• wax4

    Zdravim,pojedeme nekam v sobotu? na bika ci silnici? cekam reakce ;)

    0 0
    • vit  

      Možná pojedu silnici , zítra budu vědět na 100%

      0 0
    • vlk  

      No chtěl jsem se projet směrem k Hrubé vodě-po hranicích vojenského prostoru-z těch pěkných výhledů-ale na pohodu.Ještě nevím zda v sobotu nebo v neděli.

      0 0
      • wax4  

        v nedeli jsem v praci,ale pojedu nekam zitra i s v sobotu..jeste nevim jestli na silnici nebo na bika… kdyz se tady nejak domluvime tak budu rad,pac s me nechce jet samotnymu

        0 0
    • pop  

      zdar.V sobotu bych jel na bajka. Co směr za Šternberk?

      0 0
    • vit  

      Když bude nás víc, také bych jel na bajku . V nedělí pojedu projet Šelu.

      0 0
    • mosquito  

      jeste nevim jak se vyvrbi prace – tj kdy budu moct, ale ma byt pekne tak bych dal nejakyho pohodovyho bajka

      0 0
    • Martin  

      s hurikanem jsme domluvení na pátek na silnici, asi 50 km… nechcete se přidaťsja? ale start až v pět, dřív to nedávám…

      0 0
    • Martinkaa  

      Vim, ze asi budete vsichni v praci, ale… Nechcete jet nekdo zitra tak od 12 do 16? ;-)

      0 0
      • vlk  

        No já bych moh tak až od 14:45 :o) a to už je na tebe pozdě.

        0 0
        • Martinkaa  

          V 5 musim byt nekde jinde. Toz kdyztak si dam neco sama. Snad se neztratim :-)

          0 0
      • kolda  

        neprovokuj :)))

        0 0
        • wax4  

          >>>>>>>>> zdarec,tak co ta sobota? ve 13 hod u sokolovny na biku? kdo pojede.......????

          0 0
          • pop  

            jestli ti nevadí,že na mě budeš čekat :), tahám to všechno jednou nohou a navíc mi uchází zasraná R7…:(

            0 0
    • black maniax  

      jedete někdo v neděli odpoledne. V sobotu mám noční, a odpoledne bych vyrazil. Jel bych projet tu Šelu, ale nikdy jsem tam nebyl, tak nevím, jestli je to po noční dobrej nápad. Navíc nemám tretry, ty dojedou až kolem 9hod v neděli a to do Lipníku už asi nestihnu, ale na kolo bych určitě vyrazil.

      0 0
      • mosquito  

        toz sobotu taky nedavam, ale nedele vypada lepe a tu prvni cast Sely bych si rad projel, tak se tu zitra vecer muzem dohodnout nebo na icq

        0 0
        • wax4  

          tak asi nic,jedu na silnici,sviti krasne slunicko,tak bude opalovacka… …tak treba to vyjde pristi vikend…

          0 0
          • pop  

            jo, zaváhal jsi :). Dali jsme s Vitem 90 km na MTB, supr počasí i cesty. Trasa: Pohořany, Jívová, Těšíkovská kyselka,Dalov,Mut­kov,Dolní Žleb,ŠTBK,Běl­kovice…za 5h…celkem to jelo.

            0 0
            • black maniax  

              co zítra, nejeli by jste někam? Jsem si říkal, co třeba projet celou trať Buřinky, s cestou do Bělkovic by to mohlo tak 75km hodit.

              0 0
              • pop  

                já pojedu,ale moc se mi nechce jet do Bělkovic. Kdyžtak až nazpět…

                0 0
                • black maniax  

                  v kolik a odkud by se vyjíždělo, trase se může samozřejmě podle libosti měnit,já se rád podívám no nový místa. Zatím toho moc poježděno nemám.

                  0 0
                  • pop  

                    Dal bych 13:30 na mostě u myší díry. Trasu bysme upřesnili po cestě.

