• Air

    jezdite nekdo volne kalhoty na XC misto capaku? Nemyslim nejake volne vlajici (hlavne dole u prevodniku), ale treba pertexky nebo neco jako Axon Wind nebo proste klasicke sustakovky se stahovanim. Asi to nebude takovy komfort jako capaky, ale rekl bych ze to ma i vyhody treba v lepsim cisteni od blata a tak. diky za nazory

    0 0
    • aku  

      řepa vozi www.czbmi.cz/katalog.htm kalhoty profi – vypadaji kvalitne: Ale ta cena :(

      0 0
      • Air  

        no, tak to uz bych si radsi koupil capaky Biemme s WS softshell. Membrana je elasticka, prodysnejsi nez NOwind a navic sofshell je i do jiste miry odolny proti desti. nejsou to membranove kalhoty, ale udrzi toho dost. Ale na moje jezdeni to je imho zbytecne.

        0 0
    • Air  

      chtel bych se vas teda aspon zeptat, jestli kupujete membranovy capaky „natesno“ nebo spise volnejsi, treba o cislo vetsi (at v tom nevypadam jak baletak :) a jestli byste na jezdeni do cca –5 stupnu koupili radsi cely predek z nefuku nebo jenom kolena a panev z nefuku. Diky za kazdy nazor.

      Vozite nekdo capaky Biemme Effect (zip)? Maj to nejaky divny, delaji se se zipem a bez a ty se zipem stoji o 100 min…

      0 0
    • mm  

      vozim gate od fy pingu. mam prototyp za 1800 neprofouknou, zevnitř je naka pot odvadejici dirkovana latka. zvenku vysoce odolny „nevimjaktopopsat“. Kdyz sem to kupoval, tak mi tvdili, ze je to urceny na FR, DH …, ze je latka moc hruba na XC jezdeni. Me se to ale zda naprosto bez problemu (pouzivam je v zime i na silnicni kolo).

      0 0
    •  

      no aj vozim zatepleny capaky a na nich volny cyklo kratasy :)

      0 0
    • BB  

      do nejvetsi zimy vozim kalhoty z goretexu, jsou volne, pripadam si v tom jak na motorku, pod to lehke spodky a vydrzim pet pod nulou a mene. Vyborne, ale dost drahe reseni, ty kalhoty staly pres 4 KKc. Vytahnu je tak 5 krat za zimu.

      0 0
      • McBlacky  

        to z nich ale při jízdě vyplaveš :-) na rozdíl od bund nema většina gtx kalhot řešený větrání

        0 0
        • kankrlicek  

          Vozím to taky tak a rozhodně neplavu :) Asi se míň potím. Vozím to i jako náhradu za blatníky. Jediný na co je třeba dát pozor je pnutí na kolenou. Mám dva stahovací pásky (suchý zip) pod kolenama a tím si to pošteluju tak, aby kolena při jízdě byla volná. Když stojím vedle kola nebo jdu, tak vypadám ,,zvláštně" :)

          0 0
        • BB  

          tak s pocenim problem nemam, asi je to tim, ze kdyz mrzne, tak se tolik nehonim a snazim se to udychat nosem.

          0 0
          • blue  

            tak to ti zavidim, ja sem uplne mokrej i v tyhle zime a mam na sobe jen moiru duo a bundu, nic vic… a a nemusim se ani honit

            0 0
      • Air  

        a jak se v tom jezdi? neni to moc volne, tedy neprekazi to pri slapani? ony ty capaky asi budou preci jen podstatne komfortnejsi…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse