Tak co jste dostali od Jeziska?:)

110 nepřečtených
  • Seppy

    Ja sem dostal chranice a helmu tak se pudu na novy rok nekam pekne rozstipat:)

    0 0
    • CZiko  

      já jsem dostal parádní držák na flašku,flašku Isostar, a reflexní nálepky:)

      0 0
    • Siddha  

      Cepicku pod helmu a navleky na kolena, ktery uz jedny mam :o) a prilbu Giro Mira za 590, kterou sem si ve stredu koupil namisto 5krat praskle Met Fireball.

      0 0
    • Rozumik  

      powerball, kosilku billabong, mikinu, fusekle, parfem a ram =)

      0 0
    • RUMcajs  

      Proplacení nákupu rukavic – zvolil jsem si Polednik thermo, páč mají dlaň z kůže.

      0 0
    • Eila  

      na kolo kokosa:)

      0 0
    • Radek Broz  

      DH kalhoty, DH rukavice, zimni Moiru

      0 0
    • cabbage  

      zimni navleky na tretry,litr vodky a 95%vidlice:)

      0 0
    •  

      pumpičku SKS, triko Sensor Double face, iontak a plisovyho psa vod segry,a ten je fakt nejlepis :)

      0 0
    • Franta  

      nadelil jsem si kliky RF Diabolus Xtype, pak vidlici DJ 1 05 ale to uz pred mesicem, ram Banshee Scratch, ram RB Monster DH, a jeste si nadelim Saint brzdy a nejaky riditka, predstavce, kola, gumy abych ty kola dal uz konecne dohromady… a pocitam ze i naky obleceni na bajk, hrozne mam zalusk na Troy Lee design helmu :D…

      0 0
      • fousmen  

        A to si jako tu vidli prehazujes z jednoho ramu na druhej? heh :)))

        0 0
        • Franta  

          neprehazuji, na RB dam 888 kterou tu mam jako zbytek po starem kolu.

          0 0
      • Daník  

        Pak mu mají zůstat penízky pro ostatní…že se nestydíš takhle ho dřít z kůže. Hnus.

        0 0
      • Radek Broz  

        Franta vykradl banku;-) CO, ze padla volba na Sainty?

        0 0
        • Franta  

          no padla na ne volba pac jsem je zkousel, byl jsem nadsen a jelikoz na pevnaka dam Hope M4 z bejvaleho kola tak jsem musel vymyslet neco na RB a tohle se me zdalo jak gut reseni

          0 0
    • Meesha  

      Tretry, hadriky od Senzoru (DF,Coolmax), ponozky a Racing Ralphy

      0 0
    • prema  

      perfektní zimní rukavičky s dlaňema z kuže

      0 0
      • žabka  

        A litr vodky,ne? v kančích horach sou kruté zimi,že? co nového?

        0 0
    • Tomcat  

      Hmmm.. no umě koukám taky klasika. Senzor , Moira, OF3, Maxxis ,F.U.N.N, FSA a… no uvidíte ;-) Deodorant od Kenze se taky hodí

      Jinak se považuju za exota protože sem dostal kulicha s integrovanejma (zašitejma) sluchátkama 8o)

      0 0
    • fousac  

      jen nejaky drobnosti… ;)

      zapleteny Pointy ELEMENT XSD-3 (zdar Tinku :) Deore hydry M525 P+Z(180mm vepredu) SRAM X-7 packy a saltr SRAM kazetu a 3 retezy SR Suntour Duro E (ale psssst, nikomu to nerikejte, at se mi nesmejou) Uvex Supersonic RS Axon brejle Racing Ralphy 2,25" cerny deore kliky a cernou sedlovku plysovyho Jezka (dik SavoH;) pyzamo

      a neposledni rade slusnou opici… ;)

      0 0
      • RUMcajs  

        Na ty brzdy napiš recenzi, až je nasadíš :-)

        0 0
      • vili  

        a na tu opici taky napis recenzi,chtel bych si nejakou poridit 1.ledna :-))

        0 0
      • fousac  

        jeee, koukam sem jeste zapomel „hodinky“ Sigma PC1600 …

        a pak nejakej alkohol… ;)

        0 0
    • Dumbo  

      ja som dostal kotuce Hayes MX2 asi pol roka jazdene od kamarata…len vykendovo… sponzoroval ich Ježiško :) a potom stativ pod kameru(aj fotak)… takže sa teste na nove freerideove video z Košíc heheh:) a nejake deodoranty, a nohavice civilne, nie na bajka.....

