• Do jaké míry kolu vadí sníh ??? Jde mi o to že když se vrátim z vyjížďky tak mam kolo od sněhu, ale třeba dneska sem měl snih jenom místy na ráfku a trošku na véčkách, byl prašan a mrzlo, jenže kolo dávám do garáže kde je dost zima, tak že se snih nerozpusti, dřive jsem měl kolo na chodbě kde vše odtalo, kdyz ho je vic tak to očistim ale něco tam preci jen zustane treba do druhého dne nebo i vic. Myslíte že to nějako vadí a měl bych to očistit a osušit vždy ??Nebo je to jedno. Díky

    0 0
    • Richie  

      Ja osobne si myslim, ze to nevadi. Ja to necham vzdy roztat a myslim ze kdyz snih nechas na nem udelas lip

      0 0
    • pavelr  

      Taky dávám kolo do nevytápěný garáže. Než ho tam dám, tak se snažím omíst sníh, příp. otřít řetěz hadrem. Sníh vadí akorát řetězu, protože když ho na něm nechám, tak se pak na něm objevuje zrzavej přeliv. Myslím, že nejdůležitější je prostříknout řetěz, což jsem zrovna naposled neudělal. Takže zase bude jak liška. Ach jo. Sobě poradit neumím.

      0 0
    • Daf  

      Po kazde vyjizdce ve snehu kolo otru, vycistim prevody a namazu retez. V tvem pripade bych aspon namazal retez a otrel kluzaky vidlice.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Kluzaky vidlice?

        0 0
        • Daf  

          Jo delam to pokazde vyjizdce. Mam zkusenost ze zaschle blato a spina na kluzacich se muze i pres stiraci krouzky dostat do vidlice.

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Jo. Kouknul jsem na fotku a je mi to jasny :) Tahle vidlice potrebuje setrnou peci :)

            0 0
            • Daf  

              Nahodou vydrzela 4 roky a az do poslednich dni fungovala bezvadne a s minimalni udrzbou. Po letosnich Sudetech ale necekane umrela…

              0 0
    • Lance  

      Nedelam s tim nic, v teploucku to odtaje a pak kolo prevezu do jeho pokojicku, kde ceka na dalsi vyjizdku, ono uz pozna jak se k nemu blizim, mame hezky vztah:-)

      0 0
      • foxhound  

        Hmm a co na to treba takova manzelka?

        0 0
        • dedek55  

          o))))) manjelky jsem měl dvě..jsou fuč..ted' mám tři kola a našel jsem si bikerku a tý to nevadí..pohodovej stav..o))

          0 0
        • Lance  

          to je co nebo kdo?:)

          0 0
          • dedek55  

            myslíš bikerka ?..no to je baba která když jde přes řidítka do šutrů tak po dopadu neječí ale zahaleká fuuj to byla rána ha ha ha…o)))))

            0 0
    • mosquito  

      pokud ho nemas moc odreny od sutru tak ne – staci oklepat a casteji mazat (proste jak po jizde v desti)

      horsi je to se soli ze silnic … tam je treba to nejak oplachnout nebo dobre otrit – komponenty to prezijou vetsinou sice dobre, ale lak chyta takovou matnou barvu

      0 0
    • Lister  

      Řekl bych, že pokud je to pořád zmrzlý tak je to lepší než kdyby to pořád roztávalo a zůstávala někde voda. Aspoň takové mám zkušenosti s auty, že ty co jsou v zimě garážovaný v teple tak jsou na tom často hůř než ty co stojí venku.

      0 0
    • Milann  

      No, ja kolo hodim do vany, nastrikam Cyklostarem a vosprchuju. Pak nastrikam olejem… Predni kolo sem Cyklostarem nemyl a po jedny zimni sezone mi sul pekne uzrala draty u niplu. Prisel sem na to, az kdyz pri brzdeni jich prasklo asi 5 najednou… Ted uz koupu i predni:) Cauky!

      0 0
    •  

      Diky za rady, ale bohužel to asi nakou dobu nebudu potřebovat protože se sněhem je u nas konec :(, jinak kdyz solej tak jezdim na starej šunce kterej to nevadi,

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.