• RapMan

    Cau, neexistuje nejaky sikovny programek na vedeni cyklodeniku, kam si zapisu datum, cas vyjezdu, cas prijezdu, dobu jizdy, delku trati, prumernou rychlost + drobny komentar, a pak si to ruzne pekne analyzoval? Vim ze si to muzu udelat v exelu, ale v tomhle smeru jsem moooc liny :)

    0 0
    • MARIN  

      Taky sem byl liny ale po shlednuti toho co jsem na netu nasel a nic nebylo podle mych predstav me lenost jednoho dne presla :)

      Mrkni na http://www.cykloart.cz/www/default.htm Dole v prostrednim sloupci najdes software s par odkazama. Muzes se taky ozvat na mail a mozna:) bych poslal ten muj

      0 0
    • kovar  

      ale existuje , kup si treba Ciclosport 414M nebo 436M?? s CicloTourem, a nebudes muset psat nic, automaticky vse, co jsi jmenoval, se prenese do PC. Sice ten program Ciclotour nic moc, ale je to tam:-)

      0 0
      • vtt  

        ja mam 414 AM, i ty programy, ale nevim, prijde mi to rychlejsi v excelu rad si to upravim dle sebe. Ciclotour je supr ze mi to hazi profily tras hlavne kvuli tomu to mam. Kdybych si psal cyklodenik, coz nedelam:) delal bych to asi radsi v excelu nebo accessu nez v ciclotouru. m

        0 0
      • Pá-dlista1  

        A jak ten tachac zjisti tvuj drobny komentar k vyjizdce? To ma asi mikrofon. Nebo rovnou cte myslenky? Ale nejak bezdratove, protoze jsem jeste nevidel cyklistu, kterymu by z hlavy vedl drat k tachometru. To by bylo neprakticky :(

        0 0
        • náčelník  

          Leckteré drobné komentáře během vyjížďky by byly nepublikovatelné :)

          0 0
        • blue  

          Naviion treba kratky hlasovy poznamky umi…

          0 0
          • Pá-dlista1  

            No hlavne jestli je dokaze mimo jine tak hezky prepsat do PC :)

            0 0
            • blue  

              Zvukové nahrávky jsou ukládány na pamě?ovou kartu Compact Flash ve standardním formátu .wav, který je možno přehrávat i na stolním počítači. Jedna minuta zvukového záznamu zabírá asi 0,5 MB paměti. Na standardně dodávanou 32MB pamě?ovou kartu se vejde asi 64 minut záznamu.

              :-)

              0 0
              • Pá-dlista1  

                …přepsat! :) Tohle vim. :) No u me by ty zaznamy byly asi stejne jen o komentarich. Ja toho taky vic nakecam, nez najezdim.

                0 0
                • blue  

                  proc prepsat? k cemu? si to radsi poslechnu, nez to cist

                  0 0
                • blue  

                  a kdyz uz, tak urcite existujou nejaky „hlasovy“ OCRka :-)

                  0 0
    • Máca  

      Řešil jsem totéž, a za 2,5 hodiny jsem v excelu vyrobil. Můžu kdykoli funkce dopnit, případně poladit jak potřebuju. Žádná instalace, registrace, reklamní bannery, pořizovací cena a podobnej vopruz.

      0 0
    • jecnak  

      Jestli se ti to nchce delat a v excelu ti to staci: http://www.bajk.cz/…a/clanek.asp?…

      0 0
    • Peter s  

      Vyskusaj www.bikeit.com , je po anglicky , z tvojich zadanych hodnot- priem.rychlos­t,cas,dlzka trasy , HR … ti robi rozne grafy,za obdobie ake len chces.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.