Vikendove silnice Praha vychod - leto + podzim 2012

395 nepřečtených
  • jecnak

    Pokracovani vikenovych silnic v Pulnocnim kralovstvi. Pacienti venuji obzvlastni pozornost ankete. Konec hlaseni.

    Anketa: Kam se vydat pristi rok z Prahy?

    1x
    10%
    0x
    0%
    4x
    40%
    1x
    10%
    0 0
    • jecnak  

      Co v so ci ne dat Jested? Spis bych byl pro nedeli a v sobotu dat na rozjeti brzske Podebrady.

      0 0
      • Internaut  

        Pokud pojedu v sobotu kolmo na chatu tak bych se minimalne pridal na ceste do Podebrad. Pokud na Vysocinu nepojedu tak se hlasim na So i Ne. Dam vedet…

        0 0
      • fousac  

        jsem pro vsema deseti… (hlavne tim 32 zubym..)..

        p.s. radeji bych v sobotu, ale neni to podminkou..

        0 0
      • Thidney  

        na Ještědu jsem byl na kole naposled před 25 lety, tak je možná čas to zopakovat

        0 0
      • karliner  

        Kdybyste jeli v neděli, přidal bych se na cestu zpátky, přijel bych na Ještěd z Kytlice.

        0 0
      • indoorajn  

        Na Jested v nedeli bych se pridal

        0 0
      • Internaut  

        Vysocina padla – hlasim se v sobotu na kafe a v neděli na Jeschkenkoppe.

        0 0
      • jecnak  

        Tak v nedeli sraz v 8h v Pocernicich na hrbitove Trasa tam nejkratsi cestou, zpet dle sil, nalady a pocasi.

        Na sobotni Podebrady v 9h sraz v Mochove.

        0 0
        • fousac  

          teda mam ja tohle zapotrebi? vstavat v nedeli nechutne brzo rano a vlat s vyplazenym jazykem za bandou silenejch chrtu..

          ok, dam vam jeste sanci.. ;)

          0 0
        • karliner  

          Čili na Ještědu +/- ve 12?

          0 0
          • jecnak  

            Asi jo. Budem pak davat obed v Osecne, tak tam budem dele k zastizeni.

            0 0
            • (CZ)George  

              Kdy dáte oběd ve Stráži? :-D

              0 0
              • jecnak  

                Kdyz nam neco doporucis, tak klidne hned priste, stejne jsme jeli pres Straz :-)

                0 0
                • (CZ)George  

                  Hm, to mi říkáš brzo :-D

                  0 0
                • Janes  

                  Uran, je tam hezký výhled na vodu :-)

                  0 0
        • Internaut  

          Budu v 8.30 na novem moste v Brandyse.

          0 0
          • kajda93  

            Díky za dnešní Poděbradskou kávu. Nohy se vzpamatovali tak zítra jedu taky Ještěd s váma. V kolik v těch čelákovicích Inetnaute ? 8:15 ?

            0 0
        • R-A-D-I-U-S  

          Budu po osmé někde za Jenčem na cestě k Brandýsu. Když nebudu, tak spím ;-)

          0 0
        • jecnak  

          Malinovy. Skoda, ze se cesta zpet musi odecist. Priste bez jelenu.

          0 0
          • karliner  

            Příště bych prosil trochu poladit trasu (vzhledem ke mně), abych nemusel jezdit jezdit hodinu po Praze kvůli 200 :-)

            0 0
            • indoorajn  

              A mas v tom zapocteno, ze s vetrem v zadech se cesta zpatky odcita!? My z Pocernic mame minus 25km

              0 0
        • indoorajn  

          Dnes uplne zadarmo, pisu si 8 hodin kompenzace. Diky vsem!

          0 0
        • R-A-D-I-U-S  

          Luxus maximální !

          Zbytek fotek hodím na rajče během týdne.

          0 0
          • Internaut  

            0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Fousac si fakt lakuje nehty, aby mu ladily s dresem???

            0 0
            • fousac  

              to nevypada na moji jedenactku ploutev, to bude Edova noha, asi slysel, ze bledemodra jde k ruzovy (v pozadi).. ;)

              0 0
        • jecnak  

          Jo a diskutovany zirafin je opravdu vojenska nemocnice pro pripad katastrofy a v soucasne dobe na prodej.

          0 0
        • Medunka  

          Aby se z Ještědu nestala nová nedělní klasika :-)

          super to bylo, nelituju, že sem jela

          0 0
      • fousac  

        Luxus Malinus Jestedus… a severak v zadech cestou zpatky jako tresnicka na dortu..

        paradni vylet damo a panove..

        0 0
      • Internaut  

        Pohodovy a kochaci vylet i kdyz jsem toho mel za cely tyden dost. Pocasi necekane vyslo. Diky vsem za spolecnost a tesim se priste.

        0 0
        • Dumbíček  

          Pár set km na kochání? No nechci domýšlet, co je pro vás výlet typu trochu sí máknout. Máte můj obdiv. :-)

          0 0
          • R-A-D-I-U-S  

            Měl bys to taky někdy zkusit, je to fain ;-)

            0 0
            • Dumbíček  

              To nedám, já bych tak dojel sotva tam. :-) Ale někdy zkusím vstát ******** brzo a aspoň ty Poděbrady.

              0 0
              • fousac  

                kvuli ty hodince nema cenu se exhumovat a vypravovat na kolo.. :D

                0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  K akci za hodinku v Podebradech jsem se priplet a byl to docela zajimavej zazitek ;)

                  0 0
                  • Dumbíček  

                    No já to mám určitě víc jak hodinu do Mochova, takže ta další slabá hodina do Poděbrad, už je nic. Teda je myšleno nejkratší cestou do Poděbrad, nebo je to se zastávkou na Ještědu? :-)

                    0 0
                    • jecnak  

                      Hodina z Pocernic, od me branky :-)

                      0 0
                      • Dumbíček  

                        A proč je vlastně středobodem Mochov? A případně, kde přesně tam?

                        0 0
                        • Hroch obojzhivelnyj  

                          Jsou tam priznive silocary, pred hotelem Boucek.

                          Mimochodem, Boucek alias BouCzech otevrel pobocku v CMC v Celakovicich na namesti a tamni steaky a psenicne pivo jsou tez velmi priznive, doporucuji.

                          0 0
                          • karliner  

                            Tak to je dobrý tip pro silničáře, kteří nevstávají za tmy, aby stihli zabušit na dveře ještě zavřené kavárny v Poděbradech :-)

                            0 0
                            • Hroch obojzhivelnyj  

                              No je pravda ze ty Podebrady jsou proti Pravidlu #91

                              0 0
                              • Medunka  

                                tak poděbrady nejsou tréninkové ale snídaňové, žádné pravidlo 91 na ně neplatí

                                0 0
                                • Dumbíček  

                                  Snídaně na desátou? Hmm, to si někdo žije. :-)))

                                  Pokud jedete a já se vrátím v pátek z práce nějak rozumě, abych ráno vstal v sedm, tak se připojím.

                                  0 0
                                  • Hroch obojzhivelnyj  

                                    Ja tenhle tyden ne, prace prace.

