• Lance

    Hele jak tu ctu Ty vase prispevky apod. chcu se zeptat jste tu v drtive vetsine „normalni“ rekrebajkri a silnicari nebo „skoroprofi“. Protoze dle tech Vasich trenink planu apod. nevim jestli jeste jet nejaky maraton.:))) Vsichni najeto malem desetisice. Ja se snad z toho B-F odhlasim! Ja treba nekdy nedelam nic, uz se mi stalo,ze akorat lezim, cumim na TV,rve mi radio, nic se mi nechce, preziram se a chodim do hospy. :)))))))

    0 0
    • Smazaný účet  

      Já jsem třeba o víkendu ujel celých 25 km. Předtím jsem na kolo nesed dýl jak měsíc. A letos se mi asi zas nepodaří splnit bájný cíl – najet víc jak 1500 km. Tak dyžtak budem dva. :o))

      0 0
    • rich  

      snazim sa, ale ojebabravam to :-)) tiez sa mi nechce a prejedam sa…najma sladkym :-)

      0 0
    • Daf  

      Ja ted nedelal nic 14dni. Ani nevim jestli na tom jeste umim jezdit :)

      0 0
      • McBlacky  

        tak to jsme dva, já už na to nehráb skoro 3 týdny… chrti maj zimní spánek :-)

        0 0
        • Lance  

          Ja vic jak mesic, naposled nekdy v pulce rijna na biku. Ted za posl. 4 dny 3 hodiny na trenazeru.:) ale to nejde vydrzet. Uz sem to psal, kdyby se nekdo chtel ohradit,ze se opakuju:) A hlavne nastal cas zkouseni nove slivovice a podobnych laskomin.:)

          0 0
          • Beeda  

            Ha, dneska mi prisel novej;-)) Jdu ven, mraz a tma mi nevadi a ted je i teplo. B.

            0 0
        • Daf  

          Dnes to ale uz chci rozseknou. Svetlo a blikacku mam namontovany a po praci na dve hodky vyrazim. Musim v prosinci neco najezdit, abych jim v lednu v Casri na tom trenazeru nezdechnul :)

          0 0
      • Lance  

        Vy nevite jak jste mi pomohli a uklidnili,dali jste mi ten nejkrasnejsi darek k vanocum.:))))))))) Dik, tudiz na maraton muzu:)))))

        0 0
        • fousek  

          bud v klidu jsou tu i taci co maraton nikdy nejeli a nikdy nepojedou, protoze je strasne dlouhej, treba jako ja, nebo ze bych tu byl jedinej?:-)

          0 0
          • mastihuba  

            mě třeba nevadí délka, ale časový limity :))) clovek se ani v klidu nemuze stavit na pivo.

            0 0
            • McBlacky  

              jsem jednou na KŠ narazil na borce co si dal na občerstvovačkách na každý kde měli pivo…

              0 0
              • fousac  

                na tom je neco divnyho??? dyk to je standardni postup.. :)))

                0 0
                • McBlacky  

                  já bych to nedojel dát si na trase 6 piv, nebo jo ale někde bych se rozsekal. Nejhorší je že tenhle borec to dal za cca 7 hodin, což pokud mluvil pravdu s těma bírama je sakra výkon…

                  0 0
                  • Martin  

                    Blacky – v nějakém příspěvku si to již jednou správně popsal – musíš umět správně kombinovat vrcholové chlastání a výkonnostní sport:-)

                    0 0
                    • Keli  

                      6piv me teda jako zadnej extra vykon neprijde, a kdyz u toho jedes na kole tak rychleji metabolizujes

                      0 0
                      • McBlacky  

                        jel jsi někdy kš? ta stará trasa byl pěknej hukot, dát to pod 7 hodin znamenalo být cca 400. na listině, což pokud dáš po cestě 6 piv považuju za výkon. ztráta na výtěze je cca 1,30 hod. trasa je přes 100km a rovinek tam moc nebylo…

                        0 0
                  • fousac  

                    to nekdy zkusime prakticky… ;)))

                    0 0
                • saly  

                  pro nekoho docela dobrej doping

                  0 0
          • Radek Broz  

            Me na toom vadi vsechno;-) Letos jsem to omrkl z pokledu poradatele-pomahace a neni to nic pro me;-) …prekvapive:D

            0 0
    • ToBo  

      ja este len skladam bike, takze tiez sedim na pohovke, ozieram sa a potom triezviem… ale na jar sa chystam… dufam, ze nezostane len pri chystani sa… ;-))

      0 0
    • ravo  

      No… Jsem profi, pokud jde o bike-forum:-) A jinak příšerný flákač, ale dneska už to mám za sebou, dneska se flákat můžu:-) Navíc mám po dnešku výmluvu, protože mám o polovine větší koleno o díru v hrudníku. Jo, nejhorší držky jsou v nulové rychlosti…

      0 0
      • Lance  

        cos delal?

