• vt

    18. ročník se bude konat 15.06. 2019

    https://zlatekolovysociny.cz/

    0 0
    • vt  

      Na Velikonoce cca 19.-22.4.2019 budu kousek od Rudy – nechcete po letech opet zkusit test ride?

      0 0
    • vt  

      .

      0 0
    • vt  

      Letošní ročník Zlatého kola Vysočiny je zrušen. :-(

      0 0
      • Cavendish  

        Nečekaně…

        0 0
      • holiič  

        jo to je ten cyklovýlet s měřením času – moc zajímavá akce na občerstvovačkách dávají pivo a proto tam nesmí jezdit děcka co závodí – ty jsou deklarovány jako profesionálové, kdežto bývalí závodníci si tam honí trika na hobících…

        0 0
        • Cavendish  

          Tak ono bylo celkem trapný když tam přijel Favorit a nedal hobbíkům šanci :)

          0 0
          • miche  

            Super akce, škoda.

            Nízká účast na 200km trati, to je peklo :-) Nejsou balíky, takže poslední 2 ročníky jsem si dal cca 150km časovku sám se sebou a není to ono :-)

            Na jednu stranu pořadatelům vadila nízká účast na 200km trase (2019 nás jelo kolem 30 lidí), ale co čekat, když zakázali start registrovaným závodníkům, mně to třeba nevadilo, že mě porazí někdo z Favoritu … on potrénuje, já si porovnám výkonnost, pohoda …

            0 0
          • holiič  

            to dědci na padesátce nerozchodili, když jim odjeli třináctiletí :-)

            0 0
        • vt  

          JJ … cyklovylet je to prave kvuli temhle ‚profesionalum‘ co si akci pletou s TdF a chovaji se tam jako pitomci ;-)

          0 0
    • vt  

      8.-10.5.2020 budu kousek od Rudy – nechcete po letech opet zkusit test ride?

      0 0
      • Petr Ch  

        Chce to dát avízo více předem. Já bych o to dvoukilo zájem měl. Pokud tam letos ještě budeš, dej vědět cca tři týdny před pobytem a třeba to vyjde.

        0 0
        • vt  

          Tak to uz nestihnu :-) Nic dalsiho naplanovaneho nemame i vzhledem ke covid-situaci, kdy nevim co bude za mesic.

          Nicmene pokud by se par lidi naslo, zajedu tam rad prakticky kdykoli.

          0 0
          • Petr Ch  

            Uvidíš sám. Udržuji se v dobré kondici celoročně, takže dvoukilo mohu dát kdykoli, nemám s tím problém. Kor, když se jedná o trasu ZKV, kterou mám moc rád a mám to docela blízko od domova. Akorát, jak všichni ostatní i já mám plno povinností, proto je potřeba říct více dopředu.

            Nick jsou Tvé iniciály? Tuším, že se známe od vidění ze ZKV 2016. Jeli jsme spolu tehdy od lokality Devět skal (za Herálcem), společně až do cíle. :)

            0 0
            • vt  

              Prima. Dalsi cestu na Moravu uz vyhledove neplanuju, ale nedela mi problem do Rudy dojet na otocku, ZKV si rad projedu. Vicemene se mi ted zda, ze idealni termin by mohl byt nejaky pozdni kveten? – mozna by tak jelo vice lidi, jelikoz zlepsi-li se situace muze uz cerven byt plny odlozenych zavodu z amaterskych lig.

              Pokud to mas blizko – nemas kontakt na domaci Becaro team? mozna by take nekdo jel. 2 kluci drive na B-F byli, ale myslim, ze uz sem nechodi, teoreticky mam mobily – nemuzu je vsak najit.

              Jo z 2016 to budu asi ja :-)

              0 0
    • vt  

      Tak 2021 opet zruseno :-/

      Zkusime s Petr Ch objet dlouhou trasu ZKV v sobotu 17.7.2021 (v pripade spatne predpovedi v nedeli 18.7.). Pokud by se chtel nekdo pridat, budeme radi.

      1 0
    • vt  

      Aktualizace pro rok 2022

      Letošní ročník Zlatého kola Vysočiny BUDE.

      https://zlatekolovysociny.cz/

      1 0
      • Jáchym 1  

        Paráda,zase se tam pojedu zmatlat na kašu :-)

        0 0
      • Mercatone  

        Super, po 15 letech comeback pro mě

        0 0
      • KRoser  

        Nemáte tady prosím někdo k dispozici normální GPX soubor letošní mapy závodu na 100km? Nějak mi to bez vytvoření další zatraceného online účtu nejde stáhnout. Dík

        0 0
      • vt  

        Nejde se klasicka 200, ale 2*100.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.