                                    0 0
                                    • Dumbíček  

                                      Jedete zítra? Kouknu sem v noci, abych věděl jestli natáhnout budíka.

                                      0 0
                                      • koniq  

                                        ahoj, ja se zitra chystam, cca 100–120 km, idealne s nejakyma malyma kopcema – např. Praha – Hostomice – Dobříš – Štěchovice – Praha. Kdyby se chtěl někdo přidat, budu jen rád. Tempo nevysoke :-)

                                        0 0
                                      • Dumbíček  

                                        Koukám, že nejedete, tak taky nevstávám.

                                        0 0
                      • karliner  

                        To třeba já nedám ani autem :-)))

                        0 0
    • kajda93  

      určitě se přidám v sobotu na Poděbrady a s nedělí uvidim jak se bude tvářit pocuchané koleno.

      0 0
    • Medunka  

      Plán na příští neděli http://www.cesyk.cz/zeleznydedek/

      0 0
      • fousac  

        jedete?

        je fakt, ze posledni na silnicnim zavode sem jeste nikdy nebyl, jelikoz sem zadnej nikdy nejel.. ;)

        porozjimam..

        0 0
        • kajda93  

          bohužel v neděli odjíždim do chorvatska (i s kolem) takže letos ne :-(

          0 0
        • Medunka  

          v práci sme se bavili, že tu 50tku dáme :-)

          0 0
        • Gorr GrimWolf  

          Mám strach jako vždycky :D Ani na závody v běhání se mi nechtělo, hlavně na ten půl maraton, říkal sem si, co když to budu muset dojít. Ta ostuda. Nebo dokonce bejt poslední. Samozřejmě to není o tom.

          Bohužel nemám čas, nevyšlo mi to v práci. Tak pokukuju po něčem jiném, nevíte o něčem, co by se mělo ještě jet ve středních čechách? Jezdím asi dva měsíce a rád bych si to zkusil. Otázka je, jak sem na tom výkonnostně. Čím znova velebím, jak už tady někdo někdy psal, dětskou 28 kazetu :D

          0 0
      • kajda93  

        http://sandovka.717.cz/

        Každopádně jedu tuhle časovku. Kdo se pojede taky pořádně provětrat ?

        0 0
      • jecnak  

        Jsem si rikal, ze jezdivam kolem http://fotogalerie.cyclist.cz/…IMG_0379.JPG

        0 0
      • Medunka  

        Ječňák to vzal slušně útokem :-)

        0 0
        • R-A-D-I-U-S  

          Metoda Banzai ? :-)

          0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Chrt jeden. V takovym vedru.

          0 0
          • jecnak  

            Jo jo, uplnej Induuurajn ;-) Staci se podivat do vysledku a je jasny jak to bylo. Zkratka ruka jak se hoji porad ovlivnuje formu, navic 5 tydnu bez treninku je taky znat. Nejsem stale schopny jet takovou tu maximalni kasi a silu jak driv, takze mi v prvni kole na konci ujel balik stovky a pak uz jsme to v mensi skupince se stovkarema dotahali do cile, pred kterym jsem si odjel a dospurtoval do cile. Ze jsem na bedne jsem zjistil uplne nahodou a dost me to prekvapilo. Kazdopadne kase potrenovana takze spokojenost. Snad to bude do zari v pohode.

            0 0
            • Internaut  

              Gratulace! Taky bych chtel nekdy v zivote zazit ten pocit, ze nahodou zjistim, ze jsem na bedne. :)

              0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Ne ze bych nekoho chtel k necemu ponoukat ;) ale pri pruzkumu bojem se ukazalo ze tri vyznacne brdske vrcholy- Tok, Praha a Koruna- jsou diky novemu povrchu dostupne na ziletce. Zvlast stojka na Korunu ma luxusni povrch. K tomu pomotat po peknych mistech prostoru nez zapomenu kde tam je sjizdny asfalt a kde ne.

      Sobota? Praha-Praha-Praha aka Brdska trojka? Tak necele dvoukilo s brdky.

      0 0
      • jecnak  

        Proc ne, zmena je zivot. V tom pripade urcite zajedem i na Padrtske rybniky a Pilskou vodni nadrz. Pripadne pokud si vzpomenu kde presne je, tak se muzem mrknout na maly stabni bunkr.

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          JJ Brdy krizem krazem. Predbezne Pha- Hostomice-Jince-Valdek- letiste Hejlak- bunkry na Jordanu-rozcesti V Prdeli- Koruna- Borska hajovna- Na rovinach -Praha- Zabehla – 3 Trubky-Padrtske rybniky- Nepomuk- Laz- Lazska nadrz- Skelna hut- Tok- Pilska- Obecnice- Picin- Hostomice-Pha. Pha Jince a zpet si necham poradit od znalcu.

          Mapka

          Snaha byla vsude po slusnem asfaltu, za pripadne nevyhnutelne sotky, kostky a errory se omlouvam.

          Vysla moc pekna mapa vojenskych Brd+Tremsina, 1:25.000

          0 0
          • jecnak  

            Jsem pro, jen cestu tam bych s dovolenim upravil pres Mnisek a Dobris, at nejedem stejnou cestou.

            V nedeli predbezne Kokorin na bikach.

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Mozna spis zpatky, abychom zacali v Jincich.

              0 0
              • fousac  

                ale Pavian je na ty spodni ceste… ;)

                priklanim se k jecnakovi.. z dobrise do jincu to sjet jde taky, ne?

                0 0
            • Pedro RB  

              Chystáte se zítra relaxovat na bikách na Kokořínsku? Docela by jsme to tam s Ilkou zas rádi prošmejdili se zkušenými průvodci..

              0 0
              • jecnak  

                Nakonec jsme to dneska uplne vypustili a dali jen silnici – moc prace a neslo zabit cely den. Ale zkuste dorazit na http://www.bike-forum.cz/…ko-2012.html#…

                0 0
                • Pedro RB  

                  V poho. Taky jsme pracovali a navečer dali silnici. Tu akci na konci září sleduju, ale do posledního dne nebudem vědět jestli dorazíme..

                  0 0
          • karliner  

            Podle té mapy to trefím (páč spoustu názvů neznám)? Vydal bych se tam v pátek..

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Vezmi si dobrou mapu, smerovky tam nejsou a pocitej ze ne vsechny asfalky na mape jsou sjizdny smerem z kopce.

              0 0
              • karliner  

                Myslel jsem tu mapu, cos linkoval, protože ostatní jsou nanic.

                Nevím třeba, kde je rozcestí V Prdeli :-)

                0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  Presne tam

                  Tam je treba rovne dolu (na jih) slusna prasna cesta k potoku a na ni navazuje luxusni asfaltova stojka az na Korunu, ale nalevo ta asfaltka jet nejde neb je uplne rozbita.

                  0 0
          • pepan_kladno  

            Ahoj kluci,

            pokud nakonec nepojedu tedy mtbo slidil, tak bych s vami jel. Ale musite byt hodny, dlouho jsem na silnici nesedel…

            0 0
          • teepeex  

            se pridam

            ale nelezte nam priste do zeli jo:)

            rovinkari posrany;)

            cusbus

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Co vas pozoruju tak srdce temnoty uctive objizdite. A ja jsem tam domaci, mam tam koreny :-)

              Budu se tesit, pane kolego.

