Bikeri v akci-Foto, ktere fotky yo a ktere ne...

45 nepřečtených
  • Richie

    Trosku me namychlo, ze jsem vesel do sekce foto-Bikeri v akci a tam jsou asi ctyri nebo pet novych fotek (z toho tri vlozil jeden clovek) a ty jsou pritom o nicem. Nechci nejak rikat, ze silnice a nejake to CC a XC je o nicem a nestoji za misto, ale myslim, ze by bylo vhodne uznat, ze je fakt o nicem dat fotku tri slapalistu za sebou. Ja jsem dal do sekce foto jednu fotku a to hocha, ktery si dava 7+metrovy drop, coz si fakt nedava kazdy (a ne kazdeho veku). Posadit na kolo tri lidi (od 4 do treba 90 let) a vyfotit za sebou- velmi nevsedni. Kdybych jen ja dal fotky co mam a stoji za to do sekce foto tak to zabere dve a vice stranek. Nechci vyvolat nejake boje, ale jenom pozedat vsechny (at DH, FR, Dirt, XC, CC,… ridery) o zvazeni toho, jestli tu fotku do te sekce dam nebo ne…

    Peace…

    0 0
    • Gatier  

      To je z jednych pretekov. Jedna bez druhej nema vyznam!

      0 0
      • Richie  

        No comment >:-(. Nebudu se k tomu vyjadrovat, protoze by to vubec nebylo pekne (ale strucnejsi nez tohle)

        0 0
        • Gatier  

          Podla mna si sa k tomu vobec nemusel vyjadrovat… Kedze ani ja sa nevyjadrujem k tvojej rozmazanej, kde sa neda rozoznat kto skace a kto len stoji.

          0 0
          • Richie  

            Si cip! Asi jsem si to fakt nedaval fotit a sledovat to najednou, kdyz nekdo skace neco takoveho tak je to o par sekundach a je to i tak kur*a moc..

            0 0
            • Gatier  

              A ty si dale. Tak si to mal dat nafotit profikom ako ja :-) , alebo viacerim.

              0 0
              • Richie  

                Ten kluk skace ze semi metru a neportebuje profika na foceni. Je to vyzva pro nej sameho. Ty jedes po pevne zemi a potrebujes ho??!!

                0 0
                • Gatier  

                  Ja som ho nevolal. Prisiel koli mne sam. No nielen koli mne :-)

                  0 0
    • Jogador  

      Kdybys nenapsal to Peace, tak tě zastřelim, ale je to tvuj nazor, kazdy ma pravo na svuj nazor, ale prosim o zvazeni toho, jestli ten nazor musi byt verejne odhalen vsem.Dekuji Peace… ale radši Pace:)

      0 0
      • Gatier  

        Dik. Bolo mi trochu blbe davat ich tam tolko, ale ako som vravel, boli z 1 pretekov. Ak sa niekomu nepacia (admin:) moze ich vymazat. Ale nie vsetky! Z kazdeho po jednej nechat prosim. Nabuduce to trochu pretriedim.

        0 0
      • Richie  

        Ne fakt si to myslim protoze nevidim nic krasneho, ani svetoborneho na paru typkach za sebou kteri jen tak slapou

        0 0
        • Gatier  

          To nebolo len tak, to bol pretek. Ten typek na tvojej fotke skace len tak podla mna :-)

          0 0
        • Jogador  

          Tak sem se jeste jednou pozeral na ty fotky, a kazda fotka je jina, kazda ma jinou vypovidajici kvalitu, ukazuje nam neco jineho, proste si myslim, ze nemas co delat, tak prudis:)

          0 0
          • Richie  

            Fakt mam co dela a zasadne nerad prudim, ale todle. Fakt sorry, ale ja musel…

            0 0
            • Richie  

              Nemam rad totiz bordel ve fotkach a kdyz jich tady bude 7000 tak to bordel bude…

              0 0
              • náčelník  

                Já nemám rád bordel v příspěvcích a už jich je tady přes 120 tisíc a je to bordel :)

                0 0
            • danno  

              Hele, hele brzdete joo?? Me to taky namYchlo, Admin to snad zalozil pro vsechny bez rozdilu kategorie, ne snad? Tak at si kazdy prispiva jak umi…

              0 0
    • miťo  

      Dofam, ze ti nevadi moje prispevky: Nudna SILNICNI casovka, skoro horolezeckej vyslap na Kapusak a lezeni po Liblinsky skale… …ja se polepsim i s tema panoramatama v sekci „ruzne“…

      0 0
    • Richie  

      FAJN ANO KONEC. OMLOUVAM SE KONCIME S TOUTO DEBATOU JE TO MLACENI UY NEVIM CEHO. PROSIM DALE NEPRISPIVEJTE…

      0 0
      • danno  

        Konecne rozumny prispevek:))

        0 0
      • miťo  

        Hele, kazdej na cyklistice preferuje neco jinyho. Nekdo rad cumi do asfaltu ci na galusku toho pred nim, nekdo rad cestuje krajinou cestou necestou a nekdo preferuje adrenalin. To, ze mas urcity vkus neznamena, ze musi mit vsichni. At si kazdy prispiva tim, cemu fandi, od toho tady ta rubrika je. Dokud to Admin nerozdeli do kategorii, musime se tam vsichni snaset a tolerovat.
        Co se tyce gatiera tak klobouk dolu, je asi dobrej, kdyz tak zavodi. Ono zavodit „na ceste“ je taky o necem a je na to potreba moc a moc trenovat a spoustu odrikani. Schvalne by me zajimalo, kolik hodin jsi letos stravil na kole ty a kolik on. Jestli se mu za tu drinu povede zajet nejaky zavod, tak se nediv, ze se chce o ten zazitek podelit s druhymi.
        Jeste muj nazor na cyklokros: Klobouk dolu pred vsemi, co ho jezdej. Je na to potreba dost techniky. Co ti kluci na tech „skorosilnickach“ vyvadej… …a jeste k tomu behat!

