• vlk

    Máte někdo kotoučovky hydra deore 555.Napište zkušenosti, popřípadě porovnání s jinými.

    Rozhoduji se mezi deore 555 a lx 2005 co a proč je z těch dvou lepší.

    Pokud je někdo máte a jste z Olomouce.Prosím napište to sem, potřeboval bych je popřípadě zkusit.

    0 0
    • TinkTink  

      Ja mel nedavno lehce upravenou zadni 555…ale nez se ty rozhodnes pro novy brzdy, tak bude konec sveta :o)))))

      0 0
      • vlk  

        problém není ve mě, ale v mém zahraničním dodavateli.Už jsem měl vybranou 755 za nějakých 3000 a najednou po dlouhém pátrání, mi dodavatel řek, že už má jen 756 a to za standartní cenu 4 tis.Byla mi jeětě nabídnuta ta 555 za 2400 a v ČR lx 2005 za 3500. prostě nemám peněz zrovna nazbyt.Ty ceny co mi nabízeli u nás ve velotrade nebo bikezone za 755 jsou dost přemrštěné.prý nebudou zlevňovat, že prý od nich dost ty brzdy berou Poláci.-Tak já zase budu brát jinde no.Ale ty domluvy jsou dost na dlouhý lokte.Tak uvidím, co nakonec a za kolik vyjednám.Já jezdím součástky, často až do zničení, takže zase nechci kupovat žádný šmejd, ale přitom cena je až na 1 max 2 místě.

        0 0
        • TinkTink  

          hmmm…kdybych mel na vyber toto, jdu do 555…je to kvalitni brzda, ktera i brzdi… :)

          Hmm…a proc vubec chces porad to shimaaano? Ja se ted po rade hyder vratil na Avidy :))

          0 0
          • Pá-dlista1  

            … juicy seven nebo five?

            0 0
          • vlk  

            Shimano.protože hayes 9XC mi nějak nesednou do ruky-páka není zrovna pohodlná.Julie apod jsou zase dost problémové xsiv 1 prý taky moc nebrzdí, a ty ostatní jsou již většinou v jiných cenových hladinách.Co jsem zkusil grafikovy deore 525 hydry, tak jsem byl velice překvapen.Myslím si že mezi hydrami jsou shimano co se týká poměru cena/výkon docela slušné.O avidech jsem taky uvažoval, ale vždy se našel někdo kdo mi tovymluvil.A ceny avid taky nic moc.těch mechanik seven.Jedině pak ty 5 prý by měly být okolo 1500.Stejně mi dosluhují i řadící páčky-mám komplet s brzdovými.Za­čátkem únira bych měl mít xt8 sp.Takže je jedno jestli vezmu hydru nebo mechaniku.

            Tobě se zdá že avid mechanika brzdí lépe než ta 555?Náhodou ty 5 mechaniky od avidu jsi nezkoušel?

            0 0
            • enjoy  

              2400,– za slusne fungujici hydru je opravdu dobra cena.

              0 0
              • vlk  

                no ono standartně se dala ještě před měsícem sehnat v bikeranch deore 525 za 2450.A o té taky tvrdily, že není až tak špatná.Takže cena je podle mě normální.

                0 0
            • grafik  

              … no a to jsem pri porizovani 525 nemel vubec paru o tom jak dobre budou brzdit. Ted uz bych se vsak jisto jiste k V nevratil. Urcite bych ale nekupoval mechaniky.

              0 0
          • vlk  

            To mě překvapuješ. Já myslel, že budeš mít na kole třmeny xtr s pákami xt.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.