              0 0
          • jakub_kencl  

            Chtěl bych všem poděkovat za toleranci, čekání na kopcích, Fousáčovi za solidaritu v těch krpálech a Teepeexovi pak následně za dokonalý odtah k Paviánovi. Byla to paráda. Pominu-li, že 80% dne jsem jel v červeném a moc jsem nevnímal, tak sem si to i užil a poznal jaké to je jezdit s těmi co to umí a jak to vypadá ve skupině. Nejen velký zážitek, ale i škola. Budu ještě hodně jezdit a trénovat a jestli jsem vás moc nenasral, tak bych se klidně ještě někdy přidal.

            Tady je záznam té kratší trasy s návratem přes Hořovice: http://www.fotokencl.com/…_08_2012.zip

            A ještě pár fotek, které jsem nacvakal po cestě. Moc toho není, neb jsem nestíhal, ale aspoň něco.

            Ještě jednou díky

            0 0
            • jakub_kencl  

              A ještě jedna sada :-)

              0 0
              • Thapsus  

                Fajn to bylo. Myslím, že jsi nenasral vůbec nikoho a rádi tě příště zase uvidíme :-)

                0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Diky vsem ze ve mne vlozili svou duveru a priste se urcite polepsim ;-). Sebekriticky priznavam ze magickou moc rizku jsem podcenil, a tahat hladove cyklisty cestou necestou byla velka chyba.

                Skupina B se vratila po samych malinovych cestach (az na par der a prechodu pro tanky) pres Padrte a Pilskou, vyhnula se zbabele Praze i Toku, nacpala se svestkama a uzila si Jecnak Expresu z Hostomic.

                U me nakonec s cestou na CM 230km, a ze dokazu po 180km viset Jecnaka s chrty v 45–47kmph (no spurtovat brdky teda pak uz ne) me samotneho udivilo. No a pak v Cernosicich jsem rikal noham Shut up Legs, ale ony zjevne slysely Shut down.

                Vaham ktera skupina se mela lip (kdyz vidim ty rozesmate tvare od paviana a ten stul, hlavne). Jeste jednou dik vsem.

                0 0
                • jecnak  

                  Dobre to bylo. Diky za naplanovanou trasu a nasledne pruvodcovani. Po ose jsem to v klidu natocil az domu, takze neco k tem 230km. Cestou jednu pani v aute vystrasil, kdyz jsem ji predjizdel.

                  0 0
                • 33biker33  

                  Diky vsem za spolecnost a peknou sobotu. Tesim se zase nekdy na silnici.

                  0 0
                • fousac  

                  pekny to bylo, diky… rozhodne sem pro nejaky opakovani, ty osmistovky je potreba pokorit…

                  ale priste si na ty tvoje „sotolinky a peknej novej asfalt“ vezmu nejaky tlustsi gumy.. ;)

                  ani se nestydim, ze sem se ve Strasicich pridal k dezerterum, tam s vama bych stejne chcip… ono i tak to byl docela kalup, ze Zajecova k Pavianovi se pod 40km/h taky moc nejelo, vetsinou dost pres…

                  tesim se na priste…

                  0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Jeste, obed v Nepalu v Nepomuku, nebo sjet do Strasic.

          Sraz tak nejak abychom v 9 odjeli od Barrandaku na Smichove?

          A budete na me hodny, jo?

          0 0
          • jecnak  

            V 8 na Rajske Zahrade at vyrazime vsichni se stejneho mista? Ja budu hodny, jelikoz si v nedeli dam bud Kokorin a nebo nejaky preskilo.

            0 0
            • fousac  

              kudy z rajsky pres prahu? jestli to mam zkusit s vama nebo si ject po svym jak sem naucenej brzo rano popameti, kdyz jeste cestou spim…

              0 0
              • jecnak  

                Metrem na Smichac a odtamtud pod Barandak a po stezce dal.

                0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  Tak, uz jsem se lek ze chces pres Prahu po ose.

                  0 0
                  • Medunka  

                    A já si říkala, že bych měla společnost po cestě do práce :-)

                    0 0
                    • jecnak  

                      Nas nekde chytis cestou z prace a dotahnes polomrtve domu.

                      0 0
                      • Medunka  

                        a tam vás dorazím, jasné jak facka

                        0 0
                • fousac  

                  pisu si.. 8:00 Rajska nebo 8:30 pod barandakem u potucku..

                  0 0
      • fousac  

        ja bych jel… budete na me hodni kluci? ;)

        0 0
      • karliner  

        Potom bych prosil o nějaký záznam trasy, poněvadž na průzkum bojem nemám energii a mám to za humny…

        0 0
        • treatt  

          Taky bych se přimluvil za záznam z Garmina :) O víkendu tu opět nejsem, takže smolík pro mě..

          0 0
        • Thidney  

          taky prosim o zaznam, jsem na dva tydny zasitej na jihu.

          0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        hmm, to vypada dobre…

        0 0
        • jakub_kencl  

          Když jsem ráno hovořil s Hrochem při předávání čepis do tipovačky, tak se tvářil jako mírumilovný člověk a pak toto? ;-)

          Dlouho to tady čtu a závidím a myslel jsem si, že bych vás někdy, někde prubnul uviset, ale tohle fakt ne, to bych nedal. Navíc musím být odpoledne doma, tak že bych na vás počkal v Řevnicích nahoře u hřbitova (pokud nezvolíte ten Mníšek) a pak prubnul uvlát někam k Jincům, Valdek a pak bych musel zpět, ale obávám se, že s vaším tempem umřu již někde v Podbrdech :-(

          Přes Mníšek bych mohl koneckonců taky, někde u Řitky, Mníšku…

          Do pytle, do čeho jsem se to navezl ;-)

          0 0
          • R-A-D-I-U-S  

            Proboha jaký tempo ??? My jsme tady samí cyklotůristi ;-)

            0 0
            • jakub_kencl  

              já vím, zevl, pohodička,kochačka, na vyjetí, jedou dámy … a pak jsou to průměry jak na UCI ;-)

              0 0
      • StrejdaS  

        V kolik budete (jestli vubec budete) u Paviana? Ja ze bych po praci dojel na biku, ale driv jak v pet tam nebudu.

        0 0
        • jecnak  

          My taky ne. Tezko rict, zavolej pak TPXovi pro info, kde se zrovna nachazime.

          0 0
      • jecnak  

        Tak tedy pro poradek mista srazu:

        • 8:00 Rajska Zahrada
        • 8:45 pod Barandovskym mostem na cyklostezce u usti potucku do Vltavy
        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          dik, zrovna jsem to sem chtel napsat.

          Rajska zahrada kde presne, jak konci stezka po strese metra?

          jo kudy myslis jet do Jincu, aby se mel Jakub kde chytit?

          0 0
          • fousac  

            jen pro info, stezka po metru je momentalne zavrena..

            0 0
          • jecnak  

            Na Rajske asi primo u nastupiste smer do centra u posledniho vagonu.

            Trasa asi nejak takhle http://www.bikemap.net/route/1795517… s tim ze bych jel opacne protoze z Hostomic je to zpet porad dolu z kopce.

