• foxhound

    Prosim o radu, nevite prosim nekdo, jak orientacne zjistit tyto hodnoty? Nebo kolik takove vysetreni, kde se to da zjistit stoji? Diky

    0 0
    • Jogador  

      Za prvé, použij vyhledávání, docela časté téma. Za druhé si vyplň aspoň místo bydliště, jak jinak ti máme poradit, kde to dělaj, když nevíme kde přebíváš. Ale dělaj top sportovní doktoři, v Praze třeba v Dejvicích, stojí to tušim něco přes 600,–.

      0 0
    • MARIN  

      orientacne se to doporucuje: maxTF=220-vek AnP=cca80–90% maxTF nebo conconiho test (ale je zapotrebi trenazer) AP=75%maxTF

      !!!je to jen orientacni a muze se to lisit treba i o 20tepu!!! Orientacne je to uplne k nicemu, nejlepsi je odborne vysetreni za 600–1200,–. Cena zalezi co vsechno si pri testu nechas zjistit a taky kde ho budou delat.

      0 0
      • BB  

        potvrzuji, ze orientacni zjistovani je spise ke skode. Pouzival jsem tyto hodnoty tesne po koupi pulsmetru a po pul roce jsem sel na testy a zjistil, ze jsem o 25 tepu posunuty dolu oproti orientacnim hodnotam.

        0 0
    • jpl  

      Zkus Conconiho test s postupne zvysovanym tempem v dlouhem kopci a prubeznym merenim a zaznamenavanim tepovky v pravidelnych intervalech. Jedna se o obecne znamou metodu, tedy by mela jit nekde vyhledat (na netu). Zjistis tak ANP a snad i MAX, AP se da dopocitat, to staci. Na vzorecky polde veku bych se taky moc nespolehal, u mne nesedi, slouzi spis pro oriantaci …

      0 0
      • jpl  

        Ale pravda je, ze nechat se promerit v dobrem a osvedcenem ustavu je asi nejlepsi, a do budoucna asi nezbytne …

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.