Olomouc - vyjížďka pondělí 6.7.2009

32 nepřečtených
  • kolda

    zdarec olomoučáci, nejel by někdo v případě pěkné počasí na POHODOVOU vyjížďku? budu po drásalovi, takže jen pohoda, klídek, pivko…

    někam směr Pohořany, Jívová atd.

    0 0
    • michal xtr  

      jé to je škoda,ale my na drásalovi zůstáváme i přes pondělí :(

      0 0
    • petryk  

      Když nezasáhne nějaká vyšší moc, tak se mnou můžeš počítat;) Dávám do diáře

      0 0
    • šlapatko  

      Zase špatné datum,budu po 24 v Bystřičce­.Jindy bych určitě vyjel.

      0 0
    • Martin  

      v kolik by se vyjíždělo? pokud po 15.30 tak bych vás mohl čekat na kopečku, svezl bych se na kole do práce

      0 0
      • kolda  

        no to netusim, ale navecer jedu do prahy, takze spis pres den.

        0 0
        • Martin  

          bože já jsem debil, 6. července je svátek… dobrý, nic, to v práci nebudu. už mi asi hrabe.

          0 0
    • Martin  

      už se nám to blíží, šup nahoru :-)

      v kolik a kde sraz?

      0 0
      • kolda  

        po obede na kopecku? jeste upresnime.v pod­state jsem flexibilni.

        0 0
        • petryk  

          Ještě pořád s tím počítám:) I když hrozí, že pojedu na pevňáku, protože 24ka dala celopéru celkem zabrat…

          0 0
          • Martin  

            ber 29", ať tam nejsem sám za exota s velkýma kolama :-D

            0 0
          • kolda  

            ja budu davat dohromady bajka ze starych dilu na jezdeni v praze, takze ho mozna pojedu projet, jestli ho dam v nedeli do kupy.

            bystricka musela byt porod v tom bahne. a gratuluju k umisteni, bedna utekla tesne :))

            0 0
            • petryk  

              Včera jsme to zrovna do noci rozebírauli u klobásek a steaků a vlastně to byla celkem pohoda. Trať byla těžká, ale hlavně že bylo v noci teploučko. Na bednu jsme neměli, i když jsme v noci chvíli jezdili třetí. Nejsem na tom zdravotně úplně ideálně… Jinak včera proběhla očista a zběžný servis a vypadá to jen na výměnu lanka a bovdenu, řetěz OK, i když se moc netvářil:)

              0 0
              • kolda  

                u klobasek je to zpětně vždycky pohoda :) v sobotu jsem na vas myslel taky u grilu a u piva, zrovna byla bourka :) jak se trapite.

                0 0
    • kolda  

      tak co?

      navrh – sraz pred zoo 14:00 (pripadne lehce driv)

      0 0
      • petryk  

        Nemělo to být někdy kolem oběda? Původně? :) Já bych nejradši vyjel už někdy ráno, o půl šesté mám lekci v Helpu, tak bych to rád nějak stihl…

        0 0
        • kolda  

          domluveno zitra 13:00 pred zoo. budem tam s petrykem. kdo bude chtit, tak prijedte.

          0 0
          • Martin  

            budu tam

            0 0
            • petryk  

              Jdu vyzkoušet, který kolo funguje víc:)

              0 0
              • Martin  

                no to jsem zvědav co dovezeš :-D

                já přijedu na strašné leštěnce, včera jsem dvě hodiny pucoval :-D

                0 0
                • kolda  

                  uz jsem se ptal petryka, zkusim jeste tebe:) nemas nahodou doma prebytecnej bajkovej saltr? jestli jo a nepotrebujes ho, odkoupim! potreboval bych dostavet zimaka..

                  0 0
                  • Martin  

                    pozdě ale přece. jeden mám, dovezu ti ho

                    0 0
                • Scully  

                  Já posnažím taky dorazit.

                  0 0
    • Martin  

      pánové, díky za skvělej pojezd a na to, že jste na lemřičku čekali u každé vrby…

      0 0
      • petryk  

        No, já jsem to pak musel napálit, abych stíhal a stejně to bylo tak tak. Během jízdy domů jsem zvedl průměr o 3,9 km/h :) Ale pěkné to bylo, hlavně ten kořenový výjezd.

        0 0
      • kolda  

        v pohode, objevili jsme dobry novy stezky co :)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.