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Ok. Skoda tu cestu po metru uz jsem si davno chtel projet.

              Hmm Revnicak hned ze zacatku, to bude dlouhej den.

              0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Jeste abych nezapomnel, snazil jsem se aby to bylo vsude dobre sjizdny a bez sutru, a horsi useky aby se jely do kopce, ale neco malo deravin, sotky, kostek a panelky tam bude, na nedelni svatecni kola to neni.

              0 0
              • jakub_kencl  

                Mám jenom jedno kolo, vezmu o duši navíc :-(

                0 0
              • Jitkola  

                Ojoj, mám právě nového Bianchi fofrníka obutého do Ultremáků.

                Tak to budu muset ještě zvážit…

                0 0
            • JMT  

              Neni nahodou ve Voznici most zavrenej ? Vim ze jeste tak pred mesicem urcite byl…

              0 0
              • morgan2  

                už je prý otevřen

                0 0
              • jecnak  

                Dik za info. Myslis, ze i pro pesi je nepruchodny?

                0 0
                • JMT  

                  Hele ja fakt nevim jesli uz to neni hotovy, ale kdyz jsem tam onehda jel autem tak jsem koukal ze to uplne datelny asi neni :-/

                  0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    Na webu RSD pisou ze to maj otvirat 31/8.

                    0 0
                    • jakub_kencl  

                      Z Mníšku se dá jet když tak podel R4 po staré. Je tam sice v části skládka zeminy, ale dá se to projet.

                      0 0
            • teepeex  

              jsem to naklikal do mapsource, a nabastlil do gpsky, takze se bloudit nebude

              bikemap

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Po prostoru to mas opacne, ale tam to docela znam. Leda ze bych zdechnul, coz nevylucuju.

                0 0
          • jecnak  

            Tak me napada, videli jste nekdo zitrejsi predpoved? Moc nadejne to nevypada :-/

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Podle Norniku by pres den prset nemuselo.

              0 0
            • fousac  

              par dni uz predpoved sleduju a v 8 rano by v praze melo prestat prset.. (tam na zapade jeste driv)

              takze se nenechte rano odradit, pres den prset nebude a rani mokro po noci fronte hned oschne, ponadz ma bejd vcelku teplo..

              0 0
          • jakub_kencl  

            OK budu ráno připraven nahoře na Řevničáku. Vyjedu dříve, abych vás rovnou na začátku nezdržoval.

            0 0
        • Jitkola  

          Zkusím to s Váma, když tak se někde odpářu :o)

          0 0
          • jakub_kencl  

            Teď jsem si naklikal tu variantu přes Mníšek a Dobříš a vypadla na mě děsivá čísla. Asi budu muset někde krátit, abych nezdechl na zpáteční cestě. Tok vynechám zcela určitě, tam jsem byl minulou sobotu a na Praze vlastně taky, tak budu relaxovat na Třech trubkách :-)tedy pokud tam dojedu.

            0 0
            • fousac  

              super, treba nebudu na umreni sam.. ;)

              rovinky za tema posukama jeste uhakuju, ale jak prijdou kopecky, tak to je konec..

              0 0
        • Reggie  

          8:45 budu pod Baranďákem, schovaný pod mostem aby na mě nepršelo :-)

          0 0
    • kajda93  

      Zdravim. V sobotu mám časovku a v neděli bych docela uvítal klidnější Poděbradskou snídani. Přidá se někdo ?

      0 0
      • Internaut  

        Pojedu. V nedeli v 9 hodin sraz v Mochove, OK?

        0 0
        • jecnak  

          Myslete na me v dobrem. V 11 v nedeli konci 24 hours LeMans v Saratici :-)

          0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Andel na jednom rameni rika Malta, cert na druhem Podebrady. Uvidim kdo vyhraje, ale spis fandim andelovi. Kdyztak se ozvu.

          0 0
        • kajda93  

          Ok tak v 9 v Mochově. Kdyby se něco změnilo tak bych dal vědět smskou, ale mělo by být vše ok.

          0 0
    • John Tequila Lemon  

      Sobota 8.9. a neděle 10.9. jel by někdo? Nepojedu nic hroznýho, mám po antibiotikách a 4 týdnech kurýrování, takže něco v klídku na 3–4 hod, jelo by se tak v 9:30 tady na té zastávce … pokud se chcete někdo přidat písněte ať vím jestli čekat.

      0 0
    • Thidney  

      kdyby jste se v neděli, po kávičce v Poděbradech nudili, tak si stihnete střihnout kostkový kriťas v Kolíně okolo návsi – http://www.ckkolokram-svijany.cz/vck/

      0 0
    • jecnak  

      Nepojedem se zitra mrknout na ten silnicni retro zavod + treba nejakou cukrarnu. Holky ve Msene mely naposled na tabuli napsano mnohoslibne „dame vsem“ v zavorce za tim sice najist. Podle rosnicek ma byt slunicko.

      0 0
    • StrejdaS  

      Cau, nejeli byste nekdo v nedeli na Kozakov. Docela by se hodil nejaky praser, protoze sever moc nejezdime a nerad bych v noci po 300 km bloudil okolo Liberce. :)

      0 0
    • jecnak  

      Zitra v nedeli 15.9. sraz na podebradskou kavicku v 9 v Mochove u hotelu.

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Jen tak OT, tip na Den Architektury:

      Industriál Kokořínska

      Cyklovýlet po technických památkách Kokořínska s atelierem Riofrio: sladovna ve Mšeně, pivovar v Lobči, sušárna chmele v Dubé a další zajímavosti.

      sraz: ne 30. 9., 10:00, Mšeno, náměstí Míru, u kašny

      0 0
      • karliner  

        Abych dorazil na sraz na kole, musel bych vyjet s Aurorou :-)))

        0 0
    • koniq  

      Někdo zítra na cca 100 km kamkoliv z Prahy?

      0 0
    • treatt  

      Tak v sobotu jsme konečně vyzkoušeli slavného Olivera v Poděbradech..

      Tedy jako velice příjemná zkušenost. Seděli jsme venku na otevřené zahrádce, každý jsme měli k dispozici dvě deky, milé :) Dýňová polévka jim zrovna už asi potřetí ten den došla, tak jsme si dali náhradou karotkovou, což bych si bez doporučení opravdu nevybral. Sevírovaná v nahřátém talíři (takže zůstala i venku teplá až do konce), krémová, s grilovaným prsíčkem a překvapením v podobě trochu bramborové kaše, v součtu naprosto vynikající záležitost, myslím, že ani pan Pohlreich by neměl moc co vytknout :) DOmácí lívanečky dobré..no a zbývá kafe.

      Mno, na to, že to je Café Oliver popravdě nic extra. Ano, na české automatové žbrďoly v obřím hrnku to bylo neporovnatelné, ale prostě takový ten espresso automat standard, co opravdu nemá čím nadchnout. V prvním macchiatu celkem silná kyselost, u závěrečného doppia už to bylo lepší. Neurazí, nenadchne. Celkový dojem ale vynikající, takže díky za doporučení!

