• Lance

    Tesite se?:))))))))))

    0 0
    • vlk  

      jasně, že jo. Už vím i co dostanu-nějaké věci na kolo.

      0 0
      • Lance  

        No tak to Ti preju, protoze mi to pripada, ze ke mne uz asi 6 let nechodi a ja pomalu,ale jiste na nej prestavam verit:)

        0 0
        • vlk  

          tak si udělej radost sám sobě.taky si budu kupovat brzdu, takže se dám vlastně jakoby jeden dárek sám sobě.

          0 0
          • Lance  

            Dik, ted jsi mi dal ten nejkrasnejsi darek:) Asi to tak udelam, ale co si dam? Nevidel jsi Snowbordaky? Tam taky na zacatku meli krasneho Jeziska:)

            0 0
        • ddd - andy  

          To si na tom jeste dobre. Bud rad ze si ve schrance nenasel tohle… Vážení, oznamuji Vám, že vzhledem k mezirodnímu nárůstu cen uhlí a brambor, jsem se s účinností od 5.12.2004 rozhodl, že těm, kteří zlobili, budu namísto shora uvedených komodit dávat ROVNOU PŘES DRŽKU. Váš Mikuláš.

          0 0
          • Lance  

            Dik pekne jsi me vystrasil, Mikulasum uz neotviram a vubec ne ozralym:))))))))

            0 0
      • grafik  

        hmm, to se nekdo ma, ja tentokrat dostanu zasteru na vareni, panvicku a krajec na chleba – doufam, ze na bika tam najdu alespon neco drobneho …

        0 0
    • wroum  

      jojo. strasne se tesim az bude po vanocich… nemam rad tuhle cast roku

      0 0
      • Lance  

        Tak ja se tu snazim udelat „stastne forum“ vanocni naladu a Ty mi to tak zkazis:))))))))

        0 0
      • fousac  

        souhlas…

        ja chci duben!!!

        ale pokud to vas ostatni bere, tak teda preju poradne najezino pod stromem.. ;)

        0 0
        • Lance  

          nebude, nebude, nebude najezino:)))) a zas mi je do breku,az si vsichni budou ukazovat to co ja nedostanu tim myslim darky!

          0 0
    • rock  

      MILUJI Vánoce. 24.12. už je totiž dávno po slunovratu, dny se prodlužují a to pro mne znamená, že už je skoro jaro a zelá zku…ná zima bude co nevidět v pr..li. Omlouvám se za použité výrazy, jsou to ty nejslušnější, které mne v souvislosti se zimou napadly …

      0 0
      • Lance  

        To je pravda, to Ti podepisu!

        0 0
      • RomanH  

        :o)

        Ty nerad lyze, stromy obsypane snem, v lese krasne ticho, ktere je prerusovano jen krupotem MTB plaste…

        0 0
        • Lance  

          Tos napsal hezky :))))) takova ta prava pohadkova mrazikovska zima! Prochazka se psem a vune slivovice:)

          0 0
          • wraftler  

            u nas v meste je mrazikovska zima asi 3 dni v roku, inak je tu vodnikova zima… takze ne dakujem neprosim.. keby to slo spravit tak ze na horach by bol snah a dole by bolo teplo a sucho:)

            0 0
        • rock  

          Lyže já extrémně nerad; tedy lépe řečeno, lyže nerady mne … Co se týká ježdění na sněhu: ano, super, dokud je ho do cca 10cm, pak už to není biking ale otročina. A i do té doby je celkem otrava vyhýbat se stopám běžkařů, kteří si s prvním sněhem v tom našem lesíku pro sebe uzurpují každou pěšinku. A zas až takový neřád nejsem, abych jim přes to přejel s bikem, to by jim z té stopy asi nic nezůstalo. Je to závod, kdo si pro sebe stihne zabrat víc, jestli já nebo oni …

          0 0
        • Man  

          tak to beriem. na ten „krupot MTB plaste“ sa tesim najviac. len aby u nas nenasnezilo meter snehu. to by ten krupot asi velmi nebolo pocut :-).

          0 0
      • kimi  

        To je jako pravda? To si nějak neuvědomuju.. vlastně ještě ani nenasněžilo (Brno). Zdá se mi, že zima eště nezačala a už se bude „zkracovat“? hurá:-)

        0 0
        • rock  

          Naštěstí to pravda je, je to jediné, co mne umožní přečkat tohle roční období …

          0 0
    • blue  

      neni se proc tesit, aspon v Praze uz byl :-)))

      http://modrej.info/…DSCF0029.jpg

      0 0
      • PietroUL  

        Takovýho si v Ústí pověsil za okno panelákovýho bytu boxer Lukáš Konečný a lidi pak volali policajtum, že tam visí nějaký dítě :)

        0 0
        • Pá-dlista1  

          … tak ho odrizl nez stacili hasici roztahnout plachtu :) A od te doby k nam Jezisek nechodi :(

          0 0
          • MaPa  

            …takže spíš podřízl než odřízl. Proto se u nás tak dlouho neukázal :-/

            0 0
      • peen  

        To seš mimo čoveče, tenhle červenej importovanej dědek nemá s ježíškem nic společnýho. Stačí ho párkrát potkat v Tescu a votvírá se mi kudla v kapse..;-))

        0 0
        • blue  

          mimo ses uz v soucasny dobe ty… i maminky detem dneska uz vykladaj, ze jezisek je tenhle chlapek… bohuzel

          0 0
          • vlk  

            tak to jsou pěkný krávy

            0 0
            • PietroUL  

              Hele, a? to každej bere, jak chce ne!? Proč by nemoh vypadat takhle krávo?