                    0 0
              • mosquito  

                toz jo, bych si to celkem slapnul, akorat teda pohodovym tempem a ne zavodnim chrcenim :))

                0 0
            • wax4  

              skoda ze jsme se lip nedomluvili,to ja byl nakonec s pritelkyni na silnici…nejakych 80 km,pres sternber,ecce homo,tesikov a pak nejak zpatky,celkem pohoda…snad to vyjde pristi vikend treba na toho bika konecne…

              0 0
              • black maniax  

                jedem zítra 13:30 z mostu u Myší díry

                0 0
                • Martin  

                  sorry že jsem u tržnice tak zmizel, ale děsně se mi chtělo na záchod :-) jinak parádní akce, mě to hodilo 65 km a přesně 4 hodiny

                  0 0
    • black maniax  

      zdravím Popa – moc pěkně jsi nás povodil – já a kámoš jsme byli maximálně spokojení – pěkná projížka po krajině, díky a snad brzo zase někde pojedem.

      0 0
      • Martin  

        jj, taky chválím. díky za zvolení tras úměrným schopnostem Franty i mě jakožto pilota… no a příště už snad na nové mašině… ale bylo to fajn.

        0 0
        • pop  

          no,zkus jít do nějakýho MTB s vidlou, bylo by to určitě nebe a dudy…za 15 už seženeš solidní MTB ve slevě.

          0 0
        • pop  

          no,zkus jít do nějakýho MTB s vidlou, bylo by to určitě nebe a dudy…za 15 už seženeš solidní MTB ve slevě.

          0 0
    • wax4  

      nazdarec nazdarec…bych tady chtel obnovit domluvu spolecne vyjizdky…co takhle sobota 21.4.07 ?? bike ci silnice,ale spis bike…nejaka vetsi banda? kdo muze??

      0 0
      • pop  

        nechceš jet do Hostýnek? Jede větší skupina z B-F na bajk. Já bych jel, už mě to tady na Kopci nebaví nějak…

        0 0
        • black maniax  

          já bych taky jel, ale musím být do 18 hod doma, jinak to vidím zase na kopec. Večer musím do služby.

          0 0
          • wax4  

            na hostyn? a jak tam pojedem? to se pojede na kole z olmika nebo tam pojedem autem?

            0 0
            • black maniax  

              já auto určitě mít nebudu.Nevím jak pop.Něco bych přispěl.

              0 0
              • wax4  

                no ja bych bral jeste kamose jednoho,4 se do auta nevejdem s kolama…

                0 0
                • pop  

                  zkusím se zeptat rodišů na nosič-maj na 4 kola,ale záleží na dolních trubkách MTB- musej být kulatý a raději s menším průměrem.auto s 2 nosiči není problém

                  0 0
                  • wax4  

                    tak to by bylo super…tak se zeptej a nejak se domluvime.....

                    0 0
                    • pop  

                      zjístěte ty průměry trubek,ať to pak jde

                      0 0
                      • black maniax  

                        tak já na ravíčku určitě nemám kulatou trubku. Tak to bude asi problém. Nebo si zkusím sehnat vlastní držák, kámoš ho má upravenej, že shodí přední kolo a vidlici přimontuje k držáku.

                        0 0
                        • pop  

                          myslím,že ne. Co sem viděl tak tu trubku nemáš moc do šířky… Jinak chce jet i Vit, takže nevím, kdo by jel se mnou – vezmu max. 3 lidi.

                          0 0
                          • black maniax  

                            no já musím být do 18hod v Olomouci, tak se rozhodni. Vzhledem k tomu, že musím pak pracovat, tak tu vyjížďku i oželím, kdyby se muselo pak kvůli mě domů spěchat.

                            0 0
                            • wax4  

                              tak ja jsem out…musim byt taky odpoledne doma,takze pojedu asi dopoledne sam…

                              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.