        0 0
        • ravo  

          Nic zajímavého, přeskočil jsem rygol mezi asfaltem a lesem a protože to tam jde ztuha, tak, tak jsem dal nejmenší placku, jenže řetěz spadnul úplně a než mi došlo, že točím klikama na prázdno a stojím na mistě, tak jsem se skácel k zemi a to tak šikovně, že jsem kolenem praštil do pedálu a hrudníkem narval do rohu. Na funkci bajku ani těla to nemá vliv, ale bolí to docela fest. A naskládal jsem se do toho roští tak šikovně, že jsem pak nemohl z pod kola vymotat nohy a to i přesto, že jsem se vzorně vypnul… Ještě že v lese v tomhle období není velký výskyt čumilů:-)

          0 0
          • Lance  

            Ale to zas neni tak nezajimave, klidne bych se podival:)))) Me tesi, ze jsi OK.

            0 0
          • saly  

            no, vis, kdyby se na Tebe alespon nekdo koukal, urcite by jsi vstal a hned vyrazil – jako rybicka (a nekde za rohem by ses posral bolesti :-)).

            0 0
      • Fido  

        …to sedí, z většiny problému Tě dostane rychlost a když už v ní padneš, tak se člověk kutálí, ale v O rychlosti to je takové „žuch“ a „škráb“…přijmi moji účast

        0 0
        • Fido  

          …jo, hlvně jsem chtěl napsat, že mám letos 850 km :-( (rekonstrukce baráku) tak "svých 4–5kkm snad příští sezonu

          0 0
    • fousac  

      nebooj, sam rozhodopadne nejsi… ;) za posledni 3 tejdny mam skoro 8km.. :)) krome cuceni na TV se docela dobre dokazu ztotoznit s tvojema oblibenejma cinnostma… :)))

      ale dneska je tak nadherne, ze se snad hecnu a aspon silnicku protahnu..

      0 0
      • Lance  

        Prece se nebudu trapit a tyto cinnosti odbouravat nebo jo? :))

        0 0
        • fousac  

          vstat z postele v nejakou prijemnou hodinu, treba v jednu odpoledne… dat si dobrej obydek… pak si zalyzt na dve hodky do postele a odpocinout si po vynalozene namaze… no pak se hecnou, pustit PC a zkouknout B-F… vecer za kamosema do tepla hospudky na par cochtanku nebo se nekde sesednout a do rana parit DrD… jj, to by mi slo… :)))

          0 0
          • McBlacky  

            ale koukám podobný program, akorát že já to mám 7 dní v týdnu :-) navíc si ted ještě dávám vampire bloodlines, slušná gameska, když už mě to na chvíli znudí tak to proložím nějakou prací :-)

            0 0
            • aku  

              Taky nad vampiry uvazuju. Dohral jsem HL2 tak hledam dalsi hru na dlouhe zimni vecery ;)

              0 0
          • Manas  

            Hehe, Drd, to bysme nekdy mohli udelat treba sraz B-Foristu co hrajou a dat si gamesku. Ale kdo by delal PJe .. do toho se nikomu nechce :-) Nedame to dohromady ? Jako grupu samozrejme … uz sem nehral roky :-P

            0 0
            • aku  

              Dneska uz jsem liny na takove veci. Zaclo se mi libit kdyz to hazeni kostkou a spol za me dela pocitac (takze Neverwinter nights, baldurs gate atd atd)

              0 0
            • rock  

              DrD je fajn (tedy pro mne spíše bylo, už je to taky pár let) … jo a dělal jsem PJ a bavilo mne to :-) …

              0 0
            • fousac  

              to by asi nebylo tak jednoduchy… ovsem v zasade nejsem proti… :))) my ted v takovem malem osvedcenem uskupeni pachame DrD resurrection po asi 5 letech… teprve se do toho dostavam.. ;) nejni to spatny.. kort s moji vymazlenou postavou… ;)))

              0 0
      • aku  

        jezdis pro lahvove do obchodu co ;) ?

        0 0
        • fousac  

          to ani ne… :) jezdim na toceny… :))) lahvace frci jenom v haku, a tam nam dela kamos proviantaka, takze lednice je vzdy ready… :)))

          domaci alkoholismus neprovozuju, snad jen opravdu redena houba k dracaku.. ;)

          0 0
    • Lister  

      Momentálně si užívám svou první pauzu na oběd ve svém prvním pracovním dnu a taky nic nedělám. Na kole jsem nebyl asi měsíc a vypadá to že od teď budu jezdit tak jednou týdně abych ho moc neojel, prtože pří svém současném platu si nové koupím tak za deset let:-(((, ale jinak pohoda, přece nepracujem pro peníze, ale proto, že nás to baví :-). Už teď se těším na víkend, doufám, že bude slušně a někam se projedu.

