• Cejlon

    Vozím nyní WCS-ka a maximální spokojenost.Je to závažná otázka,protože tělo se setkává s kolem v pěti místech…?

    0 0
    • Meesha  

      ODI Ruffian – pohodli nic moc, ale „kvalita“ uchopu je super. A na riditkach taky drzej.

      0 0
    • MARIN  

      http://www.specialized.com/…qProduct.jsp?…

      predtim RITCHEY TRUE TGV – byli snad nejlepsi co jsem kdy mel ale zivotnost mezi 2–3mesici je moooc malo

      0 0
    • TinkTink  

      Sram Halfpipe + original koncovky.

      0 0
      • lempl  

        co si o nich myslis? mam je taky a docal dobry(mekky ale dobry) jen se pomalu tocej, obcas slejzaj? dalo by se k tomu sramu sehnat neco jinyho nejlip na srouby?

        0 0
        • cabbage  

          kratka verze cene-creeku

          0 0
        • TinkTink  

          Urcite by se dalo nechat neco vyrobit, ale k cemu…pokud vozis rohy, tak to nemusis resit :)

          mne se netocej vubec…

          0 0
          • Radek Broz  

            To budes vozit rohy i na DH?;-)

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Ten je toho schopnej. Ten jeste vnese do „stojatych“ vod DH pekny pruvan :) Aspon az mu upadne Judyna muze se zavesit za rohy na vetev a naupadne :)

              0 0
              • cabbage  

                rohy a pegy by se spis mohli prosadit v 4× jako pasivni obrana.

                0 0
        • slayer  

          Mně se taky točily a slejzaly a vyřešila to kupodivu výměna řídítek :)

          0 0
      • miťo  

        Ja mam taky na zavodaku Sram 7.0 Half Pipe s original kratkym gripem a je to v pohode. Na bahnaku taky 7.0, ale ten prvni co byl v devitikolu (posledni bez pomocne protipruziny) a taky je to OK (s dlouhym pevnym original gripem). Gripy Sram jsou dobry. Za osm petek nic lepsiho neporidis.

        0 0
    • wroum  

      hoffman BMX – super uchop (sou dlouhy) a supr material a vzorek.

      0 0
    • Jenca  

      ritchey tgv

      0 0
    • Bleda tvar  

      obycajne Authoracke k bajku Opus 04' a je to proste brutus a zivotnost nehorazna – nieco cez pol roka a ani mm sa nezodral

      0 0
    • blue  

      uz par let jedine ODI Rogue lock-on

      0 0
      • lith  

        mám teď Ritchey TGV,ale kdyby měli na krámě WCS,koupil bych je…

        0 0
      • Alesh  

        Jojo, vozim to samy uz cca 3 roky a zadnej problem za tu dobu nenastal (ani vakl toho locku).

        0 0
    • Martyss  

      Author dvouvrstvé. Firemní na kineticu 04. Pohodlné, ale celkem se omačkávají..:-/

      0 0
    • enjoy  

      ODI rogue lock-on.predtim jedine ritchey TGV.ale az teprve potom jsem zjistil ze mi vic sedi ODI.jsou tlustsi,jejich material perfektne drzi ruku(hodne houzevnaty,ale pritom ani naznak trhani nebo praskani) a neprotaci se!:-)

      0 0
      • wroum  

        …ale mirneho vaklu se taky uplne jednoduse nezbavis. me to treba vadi a je to v podstate jedinej duvod proc ODI povazuju za skoro nerpouzitelny

        0 0
        • enjoy  

          jaky vakl mas na mysli?o nicem takovym nevim:-o

          0 0
          • wroum  

            mel sem ODI chvily a mely lehkej vaklik. protocit nesly, ale ta vymenna cast se trochu hybala. nicmene podle vasich reakci soudim ze chyba byla asi nekde jinde.

            0 0
        • blue  

          jaky vakl mas na mysli?o nicem takovym nevim:-o

          0 0
          • wroum  

            mel sem ODI chvily a mely lehkej vaklik. protocit nesly, ale ta vymenna cast se trochu hybala. nicmene podle vasich reakci soudim ze chyba byla asi nekde jinde.

            0 0
        • black.horse  

          jaky vakl mas na mysli?o nicem takovym nevim:-o

          0 0
          • wroum  

            mel sem ODI chvily a mely lehkej vaklik. protocit nesly, ale ta vymenna cast se trochu hybala. nicmene podle vasich reakci soudim ze chyba byla asi nekde jinde.

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Kamos mel Rogue v prvni serii a ty ten vakl mely. Dalo se to pomerne snadno vymezit. Nicmene moje gripy uz zadny vakl nemaji.

              0 0
              • wroum  

                moje taky ne. a nehodlam je menit. navic ODI sou pro me moc tlusty – mam rad uzky gripy.

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Ruffiany?

                  0 0
                  • wroum  

                    nene Ruffiany bych zkousnul (moje hoffmany sou ale stejne este o krapet tenci), Rogue sem mel a ty sou moc tlusty a mely jiz zmineny vakl. ruffiany sem si vcera zkusil a to by slo. a drzely pevne. mozna to budou moje dalsi gripy.