      0 0
    • Medunka  

      Já vím, je podzim, ale co v neděli, šnečkové tempo to Poděbrad

      0 0
    • R-A-D-I-U-S  

      Nějaké návrhy na sobotu ?

      0 0
      • jecnak  

        Ja jsem volny. Co ten Kokorin?

        0 0
        • jecnak  

          At se nekam hnem. Co trebas v 9 sraz v Drevcicih u zvonice?

          0 0
          • R-A-D-I-U-S  

            Bike ? Ok.

            0 0
            • McBlacky  

              tak pojedte bike s náma ne?

              0 0
              • jecnak  

                Pojedu s Jitkou v nedeli do Koko. Pokud ted vyjde predpoved a zacne lejt az pozde vecer. Pruzkum novych cest.

                0 0
            • jecnak  

              Silnice kdyz z Drevcic.

              0 0
    • Internaut  

      Zitra jedu na podebradskou kavu. Kdo by se chtel pridat, tak v 9.00 v Mochove u hotelu.

      0 0
      • jecnak  

        Mozna se pridame pokud nebude lejt. Kokorine vse durch mokry. Na silnicce mi nahoru na Romanov parkrat podklouzlo zadni…

        0 0
      • Medunka  

        Stálo to za to, aneb … http://www.menstyle.cz/…debrady.html

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Not bad here either…

          Slunicko, kratasky, silnice jako detska prdelka- tak asi 20 MPH (miles per hole), minimalni provoz- :-P

          Po vcerejsku a dnesku uz vim co jsou to rolling hills- zadne dlouhe kopce, ale snad ani metr neni po rovine.

          BTW zimak dnesni mi neprisel proti Eddiemu moc jako upgrade; jede hezky, ale pohodlnejsi urcite neni; a do kopecku taky nejak extra super netahne. To Edovo rejsmasina mi prisla jako jinaci beast. Zas vcerejsi size 60 s drsnackymi prevody 53–42×13–21 taky nebyla idealni…

          0 0
          • Medunka  

            teda jako žádný rozdíl mezi ocelákem a karboňákem jo

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              No zadny rozdil to zas ne, ale nevim jestli rozdil k lepsimu :) Mozna je to o zvyku. Spesl se rozjizdel pekne do rychlosti, z mirnyho kopecka, az jsem si rikal jestli tacho nekeca (nekecal, podle vzdalenosti), ale zas ne ze bych si sedl a rekl wow! to chci.. Je to spis o pocitech, na najeky presnejsi srovnani by to chtelo svezt se hned po sobe. Pamatuju jak jsem se svez na Edovo kole a to urcite lip zrychlovalo, ale pak jsem presed zpatky na svou ocel a to bylo jak kdyz stoupnes do backurek.. Budu muset Edu premluvit na repete, tenkrat to mel novy a zrovna zaclo prset, tak jsem se bal.

              0 0
          • jecnak  

            Krasa, hned bych taky vyrazil. Jinac co se tyce srovnani, tak zrovna oyhle karbonovy zabradli je delany na pohodli a ne na trhani asfaltu, takze je to lenoch.

            0 0
          • R-A-D-I-U-S  

            Ty jooo, zaavist !

            0 0
        • Internaut  

          Diky za společnost.

          Btw. Tady jsou ty zámky – například toto . Ale chtělo by to vidět – z fotek neodhadnu velikost.

          0 0
          • Medunka  

            Který konkrétně myslíš? Stránka se otevřela na seznamu produktů.

            Tendle by šel, ne? http://www.abus.cz/…ombiflex/264

            0 0
            • Internaut  

              Oops, link jsem poplet.

              Jo, myslel jsem toto- ten 201/70 by mel byt o neco mensi. Asi do toho pujdu…

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Na takovy to odlozeni pred Oliverem a na Grade? Jen abych byl v obraze.

                BF by asi novou rejsmasnu neslozilo…

                0 0
                • Internaut  

                  Jojo, je to o neco vyssi level nez pouzit prilbici… :)

                  0 0
              • Medunka  

                Kolega jede zítra do Abus doplnit stav skladu, takže pokud chceš, tak si řekni

                0 0
                • Internaut  

                  Jo chtel bych, ale Tve zitra je asi vcera… :)

                  V pristim tydne se tam asi zastavim, uvidim jak to pujde v rachote.

                  0 0
            • Medunka  

              Jako klíčky od auta

              0 0
              • treatt  

                Tož to je šikovné toto! Budeš jich mít vícero?

                0 0
                • Medunka  

                  Není problém objednat, když bude vážný zájem

                  0 0
          • jecnak  

            Bylo to paradni. Preset pak zas prestalo, aby tesne u branky zaclo. Kdyz vydrzi pocasi, chtelo by to o vikendu toho bika.

            0 0
        • karliner  

          Autor je evidentně důvěryhodný člověk :-)))

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Ty jsi evidentne neduverivy clovek :-)))

            Exot to evidentne je, myslis ze se mu neda verit ani recenze podniku? A to ani nezminil pisoary vylozene platky citrusu…

            Ale pekny stranky :-) myslim ze par mistnich useru by tam dobre zapadlo.

            Treatt napsal skoro to samy, je on taky exot?

            Hale nezbyva nez to vyzkouset osobne, stejne bys mel zacit najizdet na to Mortirolo, abys s sebou nemusel vezt gumovy navleky na kufry :-)

            0 0
            • Thidney  

              Treatt je exot par excellence, online komentovat to co jde v televizi (tour) na internetovem foru – to je proste jasna diagnoza

              0 0
            • karliner  

              Až přestanete vyrážet za tmy ze srazu, který je hodinu jízdy od Prahy, pojedu možná s vámi :-)))

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Mel bys tu jizdu za sera potrenovat, asi budes na Mortirolo za sera vyjizdet a na Stelvio za tmy dojizdet :P

                0 0
                • karliner  

                  No, jsem zvědavej, kolik mi tam naložíš frájo :-))).

                  Abys tedy ale nebyl překvapenej, že na rozdíl od Poděbrad to je placama do kopce. Ale na druhou stranu, cestou na Stelvio jsou dvě kavárny, tam bude tvoje výhoda :-P

                  0 0
    • Internaut  

      Caffe Oliver – Babica nebo creme de la creme? Kdo chce poznati necht se dostavi v 9:00 u Mochovskeho hotelu..

      0 0
      • jecnak  

        +2

        0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        Jezdíte taky někam jinam ? :-) Ale dlužno říct že jsem dnes hotel v Mochově míjel…

        0 0
      • jecnak  

        Dobre to bylo, diky. Po vcerejsim Kokorine a predchozich dnech jsem toho mel tak akorat.

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Chtel jsem kontrovat nejakym vymazlenym Cafe s kafickem a donutem nebo bagelem, ale nakonec jeste rad vzal zavdek dobrym byt rychlym kafem v Saxapahaw Ballroom (protoze zabloudil, abych byl doma za svetla). Ale to velky americky kafe ma neco do sebe, zvlast kdyz je zima a vitr (medium=14 oz= asi 4 deci). Priste zkusim v Oliveru Americano.