      0 0
      • Seppy  

        hodne stesti s tema kotoucema ja si s nima porad nevim rady:)

        0 0
        • JohnLee  

          To jsme dva,na jare jsdou pryc,zimu s nima jeste odjezdim…

          0 0
        • Dumbo  

          ja som sa nanich vozil kym som ich vyplatil a brzdia dobre…teda lepsie ako moje V… chlap co ich jazdil ma postavu skutocneho chlapa cca 118kg a nikdy nemal problem zastavit tam kde chcel… jazdil som snim parkrat a nemal take problemi dobrzdovat ako ja… a este ktomu my ich predal za 3500sk Hayes MX+203mm kotuce+bovdeny+paky Avid 5+karbonova nalepka na ram asi tak 20cm2… proste dobra cena…napriklad ja som bol 100% spokojny zo svojimi veckami az na zimu a blato :) toto bude brzdit aj v zime a blate a este ktomu aj ucinnejsie…

          0 0
          • Dumbo  

            takze clovek ktory je spokojny s „V“ od Promaxu a gumkamy no name za 45sk bude z MX2 nadmieru spokojny.....

            0 0
            • Seppy  

              no ja mam 160mm tak to mozna bude ono, ale stejnak brzdi dost bidne a rek bych o hodne bidneji nez moje predesle Vecka od promaxu, jako ty brzdili opravdu nebezpecne ani nevim jak to bylo mozne…

              0 0
              • Dumbo  

                asi to dost zalezi na doskach zabehnutiu bovdenoch a pakach…

                paky mam Avid 5 bivdeny nejake ani neviem ale su potiahnute nejakym prepletanym vlaknom striebornej farby… dosky neviem ake…

                proste videl som toho typka jazdit a fakt zastavil kedy potreboval… 120biker ± nieco helma a chranice

                • 17–18kg jeho masina…

                ja mam 85kg takze teoretycky to bude maso

                0 0
              • Pá-dlista1  

                Me MX-2 6" brzdej taky nebezpecne. Sem se malem zabil, kdyz jsem je vzal do lesa :)

                0 0
    • Mlha  

      rám RB CR 1500 a cyklocomputer Sigma BC 1600

      0 0
    • aku  

      Ja jsem dostal klasicky krome jineho zase svetr a parfem. Jinak jsem si nadelil lx kliky, lx prehazku, ram schwinn moab comp v L, Lx razeni. Jeste musim pockat na presmyk a sedlovku a bude se skladat.

      0 0
    • jakub  

      thermopradlo blue fly, sekeru fiskars, a DVD rom

      0 0
      • sis  

        tu sekeru dostal dedula. Ale pouzivat ji budu z vetsi casti ja…Letos jezura donesl gtx botky a par dalsich drobnosti. na bika nic:-(

        0 0
    • norman  

      Docela překvápko. Od mojí „Ježíšky“ na kolo blikačku, verkcajk, triko Bushman a nový auto, Subaru Impreza Sportcombi 2,0 WRX.

      0 0
      • Lister  

        To subárko bylo BBurago, ne? :-) Jestli bylo v životní velokosti tak obrovská závist, jednak kvůli bouráku tak kvůli štědré ježíšce. :-) PS: hodně dobrý výběr(čtyřkolka kombi, taky bych chtěl).

        0 0
      • Seppy  

        tak tos toho moc nedostal covece:)

        0 0
      • Lister  

        Mohl bys to hodit do sekce bikes, protože takový kočár tam ještě není. Teď asi dva roky na kolo nesedneš, když máš takový nadherný nový čtyři kola :-) Na barvu se asi nemá cenu ptát. Předpokládám modrá a zlaté disky:-)

        0 0
        • norman  

          Zas tak úplně nadšenej nejsem. Původně jsem si přál Nissana Skyline GT-R. Ale 80 000 liber je nechutnej ranec a to řízení napravo, asi by mi to vadilo.

          0 0
      • Jogador  

        Mě by jen zajímalo, kdy dostaneš rozum a nebo Tranzita, jak chceš v tomto převážet 4 kola?:)

        0 0
      • enjoy  

        me nekdo koupit imprezu v kombiku a jeste ne STI tak ho s tim vyzenu:-). ale ne kecam,asi bych s tim chvili jezdil(nez by dosel benzin).