              0 0
              • davidak  

                a? vypadá jak chce, ale nemuseli by mu řikat Ježíšek, mě to bije do uší, když malý dítě ukazuje na Santu a řiká Jé, mami, Ježíšek!

                0 0
                • PietroUL  

                  Ježíška mi nikdo nepopisoval, ale vždycky jsem si ho představoval jako dědu v červenym. Prostě jako Santu. Naštvalo mě vlkovo spojení máma a kráva. To zas bije do uší mě.

                  0 0
                  • Lance  

                    By ses divil kolik mam jsou kravy:) Ja si ho vzdycky predstavoval jako maleho panacka, ten co lezi v jeslickach. Jezisek NIKDY NEBYL,NENI A NEBUDE vypadat jako Santa Claus, to je uplne nekdo jiny,ale uplne nekdo jiny. Spis Rusky Deda Mraz je Santa nez Jezisek

                    0 0
                  • davidak  

                    Já si ho představoval jako starýho hodnýho dědouška, ale o tom teď není řeč. Rodiče Santu vzužívaj, protože sami nevěděj, jak Ježíšek vypadá, čili ochuzujou děti o poslední kousky fantazie.. mámy- krávy, jo, to je hnusný.

                    0 0
                    • Twister  

                      Protože Ježíšek je neviditelnej.

                      0 0
                      • Biker jak Pes  

                        Já si ho představoval jako obřího ježka, co chodí na zadních a na zádech na bodlinách má napíchané dárky … :D

                        0 0
                        • Radek Broz  

                          Photoshop je stále skoplej v liště – že bych šel do fotobanky sosnout stojícího ježka?… :D

                          0 0
              • vlk  

                jsme Češi ne.Ten amerikanismus mě štvě.Mě neštvou američani, ale to jak se jejich prohnilá kultůra rozlézá po světě.Proč si nevážíte svých domácích tradic.Barbaři.

                0 0
                • davidak  

                  Souhlasim. Nejhorší je, že lidi z toho obviňujopu Američany, což je blbost. Je to jenom náš problém. A dost taky médií.

                  0 0
                  • PietroUL  

                    Tak to se Lancovi povedlo. Příjemná vánoční atmosféra :)

                    0 0
                    • cabbage  

                      poradna vanocni debata:-)))

                      0 0
                    • rock  

                      Ale on za to nemůže … alespoň se projevilo, jaké emoce v nás Vánoce vyvolávají …

                      0 0
                      • Lance  

                        dik fakt za to nemuzu, ze jo?:) Nechtel jsem pokazit tu vanocni pohodu........ mela se podporit. Je mi hrozne!:)

                        0 0
                        • vlk  

                          tak sorry.Už mlčím.

                          0 0
                          • PietroUL  

                            HURÁ ;) Podávám ti ruku a omlouvám se za krávu. Nesouhlasim s tebou, ale necháme to bejt.

                            0 0
                            • rock  

                              Hezký, happy end :-) „… a odcházeli spolu do záře zapadajícího slunce …“

                              0 0
                    • Lance  

                      Kuciiiii kaslete na „a Mericu“ blizi se vanoce, budete mit najezino, vzdyt je tak hezky a brzo bude po zime:). Skoda,ze nemuzem dat po slivovici:) Ja sem nebyl ani na americkym filmu ale na ceskym Snowbordaci – a libilo se mi to. Videl to nekdo?

                      0 0
                      • davidak  

                        Mně se teda nálada vůbec nepokazila, to jsem spíš naštvanej, že za 5 min zvoní! Sakra, musim jít na NJ..ble.

                        0 0
                        • Lance  

                          tak to ti zavidim,ze ti zvoni, co bych za to dal!!!I toho Santu bych vratil:)

                          0 0
                      • grafik  

                        Ja byl na snowbordacich taky, je to dobrej film, se skvelou hudbou! I like ROCK !! Ale ted v patek jdu na americkej ALIENS vs PREDATOR, tak doufam, ze me tady nesezerete …

                        0 0
                        • Lance  

                          Nesezerem, ten film me taky laka a pak chcu videt Okrsek 49 s Travoltou videl sem ukazky a dost dobre.

                          0 0
                          • rock  

                            Nedělejte si přehnané iluze; AvP je ještě větší břečka, než jsem se bál. Děj a závěr byly (až na málo světlých okamžiků) neskutečně průhledné, dokonce i na poměry americké kinematografie. Na druhou stranu, jediný důvod, proč jsem na ten film šel, byla Vetřelcovsko-predátorská akce a v tomto směru jsem zklamán nebyl …

                            0 0
                            • ddd - andy  

                              Co jsi cekal od tohoto filmu? Duchaplnou pointu, ktera ti dojde az cestou z kina domu? :-)

                              0 0
                              • aku  

                                Takova akce tam byla teoreticky 1. A to jak se mydlil vetrelec s predatorem macho on macho. Co jsem urcite necekal je ze 2 predatori zarvou behem 10s. A ze dospely vetrelec ma inkubacni dobu 10min. A ze predatori maji radi zimu. A kde se vzalo v tom flasbacku na pyramidach tolik vetrelcu. A vubec :) To uz je vetsi legrace druhy resident Evil ;)

                                0 0
                                • eWespe  

                                  AvP > fakt nic moc :o( občas nápad (vetřelčí zbraní – ocasem, proti vetřelcům či vetřelčí lebka navlečená na předloktí jako štít), leč logika silně pokulhává (vetřelci mají místo krve kyselinu, to ví přece každé dítě) a občas dobrý trik („nic“ probodnuté vetřelčím ocasem okolo nehož crčí zeleň, zvednuto do výšky a ejhle on to predátor LOL). Resident Evil 2: Apocalypse > ještě horší :o(( a to byla jednička IMHO doost dobrá, tedy min.do doby kdy na scénu vstupují zombie.

