobre predavaju. Mne nastastie snad este ani nespadol. Max som zmokol.

        0 0
        • pelt  

          Prodavaji se proto, ze ty nove maji o 4 barvy vic a nektere i o pet pixelu… nemluve o fotoaparatu, ktery umi vyfotit az jeden obrazovy bod – a to se vyplati:)))).

          0 0
    • admxx  

      tak to znamemu tam ten mobil prsne timhle zpusobem zahucel…a je po nem:-)

      0 0
    • Krutor  

      Už vám chlapi spadl mobil do záchodu? Mně vloni, naštěstí před použitím – tedy toho záchodu, mobil už jsem samozřejmě nerozchodil, i když sem tam hrábl hodně rychle :-)

      0 0
      • Koala  

        No, já už taky par mobilů zlikvidoval, takže jsem si – poučen z předchozích nezdarů – pořídil od Aquapacu takovej ten nepromokavej futrálek, kterej si beru na kolo když venku neni zrovna úplný sucho. Řekl bych, že by možná přežil i tu pračku, ale nezkoušel jsem to :-)

        0 0
    • martt  

      je v navode napisane, ze sa nesmie prat v pracke?

      Pokial viem, je tam iba, ze sa nema cistit agresivnymi rozpustadlami apod. Takze kludne zazaluj vyrobcu :-)))

      0 0
    • Krutohlav  

      No ja mám takú skúsenos?, že vždy keď niekomu padol mobil do hajzlu tak ho potom ešte rozchodil, ale keď niekomu spadol mobil do čostej horskej bystriny (potoku, rieky) tak mu potom už nefungoval. Zaujímavé.

      0 0
    • mike!1  

      mě spadl alcatel do misky na vodu pro psa. a funguje doteď:)

      0 0
      • discover  

        tak som ho cez noc vysusil a ono to normalne funguje !!!! ( po jeden a pol hodinovom prani ) akurat bateria je v prdaku. inak je to nokia 3510. ale aj tak najdlhsie mi vydrzal stary jednoriadkovy ericksson. kolkorat ten padol na zem a stale fungoval…a dal sa s nim aj lahvac otvorit… schvalne skuste otvorit lahvaca dnesnim hi-tech mobilom… kdeze stary ericksson bol proste „CMP“ ( combat-mobil-phone ) len mu chybal noz,kompas,a sada hacikov na ryby … :)))

        0 0
    • Petr_67  

      Já jsem nedávno vypral Siemens ME 45, funguje bez problémů, kolikrát mi spadl z výšky, nic se mu nestalo, fakt skvělý telefon. Asi mi zůstane do důchodu:-)

      0 0
      • Jogador  

        Máme v rodině dva, já a táta, mě naprosto bez problemu, jen někdy v zimě když je pod nulou a je na batohu vepředu,tak zamrzá, ale jen je pomalejší. Tátovi ale přestává fungovat displej, je někde blbej kontakt, musí se pokroutit a zas funguje, jinak fakt vychytaná věcička:)

        0 0
    • Enttee  

      My sme s kamošema jednou oběvili peknej cistej rybnik a tak sme se vněm vyblbli. saltíčka různé volovinky znate to. Po asi 2hod ve vodě kamoš zjistil že měl stale v kapse M55. Tak ho vysušil a…ze začatku nešel display, ale pak se vzpamatoval…zázrak?

      0 0
    • Raydowe  

      Ja som nasil take kratasy plavky, dlhe az po kolena, ked som prisiel na plavosku triko dole a sup ho do bazena, s kamaratom sme si davali vzdy sirky pod vodou, a ked som plaval asi druhu bol som asi dva metre pod vodou a zacalo mi vo vacku nieco vybrovat, hned som vedel ktora bije. Cely sa akosi zoskratoval, display zateceny, nesloho vypnut, stale vybroval. Daroval som ho,avraj im ho nejkaky znami dokazal rozchodit. Bol to Trium Aria, jeden z naj telefonov co som kedy mal.

      0 0
      • mlyny  

        Jsem myslela, žes ho daroval jako vibrátor, když furt vibroval.

        0 0
    • Braba  

      TAk to je jeste v pohode…Muj tchan „cekatel“ cistil na chate kadiboudu(uz notne zaneradenou) a mel mobil v kosili.JAk se sehnul tak mu tam spad.. jen bylo slyset takovy duty splouchnuti…, aby toho nebylo dost tak ho chtel vylovit a aby si posvitil, vzal si baterku, kterou tam nahodou nechal soused predchozi vecer(jeho se nabijela) a t5a mu tam spadla taky… malem jsem umrel smichy. Hlavne kdyz vracel sousedovy baterku. Jinak je to velice sikovny clovek, ale asi mel den blbec..jo a telefon to po par dnech rozchodil ;))

      0 0
    • wbiker  

      Známý měl Siemense s vibračním vyzváněním. Jeli jsme na chatu a on hned po příjezdu, asi jako prevenci proti zlodějům, schoval svůj telefon na skříňku nad kuchyňskou linkou. V poho jsme poobědvali a připálené hrnce dali odmočit do dřezu naplněného vodou. Pak jsme na celé odpoledne a večer odešli, a když jsme se vrátili, mobil nikde. Že by zloději? Nic jinýho se ale neztratilo. Jaký bylo překvapení, když jsme se vrhli na úklid nádobí a vypustili dřez… Nejlepší na tom bylo vyprávění mamky postiženého, říkala: "Snad hodinu jsem se ti pokoušela dovolat, a pak to začalo hlásit "Volané číslo neodpovídá, zavolejte později prosím.""

      0 0
    • BUCEW  

      mě spadnul mobil do hajzlu když sem zvracel.Musel sem ho pak mezi tím hráškem a rýží lovit.Koupil jsem novou baterku a rozchodil to.:-)

      0 0
    • R.1  

      Ja rocne pochovam tak v priemere jeden mobil, ak ta to ukludni. Naposledy v marci, nejak som mal v batohu nie celkom uzavetu kapsu a tak mi pri skoku vypadol. Siel som ho hned hladat, ale uz nist. A pred tyzdnom som vytratil obcianku :)) Som lepsi?!

      0 0
    • wroum  

      ja spotrebovavam mobily jak na bezicim pasu. moje oblibeny cislo je dotelefonovat, polozit mobil na strechu auta, nasednout a odjet. naposledy sem tam nechal i klice…

      0 0
      • Braba  

        tak to ja sem takhle jednou nahanel nejakeho ridice, co mel na strese takovou tu hospodskou kasirku, poradne nabitou… nevim jestli se bal ale porad mi ujizdel. Vjedny zatacce mu ta srajtofle spadla a ja zastavil a zved ji. On si toho vsim a jak blazen ke me bezel, vyrval mi ji z ruky a hned zkontroloval obsah(SLUSNA SBIRKA EUROVEK A KORUN) zle se na me podival a odjel… ani nezabucel… jo abych dodal byl to vietnamec :(

        0 0
    •  

      Kočička! Haf!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse