lemra vyjížďka, Olomouc, víkend 31.10 nebo 1.11 2009

22 nepřečtených
  • Martin

    co takhle nějakou pohodovou delší vyjížďku?

    buď směrem na Kopeček a dál Jívová a nebo na druhou stranu – Náměšť, Terezské a Rakovské údolí a Kosíř.

    návrhům se nebráním.

    0 0
    • karliner  

      Kamaráde, tos zvoral, ne lemra vyjížďky má copyright Krys…

      0 0
      • Martin  

        njn, Krysovi se tímto omlouvám, ale jeho název přesně sedí na moje tempo :-)

        0 0
        • Krys  

          Tymto povoľujem používať pojem Lemra výlet užívateľovi, ktorý na internetovom fóre bike-forum.cz, používa prihlasovacie meno DoomHammer.

          Zároveň mu povoľujem toto právo delegovať ďalej.

          Za uvedené nepožadujem žiadnu kompenzáciu.

          ;)

          0 0
          • Martin  

            děkuji za projevenou důvěru a slibuji, že ji nezradím ;-)

            0 0
          • Hejdik  

            Nic ve zlém(spíše s vtipem),ale jestli by měl mít někdo monopol na toto označení,tak tobě to Doome náleží jako nikomu:-)

            0 0
            • Martin  

              nelze mít monopol na realitu ;-)

              0 0
            • Krys  

              S Doomom by som celkom rád absolvoval cyklovýlet. Možno aj s nejakými ďalšími, čo o sebe vylasujú, že sú lemry. Zatiaľ som na BF nenašiel väčšiu lemru, ako som ja. :)

              Nepočítam tých sviatočných cyklistov, ktorí si výjdu dva krát za rok a keď im poviem, že som za rok najazdil 1000km, tak uznanlivo pokyvujú hlavami. Prípadne si myslia, že som šialenec. :))))

              0 0
              • Martin  

                jak čtu seržovo reporty z vašich pražských vyjížděk, tak bych vám zcela jednoznačně nestíhal ani výkonnostně, ani technicky. jezdím sice rád a hodně, ale výkony tomu moc neodpovídají. a vzhledem k faktu, že jsem povahou spíš flegmatik a salámista, mě nějaký svižnější ježdění ani moc nebere a raději si jedu to svoje :-)

                p.s.: za letošek mám najeto cca 5000 km, MTB a silnice 50/50 a stejně mi je to platný jak mrtvýmu zimník :-)

                0 0
                • Krys  

                  Seržu nepočúvaj, on mi tie lemra výlety kazil. :)

                  V podstate, jediný skutočný lemra výlet bol ten zatiaľ posledný (Lidice Okoř …)

                  Z toho čo píšeš usudzujem, že s ľuďmi ako ty by som si rozumel a dokázal s nimi absolvovať cyklovýlet bez zbytočných frustrácií. :)

                  0 0
                  • Martin  

                    to jsem rád :-)

                    možná to někdy klapne

                    0 0
                • Hejdik  

                  víš jak to je : pomalu,ale jistě,není nad to si to pořádně vychutnat ne?

                  0 0
    • Lister  

      Na víkend ti to neslíbím, ale od příští středy se hlásím na lemra večerní silniční vyjížďky šnečím tempem. Ale bude záležet, jak mě budou v práci honit, jestli se nebudu muset učit – uvidíme…

      0 0
    • Martin  

      dneska se fakt zadařilo, super počasí a super focení.

      0 0
      • The_Trooper  

        Zdravím DoomHammera, měl jsem tu čest s ním chvíli šlapat. Jel jsem dopředu že na Dooma počkam, ale Doom stále nikde protože vášnivě fotil a furt nejel, tak jsem valil dál :)

        0 0
        • Martin  

          jo, na tom chodníku ze slatinek jsem se zasekl pěkně dlouho :-) – ale stálo to za tu pauzu.

          díky za společnost

          0 0
      • grafik  

        můžeš tu trasu naklikat na cykloserver.cz? Zajímají mne ty lesní úseky a odpočivadlo (fotka skoro na konci galerky), díky.

        0 0
        • Martin  

          prozatím jsem ti to naklikal a uložil jako screenshot do té galerie. stačí takhle nebo chceš i nějakej výstup ve formě GPX?

          ta cesta je docela jednoduchá. vjedeš do Slatinek, pojedeš směrem na Kosíř, pořád rovně do takovýho prudkýho kopce (čili ne dolní cestou kolem hájenky), projedeš kolem vodárny, tam končí asfalt a dál vede lesní cesta.

          a to odpočívadlo je kousek od Státního lomu. z Kosíře se dáš po zelené TZ směrem na Čelechovice.

          0 0
    • Flegmatik  

      Sakra, jsem to nějak nestihl :-)

      0 0
    • Scully  

      Taky jsem přišel s křížkem po funusu :-( Včera bylo fakt krásně, škoda toho nevyužít.

      0 0
    • šlapatko  

      Nazdar,nemáte někdo chuť vyjed?Viděl bych to na pátek 15ého nebo neděli 17ého.Sraz nejspíš u letadla.Jelo by se na Poděbrady a dále směr Litovel.Vše je průjezdné.Včera jsem trasu absolvoval.Pop­řípadě můžeme jed něco jiného.Čas mám oba dny.Pište kdy se vám to hodí a nějak to dáme dokupy.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.