                                  0 0
                            • grafik  

                              Cetl jsem nekde recenzi a verdikt na AvP: Tim horsi,cim radeji mate sagy jednotlivych monster. Pro mne z toho tedy vypliva, ze jdu na film jen ze zvedavosti a jen abych tu pak moh napsat jaka je to sracka … a rezdby dobry …

                              0 0
                        • Lance  

                          I like rock and metal:-)

                          0 0
                          • grafik  

                            I like IRON MAIDEN :]

                            0 0
                            • Lance  

                              Me too:-) fear of the dark:-)

                              0 0
                              • grafik  

                                Tek dlouho jsme se hledali az jsme se nasli … Vse co vydaj musim mit :]

                                0 0
                                • Lance  

                                  To ja asi nemam vse,ale hodne a nedavno DVD rock in Rio!

                                  0 0
                                  • rock  

                                    Hmm … a co minianketka o nejlepší řadovku? Já hlasuji pro … Project X ! No dobře a na druhém místě s nevelkým odstupem dobrá polovina jejich alb :-) …

                                    0 0
                                    • rock  

                                      …pardon, The X-Factor … fakt by mne zajímalo, na co myslím …

                                      0 0
                                    • Lance  

                                      Souhlas, nemam nejake nejoblibenejsi, nastesti mam i Best of takze mam to pohromade. A hlavne maji vymakaneho Eddieho a supr obrazky. Ale muzu i Metallicu,Ham­merfall,Gamara­y,Sepu,Landu,Ram­mstein,In Extremo a ceske grupy, 3 sestry,Harlej,Al­kehol

                                      0 0
                                    • grafik  

                                      Me nej je Killers (moje 1.album od IM) a pak Powerslave, BNW a pak vse na 3. miste.

                                      0 0
                                      • Lance  

                                        A Dance of Death

                                        0 0
                                        • grafik  

                                          Ano, super cd a jeste lepsi kocert v praze !

                                          0 0
                                          • Lance  

                                            Koncert sem bohuzel nevidel,ale kolega z prace byl ve Zline a priel nadsen

                                            0 0
                                            • grafik  

                                              jezdim i na vsechny konciky v cr, takze jsem byl i ve zline. Tam to byla parada. Poradatele tam narvali o tisic lidi vic, nez byla kapacita, takze dum byl fuuul az po strechu :)

                                              0 0
                                    •  

                                      Piece Of Mind 1983 Fear Of The Dark 1992 The X Factor 1995
                                      hodne dobry je taky Seventh Son Of A Seventh Son 1988

                                      jinak asi nejlepsi album je Deep Purple- In Rock 1971

                                      Jinak taky posloucham zepeliny, Black Sabbath, My Dying Bride, Dimmu Borgir, atd…

                                      0 0
                                      • rock  

                                        „párpli“ jsou pěkně vražední … jsem se tak v autě zaposlouchal do Highway Star, cesta domů z práce mi hezky utíkala a když jsem se před koncem skladby podíval na tachometr, dostal jsem málem infarkt … ale zdálo se mi, že ty zatáčky jsou za sebou v rychlejším sledu než obvykle -) …

                                        0 0
                                        •  

                                          sis měl pustit Bloodsuckera nebo Speed Kinga ;)

                                          0 0
                                        • Lance  

                                          Accept a U.D.O.

                                          0 0
                                          • rock  

                                            Tak to by na mne nefungovalo, od nich se mi líbí nejvíc volnější songy (Ball To The Wall, Generation Clash apod.), takže se udržím na uzdě. I když takové Fast As A Shark z alba Restless And Wild si líbit nechám … ale ono je toho strašná sposta, co se mohu poslouchat; Revolverem od Beatles počínaje přes Painkillera od Judas Priest a konče třeba Reise Reise od Rammstein …

                                            0 0
                            • fousac  

                              Iron Mejdan??? bleeee…

                              0 0
                        • ddd - andy  

                          Snowboardaci jsou dobrej film?!? AHA…

                          0 0
                  • vlk  

                    Obyčejný američan za to nemůže, můžeme si za to sami my a američtí politici, a naši proameričtí poslanci atd. Kdy už si konečně Češi uvědomí, že jsme v Evropské unii a jeden z důvodů proč byla EU stvořena bylo jako ekonomická protiváha USA.Takže jsme vlastně jejich nepřátelé.Zjed­nošeně řečeno.Amerika­nismus je jeden z důvodů proč Evropa tak umadá jak ekonomicky tak kulturně-a to především.A i a­merika ekonomicky dost výrazně upadá, to by si někteří také měli uvědomit.Taždá civilaze jednou zanikne jen a? nás nestáhnou sebou.

