• wroum

    http://sterba-kola.cz/…rb241204.php?…

    je to normalni? :-)

    0 0
    • rasto  

      lestic mezi dowhilery? to vidim prvne :-))

      0 0
    • fousmen  

      teda ted napinak vosefoval prinejmensim zajimave..

      0 0
    • Radek Broz  

      ne

      0 0
    • Alesh  

      Jojo, toho typa znam – je to takovej hracicka a ladic. Ovsem docela se mu to povedlo. Nejvic mne dostaly chladice brzdovky a ty RB loga na kladkach :-)))

      0 0
      • wroum  

        ja ho taky znam. casto s nim jezdim. a hracicka to on je.

        0 0
      • wroum  

        jak tak koukam na tvuj bike, tak me napada jedna otazka: daval sis nekdy v servisu na karlaku brko?

        0 0
        • Alesh  

          Jojo, muze bejt :-)) Jezdil jsem tam za Moudrasem a Martinem Kottem. A ty?

          0 0
          • wroum  

            za Mikronem (kott) a moudrasem. Ja te totiz znam a ty me taky. dokonce sme nekolikarat z karlaku jeli spolecne. a mnoho tech brku bylo z me vlastni urody. poznal bys me podle kola – celopero Merida v merida barvach a na karlaku sem byl pecenej-varenej.

            0 0
            • Alesh  

              Jojo, ja jsem si to myslel :-)) S Mikronem jsem mluvil minuly tyden – dela u brachy v Bikecallservisu. Koukam, ze jsi zmenil bika :-))

              0 0
              • wroum  

                poridil este jednoho. to vis Pol, Moudras a spol se na me podepsali. merida ceka az ji dojdu vyreklamovat a komponenty asi nahazim na nejakej HT ram na jezdeni do prace. ja tomu XC totiz uz moc nedam, skakani je zabavnejsi. Jinak s mikrem sem byl i parkrat jezdit a obcas ho vidim i mimo kolo. s moudrasem se vidim tak 3× do tejdne. co jinak jak se vede?

                0 0
                • Alesh  

                  Prevadim debatu do mailu, at to tu nezasirame nasima sentimentalnima vylevama :-)))

                  0 0
    • Dumbo  

      RB Dragster som vzdy miloval…komponenty tam ma skutocne gurmanske… len mne to nepride ako to prave orechove na downhill…keby tam dal iba Monstra…ten Super je k hovnu…

      no musim pochvalit tuto fotku http://sterba-kola.cz/…big/rb46.jpg

      ta je nadherna, fakt podareny zaber :)

      0 0
      • wroum  

        ten ram je delanej na 300 mm zdvih, takze tam monster nejde (majitel by to tam ani nechtel)

        jinak by ses mozna divil, ale pri jizde tam ten zdvih neni tak znat. kazdopadne se na tom da jezdit jako na jakymkoliv jinym sjezdaku. sam sem cekal ze to bude brutal jet na tom, ale byl sem fakt mile prkvapenej jak to jede.

        0 0
        • Radek Broz  

          Akorat jsi nad terenem stejne vysoko jako pri ceste nahoru na lanovce;-)

          0 0
          • wroum  

            je to otazka zvyku. mam dojem ze klandry sou 140 cm nad zemi. jedu-li na svym RB vedle tohodle kola, ja na chodniku a on na silnici, mame klandry priblizne nastejno.

            0 0
        • Dumbo  

          ja viem ze je to robene na objednavku… prave pre ten zdvih…300mm no nechapem…naco 300 ?

          0 0
          • wroum  

            proc ne? me to taky prijde dost, ale majitel je nadsenej a neboji se na tom dat ledacos (i dirty).

            …naco 300? to je relativni, spousta lidi jezdi po asfaltu s 10 cm zdvihem a nepotrebujou ani 2 cm. naopak sou lidi co jim je 20 cm malo. popravde je to pro me pochopitelnejsi nez kdyz nekdo da na Ht 170 mm vidlu.

            0 0
            • Dumbo  

              ale zase je pravda ze 170mm vidla sa mi zda mala :) mne len pride ten bike dost neohrabany… proste velka krava s ktorou je tazko superit…

              no neviem mozno je to hrave :)

              0 0
              • Alesh  

                Spis mi to prijde jako takova vysoka koza, ale ja do toho nemam co mluvit – pod zadkem nemam ani centak zdvihu :-))

                0 0
            • Dumbo  

              chcel by som vidiet jak natom dirtuje

              0 0
              • wroum  

                da se. to kolo opravdu neni tak neohrabany ja by se mohlo zdat (taky sem si myslel dokud sem se neprojel). dokonce takovej Scream s „normalnim“ monsterem mi prisel mnohem tezkopadnejsi nez toto.

                0 0
                • Dumbo  

                  je to mozne ani na RB ani na "Benším " som nesedel takze sa hadat nebudem.......

                  len ja by som radsej klasiku dragstera a 200mm Monstra

                  0 0
                  • wroum  

                    no vidis kazdy mame neco. ja bych nechtel ani Screama s normalnim monsterem. ja bych chtel Chaparalla s 66 RC 150.

                    0 0
                    • blue  

                      me by nevadilo, kdyby mi doma stalo oboji :-)

                      0 0
                      • Dumbo  

                        zadarmo by ani mne to RB z 300mm vpredu nevadilo… :) ale svoje prachy by som zato nedal…

                        0 0
                    • Dumbo  

                      ja by som chcel zjazdoveho Benesta nastriekaneho v zelenej kamuflaži a Marzocchi Shiver DC :)

                      0 0
                      • Franta  

                        a jeje :-) A cos nakonec teda vybral? Benest je fajn, kdyz budu mit nekdy penize navic, tak ho zas koupim…

                        0 0
                        • Dumbo  

                          nakoniec som si dal pozvarat Cr-Mo ram od jedneho blawaka..... podla geometrie Duncon Cock :) uz len cakam co to bude az to bude.....

                          0 0
    • Deny  

      By mě zajímalo, jak se dospělo k týhle geometrii? Ten úhel hlavy vypadá opravdu zajímavě. Si říkám, jestli by mu neprospělo ho víc položit, zdá se mi to krátký, ale chápu, že rám by to asi těžko vydržel…

      0 0
    • black.horse  

      ***** z krtka, Kurvááááááááááááá to je motorka:-) sem na tom jednou jel a leze se na to bez štaflí divně, ale krásnej tuňák:-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.