• Karr

    Ahojte, mam Ritchey Zmax-y Comp verzia 2,1 700g. Uvaujem o Zmaxoch WCS 1,9. mali by byt okolo 500gramov(480). A chcel by vediet ake su, a ci sa daju kupit v kevlarovej verzii?? díky

    0 0
    • P2  

      Myslím, že není problém, ale zato ta cena. Naposledy jsem viděl Z-Max WCS u Štěrby za 1190 :-( Jinak ale super guma, nemůžu si ji vynachválit.

      0 0
    • zirecek  

      Z-max 1.9 v kevlaru jsem vozil a vyhody jsou jasne; akorat me prekvapila rychlost sjizdeni vzorku, byla celkem vyssi nez u klasickeho 2.1 v dratu… .Na zadku to fakt na asfaltu hori.

      0 0
    • romachain  

      Ahojte. Upgraduju přítelkyni kolo, sehnal jsem jí Cmaxy SL a jeden Ritchey Z-MAX WCS 1,9, kterej jsem obul na předek bez duše. Teď váhám, co dozadu. Váhám jestli tam Z-MAX 1,9 pořídit ve stejné verzi, tedy WCS evolution (590+100 z kk) nebo tu nejobyčejnější verzi za cca 350 peněz. Mám strach aby se vzadu ta drahá guma hrozně rychle nesjela. Zas nevím, jak by to k sobě vypadalo každá verze jiná, nevím jestli tam není rozdíl v reálné tloušťce apod. Co si o tom myslíte, poraďte. Nebo neleží vám někomu ta WCS 1,9 nevyužitá? Tak jsem přišel k tý první…

      0 0
      • kyl  

        Udělej to podle toho jak moc máš přítelkyni rád,v mém případě by to byl ten nejobyčejnější a pokud možno ještě sjetej.:-D

        0 0
        • romachain  

          To je rada! Mě právě srdce radí koupit WCS a rozum naproti tomu radí využít nějakej z plášťů, co je mám doma k dojetí…

          0 0
          • kyl  

            Takže WCS,je to baba a tam jde rozum stranou,tak to většinou je.

            0 0
      • funkatron  

        ak moc nejazdi, tak kludne WCS…vydrzi jej dlho :)

        aspon ked bude ten bike nosit a podobne, bude to mat co najlahsie

        0 0
        • romachain  

          No ona jezdí celkem dost, na tomhle kole najezdí tak 2 tisíce ročně. Další stovky a tisíce na silničce a se mnou na tandemu. Kolik km by mohl ten WCS vzadu vydržet? Je nějakej důvod věřit tomu, že by ten obyč (Comp) vydržel dvakrát tak dlouho? Cenově to tak zhruba vychází…

          0 0
          • funkatron  

            minuly rok som jazdil comp na zadnom a po 2000km (80% asfalt) som mal este polovicu dezenu…

            wcs vraj ide dole trochu rychlejsie, osobne skusenosti ale nemam

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.