                    0 0
                    • davidak  

                      Tak pravil Nostradamus:) EU zatim zdaleka nefunguje jako protiváha USA, lidi se takhle prostě nemůžou na nějaký jednotě domluvit, když každej stát má svoji vládu. Nejsem Macchiavelli, ale myslim, že by to chtělo tvrdší ruku, nějakou federalní vládu. Asi jsme trochu off off topic:)

                      0 0
                      • vlk  

                        ale ekonomicky tak dříve EU fungovala, hlavně při vzniku po 2 světové i když přílivu usa výrobků nešlo zabránit.Dnes právě tato funkce EU nějak upadá.

                        0 0
                        • davidak  

                          No USA si do Evropy ve formě Marshallova plánu investovali miliony dolaru a ted se jim to konecne vraci. „Nemecky zazrak“ byl přece jen díky USA.

                          0 0
                          • vlk  

                            oni sice investovali ale již v prvních letech se jim to mnohonásobně vrátilo.Kdyby nevznikla EU apod. byli by nás pěkně vyždímaly.Američani na válce v Evropě vydělali obrovské prachy a zrovna tak i po válce.Když chceš vydělat musíš prostě investovat.jen tak pro zajímavost, před válkou za evropou USA docela zaostávala.

                            0 0
                            • davidak  

                              USA vydělaly, ale do války kvůli tomu myslim nešly. Maj jinou mentalitu, nejsou takový alibisti jako Evropani, a tohle jim prostě vyšlo. Není to pravidlem, podívej se třeba na Irák(ikdyž tam by to asi chtělo hodnocení z dlouhodobějšího hlediska.) EU možná tomu vyždímání zabránila, ale zřejmě jen dočasně. Ve spoustě věcí, ač se mi to nedobře řiká, bysme si z USA měli brát příklad. Třeba imigrantská politika.

                              0 0
                              • vlk  

                                tak zrovna s irákem ses netrefil.tam jde především o ropu a o prachy.A je tam po válce to samý co bylo tenkrát v evropě.vydělávají na tom jen Amíci.Jinak o alibistech bych pomlčel.Amerika by do války nešla nebýt Japonců.Navíc to pro ně bylo nemyslitelné aby vznikla nějaká nový velký stát jako byla 3 říše.Už by nebyli sami co by měli takový světový vliv.Navíc se cítili němci ohroženi. Z USA bychom si raději žádný příklad brát neměli.Já jsem pro ekonomicky silnou evropu.Abychom nebyli na USA tak závislí, aby USA nediktovala běh světa.Zárověň jsem pro udržení tradic a kultury v jednotlivých zemích EU.

                                0 0
                                • náčelník  

                                  Z USA bychom si opravdu příklad brát neměli. Oni totiž nedokážou dát světu takové osobnosti jako Evropa – např. Hitlera, Stalina, Brežněva, Miloševiče, …

                                  0 0
                                  • vlk  

                                    možná se v budoucnu dočkáme že k nim přibyde Bush, že. Ale jinak co se týká těch zkutečně významných osobností z kultury ,vědy atd. Tak jsou to většinou evropané.Američani momentálně bojují s úbytjkem věděckých sil.Dřív byli v klidu před válku i během války k nim tito utíkali.A po válce si ty německé s rusami rozdělili.Ale kde je mají brát teď.

                                    Z Usa bychom si neměli brát příklad především v zahraniční politice, v kultuře, v policejních složek, z právního systému, ze spůsobu provedení voleb-a to prý jsou demokartzický stát, ze samolibosti a především z jejich konzumního způsobu života.

                                    0 0
                                    • náčelník  

                                      Kupředu levá, vlku, zpátky ni krok !

                                      0 0
                                      • cabbage  

                                        bež do mekáče:-)

                                        0 0
                                      • vlk  

                                        mě štve , vaše názory, když někdo není s amerikou, tak je podle Vás kominusta.Vy jste fakt ubožáci.Jak říkám jsem demokraticky založen-nemyslím tím sociální demokracii, Líbí se mi pol systém švýcarska.Nesym­patizuji s američany a GB a Rusy.Jsem pro demokracii a ne za tu naši postkomunistickou-demokracii.Přes­taňte mě prosím obviňovat, že jsem komunista.Těmi opovrhuji a zatracuji je.

                                        0 0
                                        • náčelník  

                                          Já tě neoznačil za komunistu, ale za levičáka. A vůbec to nebylo míněna jako urážka. Co se ti líbí na Švýcarsku – kantonální uspořádání nebo neutralita ?

                                          0 0
                                          • vlk  

                                            částečnš kantonální uspořádání-u nás v podobě Krajů.A jejich politika.S tím levičákem jsi se taky sek.jen pro zajímavost-kam by jsi zařadil Cibulku nebo Hučína

                                            0 0
                                            • náčelník  

                                              Jak „jejich politika“? To jako neutralita? Nesek – máš názory levicového intelektuála. Cibulku nebo Hučína si nedovolím zařazovat. O Cibulkovi vím jen, že je antikomunista a jeho další názory mi nejsou známy. Hučín se politicky v podstatě neprojevuje, on je ve sporu s institucemi.

                                              0 0
                                              • vlk  

                                                no tak já jsem názorově něco podobného.A už se s váma nebavím.Teď toho o mě stejně tak víte až moc.Tak až tu nebudu přispívat, tak mě asi odvedli muží v černých oblecích.:o))

                                                0 0
                            • ravo  

                              To tedy hoooodně zjednodušuješ… Německý zázrak se vskutku stal jen a jen díky američnaům, ale především se díky nim z Německa stal demokratická země, která pochopila, že blahobyt lze vytvořit i jinak, než jak jej budoval Adolf a NSDAP…

                              Další maličkost, kterou opomíjíš je to, že díky amíkům se západní část Evropy nestala dalším státem tvořícím SSSR… Byla to hodně jiná doba než dnes a konzumní společnost byl pojem v poválečných letech zcela neznámý a netušený.

