Co v zimé pod helmu - čepici HYNEK!!

16 nepřečtených
  • jihra

    Tak jsem včera náhodou zabrousil do obchodu s pracovními oděvy a vzpomněl jsem si na dobu před 20 lety, kdy jsem makal ve Vítkovických železárnách. Tehdy se v zimě fasovaly takové teplé „čepičky“ pod ochrannou přilbu. Tak jsem se na tu čepičku zeptal a ejhle, ještě se vyrábí. Jmenuje se „čepice HYNEK“ a je z takového jakoby flauše, celkem teplá, akorát mi z ní trošku lezou uši. Dneska jsem ji otestoval (vítr, –3 stupně) a pohoda. Cena pouhých 58 Kč.

    0 0
    • Radek Broz  

      Celou zimu budu vozit jen integralu – ta je tepla dost… Vlastne jsem XC skorapku na hlave uz docela dlouho nemel;-)

      0 0
      • jihra  

        Pro nás „umírněnější“ jezdce je integrálka zbytečná. A navíc pád do sněhu je měkčí.

        0 0
        • Pá-dlista1  

          S integralou nemusis resit kulicha a usetris tech 58Kc. Krom toho v zime se pada casteji a na led.

          0 0
          • BB  

            urcite si ji koupim ta uspora 58 Kc je lakava, jenom dotaz, kolik ta integralka stoji ?

            0 0
          • jihra  

            My, co máme gumy s hřebama, na ledě nepadáme. Když už sebou seknu, tak v nějaké závěji, kde se nedá projet. No a cenový rozdíl mezi mezi integrálkou a „normální“ přilbou je určitě větší, než těch 58 Kč.

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Taky te ochrani vic nez kulich a blembak. Ty padas jen proto, ze ti podklouzne kolo? To ja mam daleko vetsi škálu padu :)

              0 0
    • rasto  

      ja koupil rovnou kuklu. kvuli ochrane xichtu. moira, 180. spokojenost nejvetsi.

      0 0
    • Volf  

      Z týhle by ti uši lízt neměly. a možná bys ani nepotřeboval helmu. http://www.mbmdrozd.cz/…kalhoty.html

      0 0
    • Azagthoth  

      Teplo domova ( v mojom pripade integraly) nenahradi ziadna capica…

      0 0
    • mosquito  

      ehm ne ze bych nejak moc koukal na design kdyz mrzne, ale ten hynex je pekne hnusnej :o(

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.