        0 0
    • Lister  

      Taky se přidám se svou troškou. Triko termo od Sensoru, dvoje teplé cykl. ponožky, trenýrky Sensor Doubleface, a lyžařskou bundu. U nás se hodně Sensořilo. Přítulce jsem nadělil kalhotky double face, protože na narozky dostala podprsenku tak aby to měla komplet :-) A to je na sport všechno. Pak už klasika, ponožky, trika, knížky, něco abych nesmrděl.....bo­hužel letos žádná hudba.

      0 0
    • dessloch  

      Ja som dostal kotuc predny XTR s centerlock kotucem a deore pákou, termociapku Moira

      0 0
      • ojoj  

        ja sem si nadelil to ze sem vsechno rozprodal a na jare bude vsechno novy

        0 0
        • ojoj  

          jeste mi zustaly kliky jestli je nekdo nechce :-))

          0 0
    •  

      mnooo AMD 64 3000+ 512 ddr 400 ram, leadtek fx5900×t, msi k8t neo2-fir novou case, novej zdroj :) a tak :)) holt kolo ustoupilo

      0 0
    • Manas  

      Jak tak ctu tak si pripadam jako chudej pribuznej. Dostal jsem valce, ponozky, trenky, set od Nivey a nejaky strasny bonbony. Taky jsem si vcera privodil velmi slusny okno.No co, nemel jsem ten calvados pit po deckach. :-)

      0 0
    • biker007  

      Capaky kalas No-wind. K tomu sem si sam nadelil pumpu a blatniky.

      0 0
    • goofy  

      integralu, penize na chranice a pak nejake drobnosti…

      0 0
    • ferda  

      Nerez termoska, 50L iontaku, goretexovy pohorky, ale daleko vetsi zazitek byl po pulnocni v hospode.Trosku se to tam zvrhlo a oslavil se jezisek pullitrovym a zidlovym bojem asi tak 20 lidi na 20.Skoncili to az pani v uniformach:))

      0 0
    • mike!1  

      trenky:-)

      0 0
    • vozejk  

      tretry sidi energy,ciclosport HAC4 a chřipku…

      0 0
    • davidak  

      Helmu MANGO a pumpičku

      0 0
    • wraftler  

      Integralu, take bikove chranicove kratasky so suspakom + domacnost celkovo dostala Sony trinitrona + DVD … a potom blbosti ako blikacka, termo vybavicka, lepenie a to este pojdeme k 3 babkam, a 2 krsnym rodicom:)

      0 0
      • satan123  

        já dostal rám a-zona,hydrapac­k,pedály,kliky truvativ a střed truvativ,asi 8 dvd,se ségrou dvd přehrávač,čepi­ci,mikynu,kal­hoty,gripy.To jsem musel bejt hodnej

        0 0
    • Bleda tvar  

      tricko, mikinu, ram, rajdy, predstavec, wireless mysicku od microsoftu, naradicko a tot asi vsetko…

      0 0
    • eWespe  

      Bylo mi naježeno: řetěz, duše, pumpilka, Isostar Fast Hydration & Long Energy (5 + 5 l), 60 tyček + hromada dalšího necyklistického Naježil jsem si: dlouhé spodky Moira Imarion, rukavky dlouhoprs?áky Thinsulate, zimní dres X-Treme + něco necyklistického Je třeba si doježit: návleky na kolena se zdvojením a WS/NW (jestli nakonec nebudou Axony, tak nechat ušít!) + něco necyklistického

      0 0
    • Martin  

      vysněný Ciclosport HAC4. Tak si hraju a těším se:-)

      0 0
    • SirMike  

      Ja sem si nadelil ram RB Monster HT, zadni kotoucovku HfX-9 HD…ale tu jeste musim objednat:o) a naby DT Swiss Cerit Disc…takze to docela slo. Ale jak rikam, nadeloval sem si sam :o)= rodice letos nic :o(

      0 0
    • Daum  

      Haha, sranda. Dostal jsem – tri knizky a lupu. Ale jste si nadelim metronom… po Silvestru…

      0 0
      • wraftler  

        podla mailovej adresi pozeram ze dalsi mudic asi:)