                              Nicméně, když jsem slyšel amerického Santu kvílet v Tescu, měl jsem úžasnou chu? jej alespoň ze všech sil nakopnout. To nemá s naším pojetím Vánoc nic, ale vůbec nic společného…

                              Jo, je tady někdo, kdo by mi chtěl letošního Ježíška sponzorovat?! Není, já vím…

                              0 0
                              • Lance  

                                jestli nekoho najdes, dej mi vedet prosiiiiiiim

                                0 0
                              • vlk  

                                tak především to aby evropu nepohltilo sssr bylo také v zájmu USA.oni tu válku nevedli bay nám chudáčkům pomohli, ale aby si zachovali svůj vliv, který tímto mnohonásobně stoupl.Jinak myslíš, že by se němci neschopili i tak?Koukni jak se schopili po 1 sv2tov0.Takov0 reparace museli platit o také ekonomické i vojenské omezení měli, a jak se vzchopili.A to začalo ještě v dobách než zvítězilo NSDAP.Takže Hitler až tak extra za to nemůže že se tenkrát tak schopili a já věřím, že by se vzchopili i bez americké pomoci.Jenom bych ještě dodal, že američani vyhráli tenkrát jen díky mnoha náhod, spíše zázraků.Ještě že tak.Kdyby nebylo našich a polských letců v anglii tak by se Gb neudržela a amíci by neměli odkud na Evropu zaútočit, a všichni bychom ještě dnes mluvili německy.Takže za výhru v druhésvětové nemohou jen amíci.Ale Britové, Poláci,češi,Rusové francouzký odboj apod.

                                0 0
                                • ravo  

                                  Vlku – TY JSI TOTÁLNÍ DEMAGOG, nezlob se, ale jestli takhle vníma historické souvislosti dnešní „mladá generace“, tak tady nejpozději za takových 30–50 let budeme mít zpátky komunismus. Prosím pěkně, přestaň číst rudé právo, blesk, halo noviny a podobné zhovadilosti. Stejně tak jako každý rus není hovado jen proto, že žil v zemi kde vládnul Stalin, tak každý američan není hovado jen proto, že je tam prezidentem Bush.

                                  NIKDO tady nepsal, že WW2 spasili američané, ale díky nim se Evropa ( západní) po válce postavila na nohy a to je prostě historický fakt, který nezměníš seběvětším nechutí ke všému americkému.

                                  A ještě k němcům – Po WW1 se z nich stal frustrovaný národ, který přesně potřeboval vůdce typu Hitlera. Někoho, kdo těm ostatním velmocem zakroutí krkem. On dal německému národu ideologii, dal mu vizi, dal němcům práci. Ano postavil neměcko na nohy, jenže s jediným cílem – expandovat do světa a to silou. Protože válka a jen vítězná válka byla schopna to co hitler tvořil zaplatit. Zaplatit na úkor poražených, naštěstí to všechno dopadlo kapánek jinak… Cenu za národní socialismus mnozí měnci začali v plné míře chápat až když po desetitisících umírali na východní frontě. A to už bylo pozdě.

                                  Bez americké pomoci a přítomnosti v evropě po válce bys dnešní den začínal 10 minutovkou čtením ze soudružského tisku, pak bys plnil další plaán další pětiletky, odpoledne bys šel na stranickou schůzi a v sobotu na dobrovolnou brigánu SSM nebo akci Z.

                                  Ale to je debata, která sem vůbec nepatří a dalo by se o tom psát hodně dlouho.

                                  KONEC – tohle přece nemí s B-F už nic společného. Ani s Ježíškem. Jo a Vánoce bychom asi taky slavili jindy a nejmenovalo by se to Vánoce…

                                  0 0
                                  • vlk  

                                    Seš fakt ubohej.Já nejsem zastáncem kominismu.Ba dokonce se řadím mezi jejich odpůrce někdy dokonce bojovníky proti komunismu.Kdyby nebylo američanů.Tak bychom mluvili německy a ne rusky.protože rusové na to sami neměli.jen tak pro zajímavost já noviny nečtu žádné, stejně tam jsou nesmysly a převrácené pravdy úplně naruby.já neodsuzuji američany jako lidi já jen odsuzuji americkou zahraniční politiku a jednání Bushe.Kdyby jsi se trochu zajímal o dějiny zjistil by jsi ,že to že německo rozpoutalo 2 svět to že se dostal k moci Hitler mají z určitého hlediska za vinu francie a GB a potažmo představitelé USA po 2 světové válce, když se dohodli, že německo takl moc omezí.Kdyby tomu tak nebylo, tak by se Hitler k moci možná nedostal, on toho vlastně využil.A to že američani po 2 svět něměcku pomohli bylo správné a vycházelo to především z předchozích zkušeností po 1 svět.Historický fakt je že díky američanům se po 2 svět evropa postavila dříve na nohy-souhlasím, ale také je historický fakt, že evropu začali američani posléze vysávat a kdyby nevznikla EU tak by ji možná i ekonomicky zničili.Jsem demokrat, ale evropský.USA s demokracií už tak moc společného dnes nemá.Opravdu to sem nepatří.Ale jinak zajímavá debata.Já jen nabádám, držme se svých tradic a nenechme si do všeho amerikou kecat.Snažme se vybudovat silnou evropu.KONEC

