• Fidla

    Asi už to tady několikrát bylo, ale poraďte, co je lepší.

    0 0
    • wroum  

      ISIS je tuzsi. ctyrhran levnejsi. oboje funguje a na XC to je v podstate jedno.

      0 0
    • rasto  

      na 4hran mas vetsi vyber os. na isis abys svuj rozmer hledal v kupce sena :-/

      0 0
    • Mamutt  

      ISIS je „tužší.“ Při šlapání to (alespoň já) nijak nepoznám, stejně jako HollowtechII s pevnou osou. ISIS a Octalink mají někdy tendenci se zaříznout – hází pak celá klika. Ale potkal jsem to „jen“ 2×. Osvědčil se mi čtyřhran, takže u něj i do budoucna zůstávám. A nepovoluje se :-)

      0 0
    • jecnak  

      Asi bych dne sel spis do systemu hollowtech II – osa a klika v celku. Totez delaji snad uz i jine firmy.

      S 4hranem jsem nikdy problem nemel, taktez mnohymi proklinany octalink byl bez problemu.

      Co se tyce tuhosti, tak jsem zatim zaznamenal rozdil jen mezi Deorkovymi octalinkovymi hollowtech klikami a Deore LX hollowtech II. Mez 4hranem Alivio a hollowtech Deore na octalinku zadny rozdil nezjisten.

      0 0
    • lith  

      myslím že čtyřhran je v pohodě…zkušenosti s Isis nemám,ale za to s Octalinkem jo…špatný…vrže a povoluje se…

      0 0
    • Azagthoth  

      Podla toho na co to chces,na FR,DH a podobne by som stvorhran nikdy nedaval,bo raz zle dopadnes a odtrhne ti kluku…

      0 0
    • Daf  

      Ja mel se ctyrhranem vzdy jen problemy. Povolovani, nasledne utahovani. Postupem casu vymackana klika. Ted mam octalink a ten je uplne bez problemu. Doporucuji nejakou drazkovou osu ISIS, nebo Octalink, a nebo Hollowtech II a jemu podobne systemy.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.