        0 0
        • Daum  

          He? Jako MultiUserDungeon? Jestli jo, tak to uz je daaaaaavno… Jestli ne, tak fakt nevim, co je „mudic“… Jo a jestli to ma bejt jako Seda mys, tak bohuzel se nejmenuju Pavel :) (a prijmeni taky nesedi..) (Ale jinak pisek, vedro, to je moje :))

          0 0
          • Tomcat  

            Jó to byly doby. Zvládal sem hrát i dva najednou v jeden čas na jednom compu. nějaká grafiky pche, xterm 80×25 ,telnet nebo putty a jelo se, stačila 386 a modem 28k LOL dneska sme holt jinde

            0 0
    • zac  

      Tak ja sem dostal na Racing Ralphy, fin. prispevek na ram a rychloupinaky DT a mimo kolo vonavku, holici strojek, obleceni…

      0 0
    • Roman  

      Brusle, ale na kole jsem je ještě nezkoušel – nevlezou se mi na ně návleky.

      0 0
    • Staenly  

      Na kolo sem dostal dres, satek pod helmu, model kola a knizku o mym milackovi:)

      0 0
      • Dumbo  

        jaky model kola ? akoze plastykovi model ?

        0 0
      • Jogador  

        O miláčkovi? A to je jaká? O ženách, o psech, o kolech a nebo Amstrongovo pokračování?:)

        0 0
    • m-k-1  

      Dres VELO, batoh Velo, kra?asy Néma Stone......

      0 0
    • Lance  

      Jak tu ctu ty vase darky tak premyslim kde se u me stala chyba a proc:(

      0 0
      • blue  

        a napsal si Jeziskovi? a byl jsi hodnej? :-)

        0 0
        • Lance  

          No nenapsal,ale strasne jsem na to myslel co chci, a hodnej jsem porad – fakt

          0 0
      • JohnLee  

        Nebrec,nejsi sam…:))

        0 0
        • Lance  

          tva odpoved pro me byla tim nejkrasnejsim darkem:-) Strasne to zamrzi........:-):-(

          0 0
    • Honzin  

      Me sportovni Jezisek prines batoh Axon Brook, 2× retez a boty na behani. Jeste jsem si psal o MX Pro Eta, ale asi uz se Jeziskovi nevesla do krosny :-)

      0 0
    • rock  

      Na kolo brýle od Axonu s dioptr. klipem, nerez termosku + upravený košík na ni a kufřík na nářadí …

      0 0
    • Jarous1  

      Skoro to samé jako každoročně… Takže na bika opět nic…:-)

      0 0
    • enjoy  

      spoustu veci:-).ale na bika jsem si za cizi penize nadelil od northwave navleky,zimni dres a rukavice.a pak jeste blatniky speedstuff.docela peknej jezisek.akorat nemam cas to vsechno vyzkouset:-)

      0 0
    • danno  

      Letos to stalo zato, novy bike(viz. sekce bikes), rukavice od Spešlu, bunda Chiba, šátek z Moiry, tretry, nejaké cedečka, voňafka, náramek Connex, no a samozřejmě celkem fajnové počasí na bika.

      0 0
    • Korda  

      Marzocchi Z1 Freeride a Camelbak Lobo, jinak klasika – fusekle, voda po holení, trička a tááák…

      0 0
    • Vladim73  

      U nás pod stromkem ležela nová MERIDA MATTS special edition D, tak sem ji vzal. Bude to chtít trochu předělat,ale základ je to dobrej. :-)

      0 0
    • Clodman  

      Já jsem dostal ,,pokázku" na novej silniční rám. Vidim na Fort Gard model 2005 s carbon vidlou Pells

      0 0
    • Lance  

      kopacky:-)

      0 0
    • vlk  

      já čapáky kalas s no wind membrýnou, nowindovou čepku pod přilbu a přední náboj na průmyslech novatec disc.

      0 0
    • mastihuba  

      Vekou pumpu Beto, pětidyodový světlo m-wave? a návleky BBB Hrdvear, opožděně mi přinese kuklu a zimní bundu (asi od Senzoru)

      0 0
    • wroum  

      co se kola tyka, dostal sem toto: http://www.wadescycles.co.uk/…/product.asp?…

      akorat mam single bolt verzi (na vysku polovicni), peknej sperk

      0 0
    • climber  

      Já dostal kulový, samý kraviny

      0 0
    •  

      Jen počkej, Zající!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.