                                    0 0
                                    • ravo  

                                      Je ovánoční téma, takže to, čím jsem tě označil beru zpět:-) Ale jinak máme pohled na věc prostě asi dost odlišný…

                                      0 0
                                    • davidak  

                                      S tou GB a F máš pravdu. Dalo by se říct, že celý 20. století ovlivnil podělanej Versailleskej systém. Všem to tak nějak vyhovovalo(hlavně Francii, která odvždycky touží bejt Evropskou hegemonií, však jí taky Němci v 2ww dali:)), nikdo nekoukal na zlomený Německo. Myslim, že i kdyby nebyl AH, dopadne to podobně, našel by se někdo jinej, kdo by pozved německý sebevědomí a za nim by občani šli. Co byl taky pěknej pruser- Společnost národů- před 2ww byla naprosto bezzubá, Německo si z ní jednoduše vystoupilo. Mám pocit, že dneska se vrací do stejnech kolejí ⇒ je na nic.

                                      0 0
                                      • ravo  

                                        Změnila název, ale jinak je stejně k prdu, jako dřív, bohužel…

                                        0 0
                    • Pá-dlista1  

                      Dedecku vis, ze slunce za 3 milardy let zhasne? Kolik? 3 miliardy. Uf. Sem se lek, ze miliony.

                      0 0
                • sosal  

                  Muzeme s tim ale delat kazdy neco, ne? Treba nerikat saltr, ale presmykac, bike-forum.cz prejmenovat na pokec-kolaru.cz, a takhle by se mohlo pokracovat do nekonecna… :)))

                  Taky me to stve, ale nekdy neni jina volba

                  0 0
              • Twisp  

                Ze by se v Chuderove Sentenskym cpal do komina taky nejakej umelej cervenej dedula? :) Je to smutne ze zeme bez historie a tradice (USA) vytlacuje ty nase.

                0 0
                • blue  

                  USA neni preci zeme bez historie a tradic, ne? dyt to je zeme pristehovalcu z evropy

                  0 0
                  • Twisp  

                    200roku neni zadna historie a tradice? Ano tradice maji… jak se co nejvice, nejlepe a co mozna nejlevneji nazrat … byl sem tam dost dlouho nato abych je prokouk :)

                    0 0
                    • PietroUL  

                      Když to bereš takhle, tak naše historie je pak půlroční (EU). A nechtěj mě naštvat, žádnej Santa u nás doma nefunguje.

                      0 0
                      • Lance  

                        Hosi nehadejte se porad kvuli te Americe, ja ji taky nemam rad,nic mi to nerika a nemuzu vas tu porad kontrolovat jakou mate naladu v tento predvanocni krasny cas:-)))))))))))))

                        0 0
                        • PietroUL  

                          Sakra, zase jsi nás přistih :)

                          0 0
                          • Lance  

                            Ja vas nechcu furt kontrolovat, myslim si,ze uz tu muzete byt sami,ale je treba byt „bajkersky mily“ Merry Christmas and Happy New Year:))))))) ty jo neni to brzo?

                            0 0
                            • Pá-dlista1  

                              Kazdy rok je to o neco driv.

                              0 0
                              • rock  

                                Není. Ještě loni se koledy v některých hypermarketech hrály už od konce října, letos začaly „až“ v listopadu. Beru to jako posun k lepšímu :-) …

                                0 0
                      • Twisp  

                        Proc do toho pletes EU? :) Ja sem si rikal … privez Petrovi americkou vlajecku – mohl by vojit na dratku nad zadnim maxisem :D

                        0 0
                • davidak  

                  Tak tohle je kec, že USA jsou bez historie. Vždy? historii maj, úplně stejně jako všechny ostatní státy, stejně dlouhou, jde jen o to, co ty do ní počítáš. 1, nezapomínej na domorodce- Cherokeeje, Apače(ne Apache:)) atd. 2, přistěhovalci přece měli stejnou historii jako my, akorát odešli jinam. Myslíš, že Italové nemaj historii, protože Římská říše převzala většinu kultury od Řecka? Nejsem žádnej zanícenej proAmerikanista, ale přijde mi trapný, jak každej USA shazuje, oni nám svojí kulturu necpou a je náš problém, jak ji přijímáme a co si z ní bereme. Co myslíš našema tradicema? Jak se k nim chováme? Jsou to ale jen mý v praxi nepodložený názory, byl jsi tam, jak řikáš, takže to možná vidíš jinak, líp. Jingle bells, Chrismas is all around me! I feel it in my toes!:)

                  0 0
                  • Twisp  

                    Pletes vse dohromady. Divas se na Ameriku jako kontinent a pri tom mluvis o USA. USA vzniklo priblizne v druhy polovine 18.st jehoz obyvatele byli prevazne uprchlci z evropy, kteri utikali pred zakonem, pro svobodu volby nabozenstvi, kvuli hladomoru (irsko),ti co hledali pudu…atd jiste prinesli si svoje tradice, ale tradice evropske! nasledoval utlak a myceni indianu …ale dost dejepisu Bavime se o historii USA, ktera v pomeru s evropou je taaakhle malinkata ne o historii zlodeju, vrahu,atd atd :)

                    0 0
                  • wraftler  

                    Ajtak mame seci svoje minulo a legendovo uplne ubohe oproti finskej Kalevala…

                    0 0
                  • eWespe  

                    ad historie: Baví se dva milionáři, ten z Ameriky obdivuje nádherný angličanův trávník. GB: „Sekáte ob den?“ US: „Yes.“ GB: „Provzdušňujete každý měsíc?“ US: „Yes.“ GB: „Válcujete a hnojíte 2× ročně?“ US: „Yes.“ GB: „A děláte to už 500 let??“ US: „Huh!!!“

                    0 0
    • TinkTink  

      Obdobi Vanoc je naprosto nutne, protoze davam do kupy bajka :)))

      Mesic po Stedrem dnu se roztaci kolotoc DH zavodu…uz se moc tesim :)

      0 0
      • Manas  

        To jo, ale jenom u vas. Stredni Cechy nic takoveho nevedou, se muzu tak maximalne honit na trenazeru a koukat na DH videa :-/

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Nebrec. Oni zas nemaji nic v lete. Teda mozna zase nejakej ten jejich poharek.

