• Flier

    Pánové, nebylo by rozumnější, než neustále probírat jestli ten nebo ten pláš?, tu nebo tu vidlici atd. psát postřehy do recenzí? Ve fóru by se pak daly řešit detaily problémů, ne jestli je Python na sucho nebo Scareb na XC. Navíc každý má pod zadkem nějaké sedlo, rám, brzdy…

    0 0
    • náčelník  

      Jasně, bude více místa na debatu "nastavení cyklocomputeru :)

      0 0
      •  

        Jestli chseš, tak si to tam piš, ale ve forum je to mnohem lepší.

        0 0
    • Flier  

      Takže dobrá (nebo špatná) zkušenost např. s komponentem zapadne jen proto, že se na to ve fóru nikdo nezeptá. Nemyslím tím samozřejmě zrušit diskuse !!! ( Co bych pak celé dny četl ? :)

      0 0
    • Daf  

      Je tu dost lidi ze stareho BF takze pochybuji ze se jim bude chtit znovu psat recenze kdyz si jiz s nema dali praci na starem BF.

      0 0
    • MARIN  

      To bych nesmel byt tak liny :)

      0 0
    • Flier  

      Když tak čtu např. příspěvky k nášlapům, nepřipadá mi to pracnější, než to samé přihodit k recenzím.

      0 0
      • sharkcom  

        Jo, recenze bi byly užitečný… A odkaz kdo je napsal, ten pak může poradit a upřesnit na foru…

        0 0
    • Boris  

      Já su pro. Je fakt, že je tam toho žalostně málo. A asi nepomůže kolem toho jen tak kecat. Já už jsem na fóru beztak rozebral polovinu svého kola, takže začínám. Nahážu do sekce recenze komponenty, na kterých jezdím. A co vy? Je to přehlednějsí a rychlejší to najít tam, než listovat celou historií fóra. to samý by se mělo udělat u hmotností když už to tu je.

      0 0
    • pete_ax  

      Je fakt, ze nektere veci se resi porad a porad dokola… staci projet par stranek od konce :o)) Pisu jen tak pro pripomenuti threadu, nebot sekci Recenze si semtam projedu a neprijde mi to jako uplne marna cast BF.

      0 0
    • miki  

      A kdo donutí nově příchozí Ty recenze číst když se stejně zeptají na věci 100× probírané po 101.?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.