        110 mil dneska, uz si na uhli docela zvykam :-)

        0 0
        • jecnak  

          Tise zavidim teple pocasi a vubec :-)

          0 0
        • treatt  

          Hele a myslíš velký americký kafe nebo fakt americano? Jako já si taky rád občas dám mega kýbl třeba u Costy, kde jsou ale dvě silná espressa a zbytek hutně našlehané mléko..klasický americáno je ale žbrďola, kde se trocha kafe rozředí v rybníce horký vody..nechci poučovat, jen mi to přijde jako velký rozdíl :)

          0 0
          • karliner  

            Tak jak to popisuješ je jedno voda s příchutí kávy a to druhé pěna z nějaké mlékupodobné tekutiny s příchutí kávy :-). Ať tak anebo tak, chudák Hroch, měl se lépe učit a mohl by jezdit k Oliverovi :-)))

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Nevim co vari u costy, ale americky kafe je celkem instituce. A uprimne, hlavne to bylo teply a bylo toho hodne.

              Zvedav co nabidnou u Olivera.

              0 0
    • Internaut  

      Zitra vyrazim pro zmenu na alkaloid do Podebrad- 9.00 sraz v Mochove u hotelu pro pripadne zajemce…

      0 0
    • Gorr GrimWolf  

      Nechce se někomu zítra na silnici v okolí Řevnic? Delší švih – okolo stovky, v poklidu :) Aby to rychlejc utíkalo. Plánoval sem vyjet někdy okolo 10–12 hodiny.

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      ?Uno cafe americano, v nedeli Olivera, prvni zimni?

      3/4 u vrtule, 9 Mojave?

      0 0
      • jecnak  

        Budem tam.

        0 0
      • fousek  

        Mluvte kapku srozumitelneji a nekdy casem bych se pridal.

        0 0
      • Pedro RB  

        Pěkně jste dávali po poděbradském Zámostí v 10:30 už domu? My jeli teprv (autem) z nákupu ;-/. Včera jsme dali 105 (resp. 75), ale dneska se nějak nemůžem ukecat.. Zdravěj Ilka a Pedro

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Stribrny myslim auto? me pripadlo ze nas nekdo zdravi. Tak zdar :)

          Ale spis az tak k 11.h. Z vytopene kavarny se nechtelo, a pak bylo treba se rychle rozehrat.

          Takove prijemne zimni uz to vcera bylo.

          0 0
          • Internaut  

            Cas 10.30 by odpovidal – ve 12 jsem dorazil na Grado.

            Jinak diky vsem za spolecnost. Bylo to vcera fajn. Diky.

            0 0
          • Pedro RB  

            Tak to jsme nebyli my. Věnoval jsem se řízení tmavě modrého S-Maxe a vás zaregistroval až když jsme se míjeli u odbočky k Jízdárně a nestihnul ani bliknout. Jen mě zaujalo, že zkušeně ignorujete zaneřáděnej cyklopruh a jedete pěkně ve vozovce, i když byl docela provoz. Hlavně, že jste ve zdraví dojeli. Já se vykopal jen odpo na hodinu..

            0 0
    • jecnak  

      Brusloabstak? Nedele? Podrhadska tun?

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Podle predpovedi to vypada nadejne na luxusni brusleni. So mozna, v ne velmi pravdepodobne, a mozna to v sobotu uz nekdo zkusi a budou nejake zpravy.

        Mam cas v so i v ne tak do 2 doma. Nejake biky?

        0 0
        • jecnak  

          A co dat v nedeli biky v Koko a s sebou pribalit brusle a pokud to pujde, tak se sklouznout? Jsem asi srab, ale na sobotu vubec neverim. Do dvou doma by to ale s bikovanim urcite nebylo. Pokud by nekde udelal v sobotu pruzkum, tak bych jel klidne i jen na brusle.

          Nabizi se tedy sobotni Mseno na silnickach a pruzkum tloustky ledu cestou zpet.

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Jj tak nejak by to slo, jen mam silnicni kola na ortopedii na vysetreni, mam si je u MUDr. H. vyzvednout dneska, tak snad budou.

            Predbezne, v Drevcicich, so v 9?

            0 0
            • jecnak  

              V devet mi to vyhovuje, budu tam.

              V nejhorsim se zastav u me, desitkovy Shimano bych mohl na sobotu postradat. Chodit to bude.

              0 0
            • karliner  

              Celej rok se vám směju, že jezdíte za tmy a tuhle sobotu už budu dávno drandit, když vy budete strkat nosy z vrátek :-)))

              0 0
              • jecnak  

                Tak bacha na naledi. V mistech, kde asfalt pres den prohralo slunce, to dnes rano klouzalo.

                0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                No vidis, jezdit brzo je normalni. Az my budem strkat nosy z vratek, tak ten tvuj uz bude zralej na upadnuti :)

                0 0
                • karliner  

                  Normální to rozhodně není podle karlinerovy „way of life“…

                  0 0
            • Internaut  

              Mseno zni lakave, ale budu muset zvolit nahrani program. Po 2 mesicich flakani by to v u mne nebylo ZDV :( Trocha kase by mi normalne nevadila, ale pri zitrejsi kose nechci riskovat.

              0 0
              • jecnak  

                Ja jedu na zimaku, takze v mi nevadi jet pomaleji. Otazka co pan Eddie, zda jeste nema abstak.

                0 0
                • jecnak  

                  No a da se jet tam i zpet pres Melnik, takze odpadne Repeenberg a dalsi.

                  0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Pojed, Eddie je uoplne vybourenej.

                0 0
        • jecnak  

          Fajn vyjizdka. Myslim ze i ten risk vydat se po snehu a ledu na silnickach stal za to. Blatnik opraven.

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            JJ, 111 km malinove zmrzliny. Me ta Styby vlozka docela bavila. Edo rozhodne jsi zavahal :-)

            Zima ani moc nebyla, cekal jsem to horsi. Tedy ne ze by nebylo tezke se odlepit od kamen u Grobiana…

            Zitra vyrazime s rodinou kolem 9.30 s bruslemi smer Harasov.

            0 0
            • karliner  

              Grobián už není v klatbě???

              0 0
              • jecnak  

                Ono neni moc z ceho vybirat, protoze z otevrenych a varicich hospod je v okoli uz jen U baby Subrovy. Pobuda, hotel Kokorin a Galerie Truhlarna patri pod stejna kridla jak Grobian. Pres tyden vari (polivku) jen v Truhlarne. A jinak, ne Grobian uz neni v klatbe.

                0 0
    • jecnak  

      Tak pokud vydrzi pocasi, zitra uz pujde bruslit na 100% na podhradske tuni v Kokorinskem dole a na vlastni nebezpeci na Harasove. Dnes otestovano, zitra par centimetru mrimrzne. Zitra se tam budem pres den pohybovat.

      Realne vidim pristi vikend i vetsi plochy.

      0 0
      • Medunka  

        Harasov dneska super

        Videjka z vypalování rybníka někam možná šoupnu

        0 0
        • treatt  

          Pěkněěěě!