          0 0
          • Manas  

            No jo, to mas pravdu. Tak postavim ten trenazer a budu si myslet ze jedu zavod :-)

            0 0
            • wraftler  

              dropni na tom trenazeri skrinu, pripadne postaci postel ked mas poschodovu:) uspech a priazen susedov zarucena:)

              0 0
          • TinkTink  

            No ale v lete se da jezdit na CP DH…ne? :)

            A v lete mas kopu maratonu a XCcek… :)

            0 0
    • vlty  

      pánové pánové pánové, kdo si nenapsal, a? se nediví, že mu Ježíšek nic nenaježí. a tam ten červenej kašpar? tak ten s našimi Vánocemi nemá opravdu nic společnýho…

      0 0
    • Roman  

      Aneb, jak říká Jiránek: „sousede, vy mi taky můžete š?astné a veselé vánoce“

      0 0
    • kovar  

      docela jo – na Štědrý den fotbal, na Štěpána fotbal, mezi svátkama fotbal, na Silvestra fotbal. Akorát Nový rok nic moc, to fotbal hrát nebudem.

      0 0
    • Dumbo  

      jasne ze sa tesim to zas bude Rezňou a zemiakoveho salatu :) inac zimu mam rad no musi byt poriadna nie taka ze jeden den snezi druhy den sa to roztpi a treti den je blato… ked je vsade kopa snehu a mrzne tak je to faj snowboard, bežky, a bike… dufam ze tentokrat mi jezisek nadeli kompletni „BodyArmour“ MX integralu korytnacku a nieco na ruky a nohy :) a hodili by sa mi aj nove rukavicky :)

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Počůvaj. Ten tvoj jažo to tu čítá? :)

        0 0
        • rock  

          Ten kroužek nad u vypadá dosti nelidsky, má-li to připomínat slovenčinu …

          0 0
          • Lance  

            Hey naozaj, pekna slovencina s kruzkom nad u., ja keby som sa neopytal kolegy cto eto rezna tak naozaj neviem, eto ryzek?:) Ale ty darky mu preju!!! Doufam,ze da vedet jestli to dostal vsechno

            0 0
        • Dumbo  

          zatial nie :) donutim ho hehe

          0 0
          • Dumbo  

            vlastne som chcel napisat DUFAM ZE ANO :)

            0 0
            • Dumbo  

              ked uz sme pri tych vianocnych darcekoch :) nechcem zakladat novy priecinok, co si myslite o kombinacii 203mm kotuca s vidlicami sherman, drop off, manitou stance , vsetky na pevnu osu nebude sa to krutit ? bude to v pohode ?

              0 0
              • TinkTink  

                To tam klidne vraz a nic neres :)

                PS: diskuzi o nicem nahore nectu, takze odpovidam ciste na toto :)

                0 0
    • Twisp  

      Ja ani ne. Jo to kdyz sem byl malej tak sem se tesil, pac sem vedel ze dostanu aspon neco po cem sem touzil. Ted sem si v listopadu nadelil veci na bajka skorem za 25k za svoje tezce vydreny $ a vim ze Vanoce to neprebijou. Ano sem ten co rad dostava :)!

      0 0
    • CZiko  

      jjjjoooo!!!! já už jsem si ale nadělil… bike samo sebou:)

      0 0
    • Roman  

      A ten Ježíšek, Bedřich Smetana a Santa jsou fakt, nobo jsou jen vymyšlení?

      0 0
      • JMT  

        Jezisek urcite existuje-kdyz sem byl malej, kazdej rok k nam chodil, ale ten Bedrich Smetana je asi vymyslenej-ten u nas nikdy nebyl :-))))

        0 0
    • fousac  

      sem si tak vzpomel, jak nekdo ze stareho BF dostal krasnou odrpuzenou vidlicku… :)))

      nejsi nahodou i tady mezi nami???

      0 0
      • Zil  

        Jezisek byl na me tento rok asi hodny protoze dostanu novou prilbu Mad Maxe II :) Jezisek ale asi zapomel kdo to ma platit.

        0 0
    • Lance  

      Tak co? Nechci malovat vanoce na zed,ale jsou tu co by dup.

      0 0
    • Lance  

      takze jak? za me existence na B-F jiz potreti:)

      0 0
      • miki  

        takhle to nějak bude vypadat!!!