        0 0
      • McBlacky  

        hele až něco vyhraješ v fakt dobrý konkurenci, ne že si řekneš, jo bylo to easy a jsem na bedně, tak se s náma taky můžeš podělit. Je jasný že spousta z nás sem necpe fotky ze svých races kde byli na bedně, ale pokud někdo cítí, že to pro něj bylo důležité a opravdu si to zasloužil, dal do toho všechno, tak proč to neukázat. Konečně uznej, že 7 metrový drop může být postaven na rovinu bedně v mezinárodním CC, a troufám si tvrdit, že to výtězství je cennější. peace

        0 0
      •  

        jese ze ti je jen 15 jinak bych rek ze ses totlani vymatlanec, nemam nic proti xc, silnicarum, krosarum, dirtarum, dhckarum a frriderum, ale pro takovy namyslence jako ses ty mam radu, vsimni si ze sem nepsal nikdo kdo jezdi rekneme ten „extrem“ proc? nestojej o flejmy, nevim o co ti de dokazat, tu fotku sis mohl dat na dolekopcom, jenze takdy si pocital s vetsim „uspechem“ az budes starsi prides na to ze urcite neni lehky vyhrat nejakej ten maraton, vsechno chce trenink

        0 0
      • Beeda  

        Hezky si to sezobej a nejlep nejakou peknou fotkou:-) Nevidim duvod se divat sice na „pekna“ ale jiz okoukana fota. A me se zrovna Ridley libi… B.

        0 0
    • Pá-dlista1  

      Mozna te to prekvapi zrovna ode me, ale kazdej ma pravo tam vlozit fotku a jak jsem byl ujisten adminem mista je dost. Krom toho se radsi divam na pekny fotky nez na rozmazany dropy foceny zehlickou a tohle pekny fotky vesmes jsou.

      0 0
    • kralovek  

      Ja nejak nechapu na co si ten richie porad stezuje. Kdyz jedu nakej maraton, tak jsem potom na netu zhavej do vsech fotek od vsech a hledam, jestli se nekde nezahlednu.Sam na tyhle akce fotak z bezp. duvodu nenosim tak jsem vdecny za kazdy obrazek. A kde jinde bysme si ty fotky meli vymenovat, nez na BF. Chce to obklad na hlavu priteli, asi jses nekde prehral, co?

      0 0
    • Smazaný účet  

      Asi už je zbytečné umravňovat Richieho, udělalo to spousta lidí přede mnou… ale fak, trochu klidu, ty fotky z toho cyklokrosu sou opravdu pekny. Aby si pak někdo neudělal takový veselý rým podobně jako na Ritchey-prachy v p..í.

      0 0
      • McBlacky  

        jo ty fotky jsou profícký, taky se mi hodně líbí kolikrát na závodech fotí profíci a stojí to za prd :(

        0 0
        • Gatier  

          Este raz dakujem, ze ste sa ma zastali. Ako tu uz niekto pisal, chcel som sem dat pekne fotky. Robil to profik a som rad ze sa pacia. Viac www.bikeboard.at

          0 0
          • Gatier  

            Sakra, jak sa to tu zpopularizovalo, tak mi niekto poposuval tie moje. Fakt tam nemusite davat kazdu blbost :-)

            0 0
            • pos3k  

              njn krasna ukazka „negativni reklamy“ :-)

              zdar bajk

              0 0
            • Pekáček  

              Nejhorší je koukat kolik máš příspěvků a hodnocení na bika a jak ti ujíždí na konec stránky :oD

              0 0
              • pos3k  

                no ja se snazil, resp. snazim hodnotit vsechny (spise mtb) a jak tak koukam, tak sem jich i par prehlid :-))

                0 0
                • Pekáček  

                  Třeba ten můj? To musíš hned napravit! :o)))

                  0 0
                  • Gatier  

                    Som sa toho ujal. To nie je mozne, ze Ti tak skaredy bike nikto neokomentoval :)

                    0 0
                    • Pekáček  

                      Je to šedá myška, ale má dobrý předky, postupnou evolucí se vyvinul ze slepence na rámu Anlen Ariel (1992) :o)

                      0 0
                      • Gatier  

                        Nechapem, rozpis sa.

                        0 0
                        • Pekáček  

                          Začínal jsem na rámu Anlen od bráchy (2001), sehnal jsem na to komponenty a měl bika jako vedlejšák na zimu. Ale časem se na to dala vidle a po proletování spoje na rámu (vada) jsem si objednal Duratec (2002). No a z něj se postupnou výměnou všech komponentů stal bike na fotce. Zimák v podobě Maxe 1 má na sobě „béčkový“ věci a to co je fakt před smrtí je zpět na Anlenu jakožto biku na pojíždění po městě, doma a u přítulkyně. Mám tedy 3 biky.

                          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.