          My včera ještě žiletky, nádherný azůrko, ale během polívky v Přerově se charakter projížďky poněkud pozměnil :)

          Každopádně 100m skidy na liduprázdných silničkách na Spořilově spolu s tou romantikou, zážitky, na které se nezapomíná :)

          0 0
          • jecnak  

            Ja jen doufam, ze prohrnou cyklostezku. Po nezapomenutelnych zazitcich cestou do prace az tak netouzim :-)

            0 0
            • Medunka  

              jo, cestou do práce to budeš mít po cyklostezce veselé …

              0 0
        • R-A-D-I-U-S  

          Moc pěkný !

          Včera v brdech začátek super, závěr malina :-)

          0 0
          • jecnak  

            Ty jsi teda soukromnik. Pekne.

            0 0
            • R-A-D-I-U-S  

              Vlk samotář (šedivej) ;-)

              Sem přitáh v sobotu pozdě v noci ze služebky, vyspával v neděli skoro až k obědu tak už moc na výběr nebylo. Ani v bikovejch nic vyvěšenýho…

              0 0
    • jecnak  

      Zitra (v sobotu) Podebrady? Sraz v 9 v Mochove. Odpoledne ma lejt, takze to akorat vyjde.

      0 0
      • jecnak  

        Jo, prosim spolujezdce o instalci blatniku. Treba aspon bikove placacky, at nevypadame jak hornici.

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Jeste potvrdim, kazdopadne nedele se mi nehodi.

          Jestli s blatniky tak na festce, ne abyste mi z toho udelali kadencni cviceni. Stejne jezdis deset metru za nama, jak Arab za svyma manzelkama.

          Po Celakovicich je spousta ledu, mimo to snad bude trochu lepsi, ale i tak. Nebyl by lepsi bike, dejme tomu do Nymborough kolem reky, to je casove tak stejne?

          0 0
          • jecnak  

            Hlavni cesty jsou v pohode. Prosoleno rozjezdeno. Jestli Podebrady nebo jeste zkratit bych nechal na rano, ma prijit slusny slejvak.

            0 0
          • jecnak  

            Nebo jestli se ti echt nechce, tak muzem dat sraz v Brandyse na novem moste a dat neco kolem Lhoty + trail do Pocernic a dal pres Klanovice a v Horousanech se rozdelit.

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Ja bych byl fakt spis pro bike. Tak v 9 v Brandyse?

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Casove tak jako Podebrady, po o. doma, bych potreboval.

                0 0
              • jecnak  

                Budem tam.

                0 0
                • Pedro RB  

                  Všude mimo prosolený hlavní tahy je kurevský náledí. Tak dobře dojeďte!

                  0 0
                • karliner  

                  Tak to jsem na vás zvědavej :-)

                  Já málem kvůli náledí nedošel ani ráno pro noviny…

                  0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    No porad jeste mame nejaky pud sebezachovy :-)

                    Teda dobra sklenena hora, dneska.

                    0 0
                    • jecnak  

                      Dneska to ale bylo v pohode. Misty teda louze fest hluboky, ale jinak pekne a slunicko.

                      0 0
                      • Hroch obojzhivelnyj  

                        Heh jen vysvitne slunicko, Jecnak vyrazi do dali. Potkal jsem te v Nehvizdech, ale nestih protroubit :-)

                        0 0
    • jecnak  

      Kdyby se chtel nekdo jeste v nedeli 23. projet do Podebrad na kavicku, pojedu tradicne kolem 9. pres Mochov. Alternativa jsou dortiky ve Stare Boleslavi.

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Ja bych se pridal, celkem jedno kam. Mam relativne volno so i ne dopo, tak mozna bych se v sobotu otocil na biku kolem reky do Nymborough a v nedeli Podebrady? Edo?

        0 0
        • jecnak  

          V sobotu jsem ve Vidni s Jitkou a v nedeli je v praci, takze pro me prichazi do uvahy jen nedele. Spis bych ale radsi neco pohodoveho po silnici, pricemz vzhledem k predpovedi budem asi radi i za tu silnici.

          0 0
        • Internaut  

          OK. Muzeme dat v sobotu bikovy Nymburk, nebo silnicni „neco-kolem-kila“. Mam odpoledne nejake plany…

          0 0
        • Internaut  

          Diky – paradni.Prijel jsem si pro drzkopad az ke Gradu. Pocasi skvele nacasovano.

          Koleno snad v pohode – nasadil jsem konskou mast.

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Warning! Internaut si zkombinoval doma valce se simulatorem stihacky, a podle toho uz to zas vypada :-)

            Pekne to bylo, snad to pujde i zitra .

            0 0
            • jecnak  

              Parada, tak to se pozdravime v Mochove a pak na me u Olivera pockejte. Uvidime co bude rano padat. Pokud nic ci malo neceho, tak jedu.

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                :-) Abych nezapomnel, cukrarna v Nymburce na kraji namesti +++ (kava, zakusky, slecny).

                0 0
      • Internaut  

        V nedeli bych na podebradsky kofein jel (v 9h v Mochove), ale nelibi se mi pocasi. Uvidim zitra podle predpovedi.

        0 0
    • jecnak  

      Zitra tedy?

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        9 Mojito, zkontrolovat zda podavaji svatecni snidane u Olivera? Mam byt na 12.30 zpet (obed u tchyne).

        0 0
        • jecnak  

          Budeme se tesit.

          0 0
          • Pedro RB  

            MOžná se u Olivera potkáme nebo se pak na kousek přidáme. Okolo 10:30 tam budete?

            0 0
            • jecnak  

              Myslim, ze uz od 9:45. Bude-li otevreno posedime vetsinou aspon pul hodiny.

              0 0
      • Internaut  

        Zitra jsem bohuzel mimo… tak aspon zavistive preju hezky vanocni svih.

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Aspon jsi nas prijel pozdravit (a zkontrolovat) :-)

          Prijemne posledni letosni kolo, oliver otevreny az od 11, ale aspon jsem poznal povestnou pumpu se sekanou :-)

          Dik za svezeni, bylo toho tak akorat.

          0 0
          • jecnak  

            Taky diky. Byl jsem teda notne vynervovany z tech slidu. Na leto si porad zive pamatuju, i kdyz jen na silnicce.

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              To musi byt fakt plastema, me to trosicku klouzlo jen jednou, na moste pred Podebradama. A to mam na ty festce na dojeti prastary Rubino, ktery mi vzdycky prisly na vlhku kluzky.

              0 0
              • jecnak  

                Ted na Fusionech je to jiny kafe, nemluve o mnohem sirsim rafku a dobre brzdne plose. 420ky RIP

                0 0
        • jecnak  

          Radi jsme te videli. Pozdravuj doma.

          0 0
      • Honzis  

        chceme jet v 9h z křižovatky za Semicema, jak se jede na Lysou-S.Vestec, ale jelikož momentálně nevidím vedle na barák, tak tomu ránu moc nedávám. Dneska přitom na Ondřejově +11C a azúro!

        0 0
        • jecnak  

          Kolem 9:10–15 budeme zrejme tudy projizdet. Pridejte se.

          0 0
    • Medunka  

      Jinak Štastné a Veselé

      0 0
    • Internaut  

      Zitra jedu na podebradske kafe. Kdo by se chtel pridat – budu v 9 hodin v Mochove u hotelu.

