• kralovek

    Co byste rekli BF rubrice vylety? Myslim ze Bike, a tedy snad ani BF neni jen o „zelezu“ ale taky o turistice. Spousta z nas urcite navstivila hodne zajimavych mist od kud ma urcite dost bikerskych, ale i nebikerskych fo­tek.

    Mohlo by to vypadat treba takhle:

    Pridat vylet: Nazev: [..........] Link: [..........] [Pridej]

    Datum Autor Nazev Link 17.11.2004 kralovek Vylet nekam mujweb/link_na_vy­let.html 18.11.2004 nekdo Vylet jinam jehoweb/link_na_vy­let.html

    Byla by samostatna zalozka, na ni by byl seznam vyletu (reportazi). Co radka-to vylet, trideno implicitne podle data, s moznosti tridit podle cehokoliv (autor, nazev, atd.). Kazdy zalogovany clen BF by mel moznost pridat novy zaznam. Pouze autor a admin by meli pravo zaznam vymazat (zmenit). Napr. admin by mohl rusit jiz neexistujici linky.

    Zaznam by pro jednoduchost byl pouze link nekam na podstranku autorova webu (nulove naroky na prostor BF), kde by bylo zmineno kudy ze to jezdil a co ze tam nafotil, atd. Plne v graficke rezii autora. Dale by se link na autorovy zaznamy mohl objevit v jeho profilu, podobne jako „foto biku“.

    Co vy na to?

    0 0
    • Meesha  

      Ale to by museli mit vsichni svuj web… Kdyz chce nekdo nekam jet, tak to stejne hodi sem na forum a kdo to zna, tak mu poradi…

      0 0
      • blue  

        s tim webem mas pravdu…

        ale ta rubrika by tu byt mohla, aby se to zbytecne neztracelo v diskuzich, tam se potom muze presunout debata ke konkretnim trasam, ale nejakej jednoduchej prehled by nebyl spatnej

        0 0
        • kralovek  

          Presne tak … hned to zapadne … ve smesici sroubu, zdvihu a materialu. Takhle by to navic mohla byt inspirace … prohlednu fotky … hura tam musim jet.

          0 0
      • kralovek  

        A to je nakej problem si nakej free web zalozit?

        0 0
        • blue  

          no kazdej neni tak zdatnej uzivatel, aby si zalozil web a jeste vytvarel nejaky stranky :-)

          0 0
          • kralovek  

            to je mozna pravda, ale tech co to neumej je … troufam si rict … zanedbatelne procento. Samozrejme ze by se dal vymyslet i nejaky zpusob jak by se i obsah stranky dal vytvaret na BF, proc ne … ale byla by to prace pro admina navic

            0 0
            • blue  

              ja myslim, ze zmodifikovat ruriku s fotkama by adminovi tolik prace nedalo…

              0 0
            • Lišák  

              Jsem zanedbatelné procento… :-)

              0 0
              • kankrlicek  

                další :)

                0 0
                • kralovek  

                  Teda chlapi, stydte se, to zijete v 21 stoleti … ;o)

                  0 0
                • Jenda  

                  ja taky ja taky (kdyz ja radsi jezdim nez abych tvoril stranky:- )))))))))

                  0 0
                  • kralovek  

                    Ale notak, prece pritomnost nove rubriky neni povinny domaci ukol pro vsechny. Kdo bude chtit podelit se o zazitky z cest tak se o ne podeli a v privade se to neumi, tak se to nauci. Kdo chtit nebude, tak tu ma porad sekci „forum“ … nedelejte z toho vedu. A navic, kdyz uz muze mit svoji stranku kikinka, ktery je 14 … a jeste je to holka …

                    0 0
        • Meesha  

          Samozrejme, ze si muzu zalozit web, ale problem by byl ho aktualizovat a davat tam ty trasy… Je to proste moc prace a zabere to cas… :-)

          0 0
      • jonti  

        myslim ze pre nikoho nie je taky velky problem spravit si vlastny web na nejakom free webserveri. Podla mna by to bolo dobre,

        0 0
    • Twisp  

      kdyz uz sme u novych rubrik, tak bych mel taky jeden napad. Dost dotazu tu je na ruzny e-shopy. Tak me napadlo udelat jakysi prehled obchodu, kde kazdy uzivatel by mohl napsat svoje zkusenosti s nim (reviews) a pro grafickou prehlednost by mohl byt oznacen poctem hvezdicek (napr. peti plnyma hvezdickam + moznost pridat malou hvezdicku jako pul bod )

      napr: dodaci lhuta * * *
      pristup k zakaznikovi * * *
      vyrizeni reklamaci * * *
      ceny * * *

      • nejaka ta poznamka

      urcite by se dalo vymyslet jeste neco

      0 0
      • blue  

        od toho jsou Recenze, ne?

        0 0
        • Twisp  

          No to vidis je to tak zastrceny ze sem nevedel ze to tam je a navic kdyz prijde negdo novy. a navic se mi to zda takovy neprehledny.

          0 0
          • blue  

            jak zastrceny? dyt to je hned na uvodni strance v prehledu rubrik

            0 0
            • Twisp  

              celkovy pocet recenzovanych obchodu (celkem 4 z toho dva kamenaky + 2 dve reklamace) vypovida za vse

              0 0
              • blue  

                jenze ono to neni lepsi v jinejch rubrikach, kdyz se udela uplne nova kategorie, tak se lenost nebo nechut lidi psat recenze nevyresi

                0 0
                • Twisp  

                  ale ja bych do ni uz nekolikrat do ni napsal kdybych o ni vedel. Ale asi sem byl slepejs. Mozna ze ostatni sou na tom podobne.

                  0 0
                • Twisp  

                  nevim jestli si to zkousel do tyhle rubriky negdy neco pridat, ale uz kdyz ma uzivatel tu vuli napsat zkusenost s urcitym obchodem tak ho zakonite musi odradit formular k vyplneni ktery je delan na rezenci komponentu, ne obchodu. (vyrobce,model, hmotnost, …) Myslim ze zrovna tahle rubrika by nemela byt zastrcena negde v recenzich – v ostatnich a jeste navic s nesmyslnym formularem. Mela by byt prehledna a zjednodusena grafickym symbolem … pro vetsi prehlednost …

                  0 0
    •  

      Jen počkej, Zající!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.