• stumf

    zdarec, nevite nekdo jestli jde u RB nechat si natisknout na ram sve jmeno? nekdo mi rekl ze ne,ale kdyz to jde u duratecu tak proc ne u RB

    0 0
    • McBlacky  

      určitě, otázka je jestli pod lak nebo nad… kromě toho nad lak si to můžeš nechat udělat řezanou grafikou v každým větším graf. studiu :-)

      0 0
      • stumf  

        No urcite pod lak,bylo mi receno ze to musi byt specialni folie,aby se nezvlnila,a na laku-vzdyt to hned odejde ne?

        0 0
        • McBlacky  

          roky se dělaly polepky na lak a pohoda… kromě toho, většinou se jméno dává na horní rámovku ke sváru se sedlovou trubkou, tam to vydrží dlouho.

          0 0
          • stumf  

            Tak fajn,v tom pripade neni co resit du do toho…diky

            0 0
            • Meesha  

              Ted sem si je nechal udelat. Delali mi to na Trinnity.cz Pod lak bych to nedaval – pak je to kolo neprodejny…

              0 0
              • danno  

                a na kolik te to prislo??

                0 0
                • Meesha  

                  Na obe strany cca 150Kč. Asi to de zvladnout i levnejs, ale nechtelo se mi nekde behat po studiich atd.

                  0 0
              • MartinXC  

                Jak velké, kolik barev, co to stálo, jak dlouho trvalo ? (díky)

                0 0
                • MartinXC  

                  Sakra, než si jeden nalije pití, už to tu je :-)

                  0 0
                  • rock  

                    Řezané písmo pod lakem jsi viděl před týdnem na mém biku …

                    0 0
                    • rock  

                      … a vyšlo to pod stovku. Protože jsem chtěl strohý vzhled, nenamáhal jsem se s vymýšlením fondu a použil jsem tuším obyč. Arial CE …

                      0 0
                      • MartinXC  

                        Pod lak to už nedostanu … ale máš to moc hezky udělaný, závidím ;-)

                        0 0
                • Meesha  

                  Puvodne sem chtel reflexni, ale vybral sem si moc maly pismo, tekze to neslo vyrezat, takxem to nechal udelat ve stribrny na pruhlednou folii. Bylo to druhej den. Ja nejakejm tem foliim a technologiim vubec nerozumim – vybral sem si pismo z Wordu, ktery se mi libilo a poslal jim to mejlem – tim to pro me skoncilo… :-)

                  0 0
                  • MartinXC  

                    Díky, cenná informace ! BTW – to je i moje představa – průhledný podklad, červené písmo.

                    0 0
          • pos3k  

            akurat jsem privezl par samolepek ala czech republic + signature z Brna.Je tam tam smouhovata cool cz vlajka plus plocha na podpis (velokost 1×4 palce :-)

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.