        0 0
      • rock  

        No, můj názor se za ty dva roky nezměnil, takže Ctrl+c, Ctrl+v

        MILUJI Vánoce. 24.12. už je totiž dávno po slunovratu, dny se prodlužují a to pro mne znamená, že už je skoro jaro a zelá zku…ná zima bude co nevidět v pr..li. Omlouvám se za použité výrazy, jsou to ty nejslušnější, které mne v souvislosti se zimou napadly …

        0 0
    • dancing dog  

      Ani ne, uz vim, že 23–24. budu v práci, takže nic moc. Na 2.stranu prej bude pod stromkem střešní nosič na kolo,takže sibudem muset koupit už jen jeden… Raději bych tedy problém tranportu kol řešil výměnou auta,

      viz www.bike-forum.cz/…0/forum.html#…

      ale na to asi Baby Jesus nemá .-)

      0 0
    • Smazaný účet  

      No, jak se to vezme, dve kola mam docela obstojny, tak sem si rek, ze by na zimu nemusely bejt spatny kola ctyri a zazadal sem o Octavii Scout :D

      0 0
      • dancing dog  

        Na Octavii se vys.. Subaru nebo Hyundai, případně jiné asijské SUV a koho si prosím Tě zažádal? že bych si taky něco přál :-)

        0 0
      • Radek Broz  

        Souhlas s tancicim psem – k cemu je bikerovi tak neprakticky auto jako Oktafka?

        0 0
      • Lance  

        Tak to je bomba, to auto me zcela taky dostalo, dobry kup. Me vzdycky bavi jak nekdo porad hani a nadava na skodovku se musim smat. Ne ze by se mi Subaru nelibilo, ale mam moznost jezdit foresterem a auto teda nic moc, strasne male, malo mista. A nevim proc Ti doporucujou Hyunday z SUV Santa Fe Tuscon kde je to auto vetsi – zbytecne, vetsi kola = drazsi apod.

        0 0
    • CZiko  

      no já měl vánoce už v říjnu:-D koupil jsem si kotoučovku – klasicky Shimano 525 a zadní náboj – červený novatec:) Hlavně protože jsem zadní náboj opět zrušil, tak jsem si chtěl ještě zajezdit… bohužel to stihnu pouze na sněhu:) takže si pod stromek položím vypletené kolo a kotouč:) a pak budu dělat že jsem děsně překvapenej ať mají rodiče radost:-D

      0 0
    • rasto  

      uff cetl jsem odshora skoro cely thread. byl jsem v soku, kolik jste tam toho stihli napsat. (nekde jsem videl 3.11.??) az pak jsem si uvedomil, ze se jedna o archeologii :-))

      no ale k tematu, sidi eagle jsou jiz zabalene :-)

      0 0
    • Lance  

      tak uz zas

      0 0
      • rock  

        No, můj názor se za ty tři roky nezměnil, takže Ctrl+c, Ctrl+v

        MILUJI Vánoce. 24.12. už je totiž dávno po slunovratu, dny se prodlužují a to pro mne znamená, že už je skoro jaro a celá zku…ná zima bude co nevidět v pr..li. Omlouvám se za použité výrazy, jsou to ty nejslušnější, které mne v souvislosti se zimou napadly …

        0 0
        • hribik A1  

          tak myslet 24.12 na konec zimy je docela dost znacny optimizmus…

          0 0
          • rock  

            Docela značný zoufalství by bylo výstižnější …

            0 0
            • hribik A1  

              njn, chcelo by to zimu ako minuly rok, to bolo okolo vianoc celkom pekne, a najkrajsie z celej zimy som si potom zajazdil v januari

              0 0
              • rock  

                25.12. loňského roku www.bike-forum.cz/…big/3871.jpg

                0 0
                • hribik A1  

                  presne tak to ma byt :)

                  0 0
                  • krhac1  

                    Tak jsem to konečně celé přelouskal a představa,že jim do to ještě přispívaš je dost děsivá8-P

                    0 0
                    • hribik A1  

                      je preto velmi dolezite myslet pozitivne a oprostit sa od desivych predstav

                      sak do diskusie o amerike neprispievam :-)

                      0 0
                      • krhac1  

                        Ať myslím jak myslím,ta představa je čím dál tím hroznější;-)

                        0 0
                        • hribik A1  

                          co mam povolene publikovat len v threadoch s najvyssim standartom, napr. hadaci thread, moooc srandy apod.?

                          0 0
                          • krhac1  

                            Určitě ne,ale použítí Tvejch schopností si nedovedu v tomto thredu raději ani představit.Velká BF Válka!:-)

                            0 0
    • Lance  

      tak co? uz se to blizi co?

      0 0
      • v POHODÌ klokan  

        No jó! Už jsou za dveřma :-) Zanedlouho začnou všude reklamy. A copak že ty sis zase vzpomněl na fórum? :)

        0 0
        • Lance  

          ja na nej nikdy nezapomnel :)

          0 0
          • Luka  

            Mistře, koukám, že máš stejný myšlenky jako muj kolega, který mě dnes přivítal (můj první den po dovolené) slovy:„To je nahovno, půlka roku v prdeli, už abych začal šetřit na Vánoce!“

            Ale jo, já se těším :) Já se těším totiž pořád a na cokoli, Vánoce, léto, zima, jaro, odpoledne, spánek, víkend, kolo, pěško, dovča, mimořádné volno, nové blbinky, atd atd. Jsem prostě těšící typ :)

            0 0
            • treatt  

              A prichazi pak take uspokojeni po stadiu teseni se? :)

              Jinak hruza des bes, vcera prisla sefka s vysledky za prvni pulrok, tak jsem se docela zdesil, ze uz je pulka roka v cudu…

              A k tem Vanocum :)

              0 0
      • jIrI___  

        Bohužel. Vánoce jsem neměl nikdy moc v oblibě.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.