      0 0
      • Internaut  

        Vitr byl vskutku osvezujici a v kombinaci s teplotou a vlhkosti se z toho vyklubala nejaka zvlastni az primo sfinska kosa…

        0 0
        • jecnak  

          Jel jsem vcera na Moravu. Dojel jen do Holic a teda vitr byl jak rikas osvezujici celou cestu.

          0 0
        • šimlos  

          Včera to docela šlo ale dneska jak píšeš,přijel jsem zmrzlej jak preclík a to jsem vyjel po obědě..divný počasí.

          0 0
          • R-A-D-I-U-S  

            Skoda ze si nejel s nama, byl to luxus

            0 0
            • šimlos  

              Já se nemoh ráno nějak vyhrabat a samozřejmě mě to pak štvalo,jak jinak..Na Vyžlovku po Černokostelecký,bez Haloun,pivka a sám – slabá náplast :-)

              0 0
    • Internaut  

      V pondeli razim cca kilo smerem Kostelec n.C.L., Kourim a zpet. Kdo by se chtel pridat tak v 9.00 u hotelu v Mochove.

      0 0
      • karliner  

        Co se děje, v Poděbradech je zavřeno???

        Ale možná se potkáme, vyrazím podobným směrem, avšak o dost později :-)))

        0 0
        • Internaut  

          V kolik pojedes?

          0 0
          • karliner  

            Já fakt nevim, ale chtěl bych mezi 9 a 10 vyrazit. Jenže mne čeká ještě večerní návštěva, tak raději neslibuji nic nikomu ;-)

            0 0
        • šimlos  

          Škoda že musím zítra do práce.

          0 0
          • karliner  

            Na Nový rok v Halounech ale chybět nebudeš!

            0 0
            • šimlos  

              Doufám že ne a do práce nebudu muset ale není to ještě jistý.

              0 0
    • Internaut  

      Tak dnes to nebylo opravdu zadarmo. Vítr slušný a ve druhé půlce jsem se cítil jako v sámom epicentre cyklóna .

      0 0
      • jecnak  

        To verim, ja se zitra jen vyvencim cestou z prace. Co sobota a nedele?

        0 0
        • Internaut  

          Muzu so i ne.

          0 0
        • Internaut  

          Muzu so i ne.

          0 0
          • jecnak  

            Co tedy v sobotu neco delsiho, napriklad Mseno a v nedeli klasiku?

            0 0
            • Internaut  

              OK

              0 0
            • Internaut  

              OK

              0 0
              • jecnak  

                Ale s vama dvema teda nejedu ;-)

                0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Jeste nevim, chyt jsem na sumave chorose a zatim je to nerozhodne.

                Jo a taky 5/1/2012 mam v denicku napsany Mseno tucnym cernym pismem a taky jste u toho byli vy dva (at uz je vas kolik chce)

                0 0
    • jecnak  

      Tak tedy zitra v 9 v Drevicich. Dal bych Mseno s nejakou oklickou.

      0 0
    • Internaut  

      Zitra Podebady. Sraz pro zajemce v 9 hod v Mochove u hotelu.

      Zadarmo tam – peklicko zpet.

      0 0
      • jecnak  

        Budem tam. Za dnesni osvezujici spolecnost, diky.

        0 0
        • Internaut  

          Ja dik za odtah. Doufam, ze se casem srovnam a pomuzu.

          0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Osvezujici spolecnost? jako ze nemel blatniky? Bych tam bez blatniku byl za cernou ovci…

          Nakonec lehke rodinne vodni brusleni na trech rybnicih v Koko, az prekvapive velmi dobre ledy.

          Zitra snad, ale budu se hodne schovavat.

          0 0
          • jecnak  

            Osvezeni tentokrat prichazelo shury. Kde jste bruslili? Mne prisla od pohledu pouzitelna jen Podhradska.

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Na Lhote, Harasove a Podhradske. Na Lhote by se nasla koupaci mista, na Harasove ani ne. No a na Podhradske je to vzdycky nejtlustsi. Prekvapive ani led nebyl moc mekky.

              Odpoledne na Harasove krasne lehala mlha na vodu

              0 0
      • Internaut  

        Panove diky, cesta z mesta nebyla zadarmo.

        0 0
        • Medunka  

          Dobrý monitoring že mám začít vařit :-)

          0 0
        • jecnak  

          Taky diky. Doufam, ze pristi vikend bude vice prasny.

          Pred chvili jsem se vratil z garaze. Operace stredu se povedla. Leva miska musela jit pod plamen, aby sla povolit, klic je na vyhozeni.

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Jo, bude prasnejsi. Slibujou prasan.

            Ja dekuji za luxusni odtah, doufam ze priste to bude lepsi a ze budu moci jet i v jinem modu nez „kliste“ nebo „zoufale kliste“.

            Vnejsi miska? Ja vcera sundaval starou volnobezku, a nemel stahovak. Poskadlil jsem ji vrtacim kladivem a sla skoro hned, doporucuji.

            0 0
            • jecnak  

              Miska – Nejdriv jsem zkousel klicem rukou, pak nohou, pak metrovou pakou a to se rozevrel klic. Pak nastoupil plynovy horak a pak to slo krasne.

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Nj, pristi klic bude muset byt bytelnejsi

                A vubec, nestras, kdyz si predstavim tech kol co mame doma..kinexy v alu miskach, co stojej venku…

                0 0
                • jecnak  

                  Ono zas po nahrati samotneho stredu jde vysroubovat bez problemu. Ramu se plamen ani nedotkne, takze o lak neni treba mit obavy. Jen ten stred je pak na odpis, protoze se vyvari vazelina.

                  Klic mam objednany od Parktoolu zase plechovy, ale mam obrubu kolem dokola, takze se neroztahne. Ten nastavec na golu by byl fajn, ale potrebuju obcas pracovat i nekde v terenu a tam golu nemam.

                  0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    Misky stredu v terenu?

                    0 0
                    • jecnak  

                      Na dovolene treba, na 24hours a tak. Mam v kufriku na naradi omezeny prostor.

                      0 0
                      • Hroch obojzhivelnyj  

                        ?

                        No ale misky zrovna?

                        Mimochodem Campa ma jiny misky samozrejme, ale shi klic pasuje (je trochu volnejsi).

                        0 0
                        • karliner  

                          Chybí tam Geigerův počítač.

                          0 0
                        • jecnak  

                          Hezky kufrik. Jen mi tam hybi prave ten klic na misky. Zajimalo by me, k cemu jsou dobre ty patky predni a zadnividlice. Leda snad na serizovani konusu.

                          Ja mam naradi volne nakupene v celoplechovem kufriku co prodavaji v Hornbachu. Je to sice strasny maglajz, ale zas se tam toho vejde opravdu hodne (vcetne nahradniho presmykace a prehazovacky).

                          0 0
                          • Hroch obojzhivelnyj  

                            Ad patky: Me taky, je to v komentarich dole: aby si v aute prednastavili rychloupinak kdyz sundaj kolo ze strechy, pro bleskovou vymenu. Hmm to nepotrebuju. Na nastaveni konusu mam dve velky matice jako podlozky.

                            0 0
    • jecnak  

      Pokracujeme v krasojizde v novem vlaknu

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce