• kralovek

    To vam musim povypravet. V sobotu bylo hezky, tak jsem se vydal z Nice na l'Authion (2078m). Sotva zacnu stoupat zacne mi nejak vrzat v kole. Co to sakra muze byt. No tak slezu a zjistim ze stredovy slozeni je naky uvolneny. Cesta zpet je porad zkopce, tak se to neka prezije, cestou domu to hodim do servisu … prece to nevzdam. Nastesti nevzdal a stalo to za to: mujweb.cz/www/ka­rel.kralovec/pho­tos/nice/ (blok 9 – 5736–5771) Spatky se stavim v Decathlonu (mistni sportovni hypermarket). Borec se snazil sundat kliky, ale prez ozvejkanej sroub mu to neslo. Bylo uz pozde, tak at prijedu zitra. Druhy den se s tim zase tak pul hodky trapil az mi prisel rict, ze to co mi tam vrze neni stred ale praskly ram … a bylo to tak … bylo mi divny co to dela za zvuku kdyz to tahnu po schodech, ale ram me nenapadl. Zvolil jsem tedy docasne kompromisni reseni … prehodit vsechno na novy ram. Koupil jsem mistni DECATHLON ho za 50€ (padesat) !!! tak jsem zvedav co to vydrzi. Borec na to mel hodinu do zaviracky … s vypetim vsech sil to nejak zvladnul. … az na chybejici objimku sedlovky, kterou zrovna nemeli. Pak tech 10 km cestou domu jsem si pripadal jak na DH biku.

    Pak jsem si i uvedomil, ze hlavova trubka noveho ramu je o dost delsi, takze predstavec neni nasazen idealne … az sevratim domu, necham tam kus navarit … Jestli si do te doby nerozbiju drzku. Troufli byste si jezdit s kratkym krkem? Predstavec je vysoky asi 5cm, krku vidlice ale zbyva jen asi 2.5. No a liky mi tam taky hodil nakej hodne hlubokej lowend :o). (ty puvodni do ted nesundal).

    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.