                    0 0
        • kovar  

          jaky vakl mas na mysli?o nicem takovym nevim:-o

          0 0
          • wroum  

            mel sem ODI chvily a mely lehkej vaklik. protocit nesly, ale ta vymenna cast se trochu hybala. nicmene podle vasich reakci soudim ze chyba byla asi nekde jinde.

            0 0
          • aku  

            :))

            0 0
    • black.horse  

      DH a freeride ODI Rogue dirt a street ODI Rogue XC a shitriding obyčejný Author, neprotáčej se, životnost maximální, úchop slušnej a na to, že to je klasika a ne Lock-on, tak sou bomba:-))

      0 0
    • Daf  

      BBB Race Line. Je to neopren potazenej nejakou latkou. Jsou super.

      0 0
      • wbiker  

        Jaké jso? Já mám levnější variantu(Setlas) s podobným designem a přijdou mi hodně měkký a moc na nich nedrží ruka.

        0 0
        • Daf  

          To me prave vyhovuje :) Ruka na nich neni prilepena jako na gumovych, ale me to nejak nevadi. Hlavne dlouho vydrzej, protoze se jen tak ta latka neprosoupe a jelikoz nejsou gumove muzu v lete v pohode jezdit i bez rukavicek.

          0 0
    • Petr 1  

      Letos jsem jezdil Specialized Durango,super úchop,tak akorát tuhý,cenově přijatelný a hlavně pohodlný.Příští rok je tam mám znovu. Čau

      0 0
    • Lance  

      PRO GRIP, ale vice mene je mi to jedno, pokud to neni vylozeny shit

      0 0
    • BB  

      ODI Ruffian, rok mi trvalo, nez jsem si zvykl na kovovou koncovku, po zvyknuti vyborny pocit. V ramci odlehcovani biku jsem nasadil Ritchey WCS (uspora 100 g, no nekup to) a bez zvykani vyborny pocit vedeni kola.

      0 0
    • Volf  

      Ritchey TGV a jsou úplně super.

      0 0
    • norman  

      Handn – made full korek. Je nejlepší, ale svinsky drahej.

      0 0
    • jonti  

      predtym author dvojvrstve, tie boli fakt dobre, teraz nejake progrip, author sa mi zdali lepsie.

      0 0
    • Orbis  

      Ritchy Pro a super mám je na obou bajcích:-))

      0 0
    • náčelník  

      Pořád ještě Grip Shift.

      0 0
    • RomanH  

      Tak jsem asi jediny, kdo tady bude na gripy Ritchey TGV nadavat. Jsou mekke jak houba, na ridikach stejne znacky se neustale protaci (nepomaha ani lak). Pred tim jsem mel Ritchey True Grip II (vypada jako WCS, jen jsou z cerne gumy), Hardware, Ritchey WCS. Ty WCS se mi zdaji nejlepsi, znovu do nich pujdu. ODI jsem nezkousel, pac vozim rohy a mam strach, ze by me u nich tlacil ten krouzek.

      0 0
    • JohnLee  

      Mam dotaz,nevali se nekomu doma navic jedna objimka na ODI Lock On? Ja byl nucenej ji odvrtat a znicit…a neptejte se me proc…:))

      0 0
      • Lance  

        No a proc si ji odvrtaval, kdyz si ji pak znicil:)

        0 0
        • JohnLee  

          Tak ja to teda reknu…anebo radsi ne…nebyl jsem schopen ji odvrtat tak abych ji neposkodil…obe ruce levy a jeste k tomu nekvalitni naradi..

          0 0
    • jakub  

      penove IKE, mam rukavice a uchop je v poho, nestezuju si, ale casem vyzkousim urco i jiny

      0 0
    • Barney  

      BBB s objímkami, viz : http://www.bbbparts.com/…ps/bhg05.htm Spokojenost ! Neprotáčí se demontáž je bez problémů.

      0 0
    • Dinoxus  

      Mám takovej dotaz nevíte jestli maj ještě někde skladem gripy CRANKBROTHERS bylo to nejlepší co jsem vozil a už je asi nevyráběj. Teď mám ňáký WTB a to je zese to nejhorší co jsem kdy měl, nějak to moc lepí a praská to.

      0 0
    • Pá-dlista1  

      ODI Ruffian a nic jineho bych uz nechtel. Snad jen dalsi lepsi model :)

      0 0
      • Sirenna  

        ja taky :)

        0 0
      • blue  

        ty jsem mel jako prvni pred Rouge, ale zdaly se mi prilis tenky a tvrdy, zvlast po case, kdy se „opotrebovaly“

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Na me jsou Rogue moc tluste a mekke :) S tencima mi kolo prijde snaz ovladatelne a s nizsima jistejsi a pritom je ruka dobre prilepena na gripu. Pohodli resim spis pruzenim.

          0 0
    • davidak  

      nějaký OEM Merida, který se drolej každym dotykem rukavičkou..:) nespokojenost.

      0 0
    • climber  

      Dokud jsem měl Konu, tak jsem jezdil s Progrip (super úchop, super dizajn). Teď mám Cannondaly. Progrip byly lepší.

      0 0
    • Mox  

      Primo Logo Grip. Pohoda, ale nesmí pršet, pak se protči :)

      0 0
    •  

      Kočička! Haf!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.