• pakun

    Tak jsem se v sobotu 17.6.2023 zúčastnil již 20. ročníku závodu Zlatého kola Vysočiny.

    Chtěl bych poděkovat všem dobrovolníků, organizátorům a Obci Ruda za perfektní organizaci.

    Kdo něky něco pořádal, tak ví, že není vůbec jednoduché takovouto akci zorganizovat!

    A zde byl nejen super závod, ale i gulášek, pívíčko v ceně startovného… Dokonce tombola účatníků závodu o ceny.

    Byla zde i soutěž dětí z MŠ a ZŠ o nejhezčí obrázek, který namalovali. Vybírat mohli pouze startující.

    Tady mě trochu mrzí, že se na to většina lidí vykašlala. Děti to určitě hodně prožívají a těšily na to jak dopadlo hlasování a jestli jejch obrázek náhodou nevyhrál…

    Takže naviděnou za rok a ještě jednou DÍKY!!!!

    4 0
    • Fazzy  

      Sem rad, ze se ti akce libila, ale nevim jestli sem chodi nekdo z organizatoru :)

      0 0
    • vt  

      JJ, je to super akce.

      Skoda stare klasicke trasy, ale chapu, ze je to takhle organizacne unosnejsi.

      A skoda datumove kolize s Krakonosem, ale cervnovych sobot je proste malo :-)

      0 0
      • Aduldinho  

        JJ, jel sem tehdá tu původní trasu, upřímně bych jel raději ZKV než trošku víc komerčního Krakonoša :-)

        Kde např. loni kompletní stupně vítězů obsadili Elkováci :-)

        0 0
    • Svart  

      Jo, byl to super zavod a diky organizatorum za nej. Popravde souteze o nej obrazek jsem si ani nevsimnul, myslenky byly jinde a po zavode jsem uvnitr vubec nebyl.

      Trasa poslednich dvou let je takova jaka je – na vetsine neni moc provoz a krom nekolika malo useku neni ani spatnej povrch (bohuzel se jede i do JMK a tam jinej nez tragickej povrch obecne neni). Ale zase je to takova celkem jezdiva trasa a letos to po ni celkem letelo. Proti lonsku bych rekl, ze opravdu kvalitni startovni pole na 100km.

      Proste – za rok znova :)

      2 0
    • Jáchym 1  

      ZKV mám také moc rád.(jsem i na plakátu r.2016)

      Letos po několikáté 100km.

      200km jsem už také,,přežil,,ale mám to tak trochu v mlze.

      Tu soutěž obrázků jsem registroval,ale také jsem nehodnotil.

      Mám u sebe černý puntík.

      Doufám,že obec Ruda bude pokračovat.

      1 0
    • vt  

      2024: https://www.facebook.com/…kolovysociny

      …cyklisté na 200 km vyrazí tradičně již v 7:00 hod. a nepojedou dva stejné okruhy

      1 0
      • keymaker  

        je to ve stejný termín jako L´Etape

        0 0
        • vt  

          jj … a Krakonos.

          0 0
        • Aduldinho  

          Ze zkušenosti bych doporučil ZKV, ale příznivci L´Etape mohou být samozřejmě jiného názoru! ;-)

          1 0
          • McBlacky  

            To jsou uplne jine veci (jel jsem oboje). ZKV je vicemene projizdka v plnym provozu, kdy na dvoukile jede kazdej za svy vicemene, max v mikro skupince. Etape je masovka v balikach na zavreny silnici s cirkusem okolo.

            2 0
            • Aduldinho  

              Já dříve preferoval to první, nyní už „nezávodím“! :-)

              0 0
              • keymaker  

                To já taky ne, ale ta atmoška L´Etape je super. Je to o tom, že se hecnu k výkonu, kterej, když se jdu projet nepodám. Bo neni důvod :-) a i tady jsem velkou část jel za svý :)

                0 0
                • Aduldinho  

                  Mě práve na těch maratonech bavila ta pohodová atmosféra a na dlouhý tratě se moc odvážlivců nepouštělo, tak do 70ti kousků, nemám rád masovky, tam to navíc smrdí pádem ;-)

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.