• Kaera

    Ahojte, jsem zacinajici bikerka, konecne jsem nasetrila na horaka a ted si potrebuju koupit helmu tak do 1300kč. Ale musi to ladit s kolem(cerveno cerny RM hurricane) Mate nejaky dobry typ?

    0 0
    • Floydie  

      v teto cenove hladine KED

      0 0
    • mosquito  

      kazdopadne prvne obejdi obchody, ktera ti bude sedet a pak koukej na barvu .. no a pak treba

      MET A-TOMO (cerno cervene s bilym prouzkem) sice musis jeste pridat 2 kila ale je to slusna IN-MOLD prilba (vstrikovana, nelepena jako levnejsi typy – treba znacky KED)

      0 0
    • Raydowe  

      nejdem ti vyvraciat, ze farebne ladenie neni najdolezitejsie, lebo viem ze ti to nevyvratim .:)

      To co je naozaj dolezite, aby ti helma sedela, nemusi byt draha. Rozhodne si ju vyskusaj , nesmie byt prilis volna, aby ti na hlave plavala, a aby si necitila nikde tlacenie. No a potom ak bude este aj ladit, tak je to ta prava prilba.:)

      0 0
    • zirecek  

      Chce to projít více obchodů, vyzkoušet přímo některé modely (horské i silniční). Pak se rozhodnout kterou. Prvotně aby seděla, aby dostatečně držela na hlavě, pak dle barvy, :-). Dej pak vědet, co jsi koupila.

      0 0
    • Jaroslav  

      Jo hlavně musí sedět. A kup si prosim tě tu co má v zádu takové kolečko pro utahování té vnitřní vložky. Nekupuj tu co má jenom nalepené uvnitř helmy to polstrování.Musí být také lehoučká. Vyber raději s kšiltíkem líp to na dámě vypadá. Raději něco připla?

      0 0
    • Meesha  

      zase ti vsichni radej at vyberes hlavne tu, ktera ti padne… No, logicky si nekoupis hnusnou helmu kvuli tomu, ze ti bude, takze zkousej z tech, ktery se ti libi. A nezebere to tolik casu. KOukni taky na nejaky odvetrani nebo system utahoavni.

      0 0
      • RomanH  

        Ja jsem si treba chtel po rozbiti puvodni Mango Breeze koupit jinou znacku. Kdyz jsem si vyzkousel ostatni znacky (Uvex, Ked, Giro, Met), zadna mi nesedela lepe nez ta puvodni, takze jsem ykoncil opet u stejne. Takze doporucuji zkouset a kdyz uz Ti urcity model padne, tak jej vetsinou delaji ve vice barvach. Toz tak.

        0 0
        • Meesha  

          Ja kdyz sem si proste ten jeden den nutne musel koupit helmu, tak sem zastavil v prvnim „cyklokramku“ Meli tam asi pet helem, tak sem vzal tu, ktera mi „sedela“ (tenkrat sem si to myslel). Este v ty nejdebilnejsi barve (ale zase je v baliku poznat). Kdyz si dneska vezmu na hlavu nejakou hlemu v krame, mam pocit, ze mam hlavu jak v pokojicku. Ted mam dva vazne kandidaty na helmu, tak pristi tyden rozhodnu.

          0 0
    • Lister  

      Giro Indicator nebo Skyla (myslím, že pánské a dámské provedení jednoho modelu) Najdi si je tady: http://komersia.cz/firma.asp?…

      Najdeš tam i červeno černou variantu :-)

      0 0
    • TinkTink  

      Jestli Ti bude sedet a budes to mit za VOC, tak cca todle by mohlo odpovidat: http://www.mcsport.cz/…cfireRMX.htm pokud budes chtit usetrit, tak todle http://www.mcsport.cz/…l/Ventec.htm

      Barvu si muzes vybrat…doporucuji k tomuto bajku „GO ON Zelena“ :o)

      0 0
      • mosquito  

        CASCO radeji ee … v nejakejm testu je hodnotily celkem nepekne a navic cenou design i pocet otvoru nejsou nic moc

        0 0
        • TinkTink  

          Nejakej test – jaky…konkretne…pro­toze napriklad v nemecku vyhral Casco VIPER nad desitkama helem v testu…tak povidej a nemlz :)

          Pocet otvoru neni to hlavni…otazka je, jak vetra…to u ani jedne z nich nemam otestovane…to priznavam… :)…vim to jenom u zmineneho Vipera a u nej vim, ze vetra chvilema az moc…

          0 0
        • TinkTink  

          Prostuduj si toto: www.mcsport.cz/…/novinky.htm

          0 0
          • mosquito  

            jo ten viper opravdu dobre, ale je to cenove trosku jina liga, nez si vetsina lidi kupuje tj do 1500kc ten test co jsem videl – teda na detske prilby – byl nedavno snad v MF Dnes a je teda fakt ze am pohoreli i jiny znacky … mno tak hlavne kdyz ji bude sedet

            0 0
            • TinkTink  

              Myslim ze helem nad 1000,– se to netyka…teda aspon u Casca…to bych se spis v teto cene bal BELL a Gira…teda aspon podle toho co mam vyzkouseny…

              No…kdyz bude sedet a bude za VOC…otazka je ta barva jeste :o))))

              0 0
    • prodi  

      Trek Vapor

      0 0
    •  

      Máme rádi zvířata!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.