kopjútr kombinace drát vs. bezdrát

19 nepřečtených
  • Hanes

    Dá se nejaký comp kombinvat aby šel připojit jak bezdátově tak na drát? Přemýšlím, že bych dal bezdrát na bika a drát na silničku. Přece jenom druhý bezdrát něco stojí a na silničce není zas až tak potřebný.

    0 0
    • Daf  

      Urcite takhle funguje Sigma. Nikdo jinej me nenapada.

      0 0
    • kovar  

      téměř každý. Ale prakticky bez nějakých adaptérů drátové nebo bezdrátové čidlo dá pořídit u Ciclosport a Sigmy(asi)

      0 0
    • MartinXC  

      Ciclosport má jak drátové, tak bezdrátové držáky na cyklocompy. Ale ty držáky jsou docela drahé.

      0 0
      • Paja  

        Ten drat je ale docela levny – cca 300 penez.

        0 0
        • RapMan  

          na sigmu 200Kc… takze si clovek muze koupit napr. BC 1200 RDS a k tomu kabelaz za 200Kc a muze vesele prehazovat… nebo Dratovou BC 1600 a k tomu bezdratove pripojeni za cca 530Kc.

          0 0
          • Paja  

            Jasne, sigma je celkove levnejsi nez ciclosport, horsi je to v porovnani bezdratu, ten je na ciclosport za cca 1500.

            0 0
            • MartinXC  

              K Ciclosportu:

              • když chceš drát s kadencí, tak je taky kolem 500,–
              • začali ty držáky dělat s gumkovým úchytem oproti dřívějším objímkám se šroubkem
              0 0
              • Paja  

                Nene 310Kc a to dokonce z ceniku pellsu, myslim, ze s gumickovym uchycenim, mam ho doma par dnu.

                0 0
                • MartinXC  

                  Tak to šířím staré informace, ale předloni to tak nějak stálo. BTW, kam ten snímač kadence budeš montovat, na zadní šavli ? (tam mi vydržel necelou hodinu :-)

                  0 0
                  • Paja  

                    Sorry, oprava neprecet jsem, ze pises o dratu na kadenci, ja myslel drat na kompjutr.

                    0 0
                  • Paja  

                    Ale u sigmy mi snimac kadence v terenu vydrzel az do te doby nez jsem ho odmontoval, bo me to poskakovani cisel znervoznovalo:o) uz ho pouzivam jen na trenazeru.

                    0 0
              • Hanes  

                A to gumičkový uchycení je důvěryhodný? Na vysvětlení: přecházím z pradědečka Cateye Mity 2, který měl vše na šroubky, objímky podle průměru trubek- připadalo mito docela dobře vychytaný, ale gumičkám nějak důvěru moc nemám

                0 0
                • MartinXC  

                  Já taky ne…

                  0 0
                • Paja  

                  Na sigme jsem mel drzar prichyceny stejnou gumou cca 5let bez problemu, eventuelne to muzes kazdy rok-dva pro klid duse vymenit.

                  0 0
    • Jenda  

      urcite VDO MC 1.0 dratovy a verze + je bezdratova urcite neni problem druhy drzak dokoupit

      0 0
    • mars  

      Mam overene, ze to nefunguje pri VDO – bezdratovy MC 1.0+ ked das do patice dratovej kabelaze (skusal som z VDO C10), nebude fungovat. Inak, celkom zaujimave je, ze to MC 1.0+ nepotrebuje paticu vobec – funguje aj bez nej( samozrejme, ak mas bezdratovy snimac :-)).

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.