Jaky prevodnik na XT kliky - 32zubu?

18 nepřečtených
  • HonzaV

    Musim konecne vymenit totalne sjetou prostredni placku a rozhoduju se jestli koupit original XT za 850,– nebo nejakou levnejsi nahrazku. Kamos koupil Gebhardt a moc spokojenej neni.A taky uz neni moc levnej. Premyslel jsem o tom , dat tam ocelovej Deore nebo tak neco, myslim ze to vydrzi stejne malo jak XT (3500km do prvniho pilovani zahnutejch zubu). A nebo si priplatit za placku Stronglight, Midleburn atd?

    0 0
    • Daf  

      Ocelovej Deore je naprosto ktastrofalni. Dvakrat se mi nepochopitelne ohnul na stanu. Doporucuji koupit original LX/XT jinak to nemusi fungovat spolehlive.

      0 0
    • Glum  

      Resil jsem podobny problem. Original Shimano jsem ordinoval na XT kliky pri prvni vymene, ale vydrz neni nijak zvlastni, celkem brzy namotaval. Nicmene na zacatku prevodnik dobre radil. Pak jsem koupil Gebhardta, coz byl omyl (sel hned do kopru a od zacatku blbe radil). Nebyl to ovsem novy Gebhardt ze 7075 materialu. Ted mam FSA z materialu 7075 T6, uz najel vic nez Shimano a Gebhardt dohromady, a porad OK. Byl o neco drazsi nez Shimano, ale v prepoctu cena/najete km uz vychazi lepe.

      0 0
      • HonzaV  

        Co stoji ten FSA a kolik jsi na tom najel? Ja na LX prevodniku 3000 a na XT cca 3700. Coz k cene toho dilu neni moc, na starych klikach DX mem natoceno cca 10tis a jsou furt v pohode. Holt ty dnesni lehky, super kovany za studena komponenty nic nevydrzej.

        0 0
        • Paja  

          LX=XT (pokud to u nejakych starsich rocniku nebylo jinak)

          0 0
        • MartinXC  

          FSA placky mám taky – najeto asi 6000km, na zubech to zatím vidět není. Samostatné placky jsou kolem tisícovky, ale skvěle řadí a jsou to docela trvalky.

          0 0
    • Vilém  

      Pokud chces vydrz s nevadi ti ,ze to trosku hur radi, doporucil bych ocelovy 2XM,je neznicitelnej a cena cca 400,–.Pokud chces vyborny razeni i vzhled koupil bych Race Face ap., cenove stejne ,mozna trosku vic nez Shimano.Mam ted R-F 32 z a je super.

      0 0
      • HonzaV  

        razeni mam rad presny, jinak jsem z toho vzdycky nervozni, klidne si priplatim, ale chci aby to vydrzelo alespon 5tis km.

        0 0
        • Paja  

          Po neprilis dobre zkusenosti s XT (viz vyse) ted mam 2XM, razeni je o neco mene hladke, ale spolehlive. Ted zrovna nevim, kdy presne jsem ho nenil, ale odhadem ma cca 9000 a zatim se tvari v poradku (v coz jsem pri te testovane asi 5nasobne tvrdosti oproti deore doufal). Nevim, ale jestli je uz neprestali vyrabet (nedavno tu nekdo neco v tom smyslu psal – Marin?)

          0 0
        • LUCCA  

          Ak chces, mozes ist do Middleburn-u, ale pozor na cenu, ta sa u 32z prevodniku splha k 1000-ke. Ale je to parada, ja mam na mojich prevodnikoch (samozrejme Middleburn) natocene viac ako 10 000km a su nedotknute, co sa tyka zubov…

          0 0
    • Azagthoth  

      a bbb?

      0 0
      • rb  

        Tak nevím,jak to děláte?Já mám na klikách Lx99 najeto nějakých 20 000km a žádný problém nepozoruju…

        0 0
    • Azagthoth  

      Alebo klupte rockring a vydrzia dlhsie :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.