      0 0
      • Lance  

        Aha tak uz vim, proc na nem nejezdil, covece sem se s Tebou ztotoznil:))

        0 0
    • vlk  

      pracuji + studuji, takže na kolo už nezbývá teď tolik času.Navíc mě baví více sportů.Desetitisíce km-to bejvávalo, dnes už jezdím jen sem tam o víkendech-takové pohodové vyjížďky s kamoši.Střední tratě na mtb.

      0 0
    • Excel  

      No, ja se dostavam nekam tesne za 2000, takze jsem v klidu. Tudle jsem byl o minulem vikendu v sobotu a tak nejak jsem zjistil, ze to nejni ono. Clovek jede 3 hodiny a najednou mu zacnou tuhnout prsty na rukach i nohach, …asi to prodam :-)jsem zvedav, kolikrat se v pristich 3–4 mesicich sejde vikend s nebahnodeštěm.

      0 0
    • dave lister  

      no tak ja se pridam… za listopad jsem najel cca 60 km a ani s ostatnima sportovnima aktivitama jsem to moc neprehanel. zato vypil jsem toho tolik, ze by to leckdo nepreplaval.

      0 0
    • Martin  

      To je konečně náááááááááááá­ádherné téma:-))))

      0 0
      • Lance  

        tak sem ti doufam udelal aspon trochu radost:)) ja totiz zase nic nedelam, krom toho,ze po prichodu z prace jsem se nazral vonaveho Romaduruuuuuuu

        0 0
    • eWespe  

      Považuji se za normálního bikového „hobíka“ a přesto jsem dal za listopad 534,5 km. Kdyby nebavilo, výmluvu proč NEJDE si najdu taky snadno ;-D

      0 0
    • rock  

      Téma pro mne … sousloví „tréninkový plán“ mi fakt nic neříká a desetitisíce se mne už vůbec netýkají. Přežírání znám dobře, hospodu a TV moc ne, ale vynahrazuji si to válením s knížkami …

      0 0
    • mosquito  

      ja se dokopal a kdyz ted neni pocasi na casty vyjizdky tak to kompenzuju 3× tydne bazenem a saunou (3 tydny jsem kolo nevidel kua) … ale zima je uz takova, leda az bude snih :)

      0 0
    • saly  

      no, prezirani a hdopoda mi ve velky mire nic moc nerikaji, ale ted pres zimu je ta pasivita docela aktualni… Vono je lepsi – kdyz venku prituhuje – zalezt nekam za kamna a dat si neco na zahrati…

      0 0
      • Lance  

        pockej ja v te hospe taky nejsem porad jestli to tak vyznelo. Byl jsem si i zabruslit a dokonce se chystam na bazen a prochazka se psem se taky pocita ne? ted cekam na snih a trada na bezky.

        0 0
    • grafik  

      Ja toho ted v zime taky moc nenajedu, pres tyden jsem do vecera v praci a obcas o vikendu jedu jen na pohodu tzn takovych 20–30 km. Sladkostem, pivu, TV prozatim uspesne odolavam, ale pres vanoce se budu opravdu flakat a solidne precpavat vanilkovymi rohlicky …

      0 0
    • MARIN  

      Takovy valeni u TV a prezirani se popr.ozirani se vydrzim max 3dny po sobe a pak zacinam mit abstak z nedostatku pohybu a hlavne jsem desne znuzenej. Takze po cca 2tydnech v rijnu-listopadu si takovy valeni dopreju uz jen v Po a nekdy ve Ct a jinak se porad snazim vyvijet nejakou aktivitu :)

      0 0
      • Lance  

        porad co napr.

        0 0
        • MARIN  

          2× do tydne bazen 3× do tydne trenazer 2–3× do tydne behani nebo bezky kdyz jsou podminky 1× florbal tak 2–4× v tydnu spojim nektere veci hned za sebou

          0 0
          • Lance  

            tak to nemam tak spatne, ja uz mam tento tyden jednou za sebou trenazer a jedno pti slivovice

            0 0
          • MARIN  

            …1–3× do tydne hospoda :)

            0 0
    • black.horse  

      já taky nic nedělám a nikdy dělat nebudu a tak proč to řešit???:-)

      0 0
    • kimi  

      Teď jsem se nasral. Po 4 týdnech nebajkování jsem našel čas, překonal lenost.. a koukám ven, vono prší. BLEE

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse