• black_raven

    da sa nejakym sposobom prefarbit helma?

    Mam helmu, som s nou uplne spokojny, co sa tyka pohodlia. Privital by som ale inu farbu, kedze tamto svieti:) su na to nejake pripravky? vdaka.

    0 0
    • danno  

      Jasne ze jsou, taky sem to delal. Normalne zajdi do nejakeho shopu, kde prodavaji spraye, rekni co chces delat, oni ti uz poradi. Je to dobre nejdriv vzit jemnym smirchovym papirem 800–1200, potom zakladem na plasty, zabrani tomu aby se to nezaclo loupat, no a potom uz jakykoliv spray, ktery si vyberes. Jsem stim max spokojeny, neloupe se to, vypada to dobre. Good Luck

      0 0
    • Thapsus  

      přebarvil jsem helmu z červený metalízy na černý polomat barvou ve sprayi od fy Tamiya na lexanové karoserie modelů aut.Nerozleptává polystyren a drží na všech plastech,i na pružných,kde se normální barva loupe.Dělá se ve spoustě odstínů,cena je okolo 165 Kč.

      0 0
    • vlk  

      svoji první přilbu jsem taky přebarvoval,ale není to tak hezké jako originál.Skořepina byla průhledná a původní barva nanesena zevnitř.Zdrsnil jsem ji z venku smirkem a na stříkal.Dnes už bych to nedělal, ta originální úprava je hezčí.Stejně brzy po této úpravě po pádu praskla :o))

      0 0
      • grafik  

        taky bych potreboval zmenit barvu prilby, jelikoz jsem si ji porizoval aby ladila ke staremu kolu, ktere melo barvu zlutou – a ted ‚barevne‘ trochu trpim :/ hodila by se mi cerna-bilo-stribrna. Je to Ked-ka. Nektere maj pry vymenitelnou skorepinu, ale typ co mam asi ne.

        0 0
    • Charles  

      hm, na barveni trochu bacha matrial prilby(skorepina) je delana tak, aby po padu na asfalt po jeho povrchu klouzala. tzn ze se nezadrhne a NEZLAMES SI VAZ

      proto taky super levny prilby co maj vrsek z PVC jsou tak pro deti na trikolce

      co s vlatnostma skorepiny udela barva navic je otazka, na kterou si odpovez sam(a zarid se podle toho)

      0 0
    •  

      Kočička! Haf!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.